Ova tema sadrži 309 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  bojana ns 7 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 301 članaka - 301 do 310 (od 310 ukupno)

Kozmetika za decu

• secer
    Član
    secer

od pocetka pavlovicevu kremu, a kupku chicco, nivea, fissan baby, proderm itd….isprobali smo sve., ali najbolja mi je Avene od kupki…dok je bio bebac, mazala sam mu ramena i kolena jekodermom, a sad jekoderm koristim za guzu….obicno kad se malo ojede….isto tako za ojede Sudo kremu koja je po meni najbolja krema.
    vlazne maramice od pampersa do baby care-a itd….nema standard neki, cesto menjam…..i gledam kako mu reaguje koza tj sta mu najvise prija….

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

hej cure, cula sma da postoji neki Dzonsonov sprej za loknice da se ne cebaju Ima li iko od vas iskustava sa ovim i da li ima da se kupi kod nas . Mislim na Beograd, hvala u napred 🙂

hippeia
    Član
    hippeia

Ja za Kseniju koristim Schauma sprej za rascesljavanje i posle se kosa mnogo manje mrsi, pa da nije to to?

secer
    Član
    secer

jelenaorg, ne znam da li ga ima u srbiji ali ove moje mame ovde sa devojcicama su zadovoljne sa tim sprejem….to je za lakse cesljanje fakticki…mada ima milion marki tog spreja, ali za johnson znam da je ok…mi naravno to ne koristimo, ali kazem na osnovu onog sto su mi rekli 🙂

srecna mama

Jelena, verovatno negde ima, potrazi u liliju, ili bolje snadbevenim apotekama.Mi koristimo jhonson za telo, pavloderm za guzu, a obavezno sebamed za osip i ojed, najbolja je.Za lice opet sebamed jer ima osetljivu kozicu , tako da krema za lice sebamed je super.Maramice, nivea, lindo…samo da su mekane i da lepo mirisu.Do skoro sam kupovala pavlovicevu koju proizvodi apoteklarska ustanova, ista je receptura, samo drugi proizvodjac , tako da eto neka preporuka, jer je jeftinija od originalne pavloviceve.Po meni je sebamed za deciju kozicu najbolja, za guzu sa svakodnevnu upotrebu se ne opterecujem vise, veliki je,ali zato neke problemcice na guzi ako se desi, sebamed najbolja je kolekcija.

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

da ja isto koristim tu pavlovicevu veliko belo pakovanje cinimi se 300g valjda, odlicna je jos za starijeg sina sam pocela s anjim , nekad je proizvodio Beolab sad ne znam kako se zove al to je to.
    videcu da potrazim ovaj dzonson … za loknice … kad trazim kremu za lice to je sebamed za lice jeli ?

olalala
    Član
    olalala

Mustela je stvarno dobra ali skupa bebi kozmetika. Dobar je i kosili, pavloviceva krema i merimin bebi sapun (domaci a kvalitetni proizvodi)

srecna mama

Jelena, ja sam zadovoljna sebamed kolekcijom, jesta skuplja, ali je super, pogotovo za guzu, za osip i ojed.A, za lice postoji takodje, ako ti dete ima osetljivu kozu, super je.Postoji i njihova kupka, mleko za telo…

bojana ns
    Član
    bojana ns

Mame koje ste koristile/koristite A-derma kozmetiku, znate li da li postoji i njihov sampon? Ja trazim, ali ne nalazim, a osoblje u apotekama stvarno neznaju nista o tome, bar kod nas. Ako i ne postoji taj sampon, da li ste mozda koristile neku njihovu kupku u tu svrhu ili nesto drugo? Kad sam pitala da li su im mozda kupke tipa 2 u 1 ni to nisu znale da mi kazu pa sad neznam sta da radim…

bojana ns
    Član
    bojana ns

Da prijavim, kupili smo nesto od A derma kozm. sapun, ulje za tusiranje (exomega) , gel za tusiranje (cini mi se da je za iritiranu kozu), kremu za lice i tijelo ( za iritiranu kozu) a dobili smo i dosta malih pakovanja za probu, neka kupka za upaljenu kozu i balzam za lice i tijelo sve exomega. E sad, probali smo samo ulje, sapun i kremu za iritiranu kozu i za sad dobro djeluje, par puta mazali lice i malo se povlaci crvenilo. Cak joj mazem i ispod ociju (tu joj se najvise zacrveni i peruta) i stvarno vidim da dobro djeluje, nadam se samo da ce tako i nastaviti.

Gledanje 301 članaka - 301 do 310 (od 310 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.