Ova tema sadrži 309 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  bojana ns 8 godine ranije.

Gledanje 286 članaka - 286 do 300 (od 310 ukupno)

Kozmetika za decu

• MissGak
    Član
    MissGak

Mi smo koristili Pampers tecni sapun za ruke.Ja nisam bila nesto specijalno odusevljena,nije mi se dopadao miris,dok je Aleksi pumpica bila beskrajno zanimljiva.
    Inace koristimo Mustelu!

renatas
    Član
    renatas

videla sam Penaten sampon u Aksi u IMO CENTRU. pretpostavljam da ima i u ostalim Aksa radnjama

njamiii – 7/12/2009 14:54

[QUOTE]renatas – 7/12/2009 12:10

Penaten je odlicna kozmetika za bebe i steta je sto nema svih artikala na nasem trzistu. pre neki dan sam bas zvala Alstar, firmu koja uvozi Penaten, i gospodja koja mi se javila rekla mi je da oni smatraju da su sa samponom, sapunom, talkom i kremom za guzu „zaokruzili“liniju za odrzavanje osetljive decije koze. na moju konstataciju da bez vlaznih maramica i kupke nema zaokruzivanja ona mi je odgovorila da u Srbiji nema klijenata koji gore od zelje da nabave kupku 😯 bilo kakav dalji razgovor na tu temu je bio apsurdan pa sam stoga zavrsila pricu Penatena i Srbije. Zato cu nastaviti da kupujem u Hrvatskoj kao sto sam to cinila i do sada

renatas, kazi mi molim te da li si kod nas negde videla njihov shampon? Mi od rodjenja za kupanjac koristimo iskljuchivo njihov sapun, kao i kremu za guzu i hidratantnu kremu za telo. Pokushavali smo da ischeprkamo josh neshto njihovo, ali nigde nismo nashli :neznam:[/QUOTE]

njamiii
    Član
    njamiii

E hvala puno :cvecko:

maryjane79

MissGak – 9/12/2009 23:48 Mi smo koristili Pampers tecni sapun za ruke.Ja nisam bila nesto specijalno odusevljena,nije mi se dopadao miris,dok je Aleksi pumpica bila beskrajno zanimljiva. Inace koristimo Mustelu!

http://www.cosmeticsdatabase.com/brand/Mustela/

Estella
    Član
    Estella

Pavloviceva se sada pravi i bez borne kiseline, na bazi kamilice, i uskladjena je sa standardima EU!

Ivina mama

Sebamed krema za lice je odlična, mi je koristimo a i ostalo iz te kolekcije je super, jeste da je malo skuplje ali se isplati

gaganele
    Član
    gaganele

mi koristimo mustelu i pavlovicevu sa kamilicom i jekoderm i super jeeeeee…mustela je fenomenalnaaaa

roko
    Član
    roko

Evo i ja sam se odlučila,za prve dane uzimamo penaten kozmetiku tj sve i vlažne maramice,a poslije toga ćemo vidjeti 🙂 za pelene smo se odlučili iz dm-a baby love kažu da su najudobnije za novorođenče …

gaganele
    Član
    gaganele

mi smo za guzu pre neki dan poceli da koristimo mustelinu kremu za menjanje pejena vitaminsku i super je

T3
    Član
    T3

mi smo u pocetku koristili kosili kupku,pavlovicu kremu za guzu ,niveiu kremu za lice i telo i obican merimin decji sapun..
    sada menjamo tj kombinujemo,imamo vise vrsta kupki,kosili,johson,becolino..pa kako kasd koju uzmemo..za kosu koristimo nivea sampon,za guzu pavloderm ili pavlovicevu,maramice vlazne becutan ili pampers,a meriminom sapunu smo i dalje veerni i jedino njega nemenjamo..kao i niveinu kremu za lice i telo..

T3
    Član
    T3

za prvo dvoje dece sam izuzev meriminog decijeg sapuna,pavloviceve kreme i pampers vlaznih maramica koristila iskljucivo niveu…
    sa nemanjom sam u pocetku takodje eksperimentisala tj menjala od kosilija,johsona ,pavloderma,becolina zaustavih se na neizbeznoj i nezamenljivoj opet nivei..
    stvarno je super kozmetika sto za decu i bebe sto za nas odrasle..mm recimo ima osetljivu kozu nista bolja nisu ni deca tu su ocigledno na njega pa nista sem nivee i nemoze i nesme da koristi a kako rastu evo na trecem primeru vodim da je ocigledno i da ce biti i sa njima tako…
    nivea im najvise odgovara i prija njiohovo tipu koze ,jedino sa nojom odrzava mekocu…
    nemanji sam sad celu kozmetiku kompletirala i zamenila niveom..sapun,sampon za kosu,kupku,maramice malo i vliko pakovanje,kremu…i necu je menjati…guza ,koza ko i on ceo je tako nezan i mirisan…
    dobro ksazu dobre navike i prave stvari netreba menjati i u pravu su…

skljonco
    Član
    skljonco

ej jedno pitanjce ?
    kakve su seba med vlazne maramice? ja koristim njihove kreme od starta al maramice nisam nikad.Jesu li bash za osetljivu kozu ili …?Ja sam od starta koristila Chiccco mlecne ,prva 3 meseca,posle nisam mogla da ih nadjem,pa predjem na pampers sensitive , njih do 6, i onda na pampers fresh ,koje koristim i danas.Neko kaze da im smrde al meni su extra zato sto su mi lepo vlazne.Uglavnom neki dan sam videla seba med ( sto je ovde gde ja zivim jako retko) pa me zanima kakve su ako su ok da napravim zalihe jer sam sad trudna , valajce za malog bebca.Kupila sam 2 pakovanja …I da je li iko koristio Mothercare vlazne maramice,ovde toga ima koliko hocesh al ja se nesto ne usudjujem da probam 🙄
    pozzz

nakica
    Član
    nakica

Sto manje kozmetike, to bolje..osim ako nije neophodno.

T3
    Član
    T3

za sebas med maramice neznam ali meni becutan divno mirisu i cesto ih koristim pored niveinih…
    slazem se nakice da sto manje kozmetike to bolje ali ja prva uzivam u svim tim kupkama,kremnicama,i njihovim mirisima..
    zasad sam zaljubljena u miris bkosili kupke i becutan maramica..kad njih osetim prosto se rastopim bas mirisu nekako bebski..valjda su zato i pravljene za njih hihihi

Gledanje 286 članaka - 286 do 300 (od 310 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.