Ova tema sadrži 311 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  bojana ns 5 godine, 4 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 312 ukupno)

Krevetac

• nacafaca
    Član
    nacafaca

Koja je razlika ako ona uopste postoji izmedju klasicnog drvenog krevetica i onog drugog e sada ne znam kako se zove 😳 ali onaj sa mrezicom sto kasnije moze da bude kao dubak ili ona ogradica? Valjda ste me razumele 🙂 Al sam se nalupetala

Sanjica__
    Član
    Sanjica__

Nacafaca, onaj sa mrezicom(ako mislimo na isti krevetac) ja mislim da da, sluzi kao krevet za putovanje tj. spakuje se i napravi se kao kofer i lak je za transport. Dobar je za odmor! Ja sam ga uzela i nije los i ne zauzima mnogo mesta u autu.

nacafaca
    Član
    nacafaca

A jel moze da se koristi ono kao stalni krevetac da recimo samo njega koristimo?

gorana
    Član
    gorana

Kako se spakuje dusek iz tog krevetca?
    Ja imam drveni krevetac onaj klasican!!!
    Po mom misljenju najbitnije u svemu je dusek!Da bude dobar,tvrd,da je bebi udobno!!!

nacafaca
    Član
    nacafaca

Pa dobro dusek je najbitniji slazem se ali meni je nekako prakticniji ovaj krevet sa mrezicom 🙂 ne znam moracemo jos da pogledamo:)

Mary
    Član
    Mary

e pa da i mene zanima isto to oko krevetica. dali moze onaj sa mrezicom da posluzi i kao stalni krevetic a ne samo za putovanja…? :neznam:

nacafaca
    Član
    nacafaca

Da to se i ja pitam 🙂 Ali priznajem da nisam znala da je taj sa mrezicom za putovanja 🙂

Sanjica__
    Član
    Sanjica__

Ja ne bih savetovala da se taj krevetac sa mrezicom koristi stalno, jer je dusek dosta meksi od onog drugog i nije dobro za bebinu kicmu. Ja cu postaviti slike pa ce te videti kakav je.

Hanan
    Član
    Hanan

Ja imam taj sa mrežicom, i koristimo ga kao stalni krevetac…sta znam, dusek je tanak ne tako mekan, i on je onako u visokom polozaju, dok je beba mala. Posebno sam kupila dusek kad malo odraste i on se stavi normalno nisko kao i kod drvenih krevetaca. U svakom slučaju dimenzije su klasicne tako da moze posebno da se kupi dušek koji mislite da je najbolji i da ga stavite 🙂
    Pokusacu da stavim slikicu naseg da vidite, a do tada mislim da ima slikica u „nove bebe“ 🙂

MamaGoca
    Član
    MamaGoca

[img=http://img412.imageshack.us/img412/3650/novotokrevetcerd0.th.jpg]
    Evo ovo je nas krevetac sa mrezicom(ako ste na takav mislili -chipolino)mi ga koristimo za stalno,dusek nije tako mek i ima mogucnost da se ljulja(nisa) sto je meni mnogo pomoglo jer Jana voli to,na slici Jana je vrlo mala i dusek stoi podignut sad ona ima 11 meseci i evo ovih dana trazimo novi i debljii dusek kako bi ga postavili dole radi bezbednost.Evo kao mana mogla bi reci da ovaj nas krevetac nema mogucnost za stavljanje ogradica koja se veze pa mi smo kupili pa jedvasmo ih nekako stavili.Pozzz ;]

Hanan
    Član
    Hanan

E, da Goco to si upravu sa ne moze da se stavlja ogradica.Kod mene je uvaj dusek na platnu pa mi dođe kao ogradica, a lahko se može skinuti i oprati…i to za ljuljanje se slazem, dobro dođe 🙂 Nas ima i dva točkica pa se lahko premjesta tj. prevuce. evo naseg:

Sanjica__
    Član
    Sanjica__

Hanan – 1/7/2007 11:54

Ja imam taj sa mrežicom, i koristimo ga kao stalni krevetac…sta znam, dusek je tanak ne tako mekan, i on je onako u visokom polozaju, dok je beba mala. Posebno sam kupila dusek kad malo odraste i on se stavi normalno nisko kao i kod drvenih krevetaca. U svakom slučaju dimenzije su klasicne tako da moze posebno da se kupi dušek koji mislite da je najbolji i da ga stavite 🙂
    Pokusacu da stavim slikicu naseg da vidite, a do tada mislim da ima slikica u „nove bebe“ 🙂

Hanan je u pravu, dimenzije tog kreveca su klasicne tako da mozete kupiti samo tvrdji dusek ako je ovaj suvise mekan.

katarina
    Član
    katarina

taj sa mrezicom na svim slikama ovde je krevetac za putovanja…on je jeftinija varijanta i ovde u nemackoj kosta oko 50e pa navise dok su drveni krevetici uhuhu…
    kod ovog sa mrezicom je tanak dusek i jeste tvrd bebi i treba da bude tvrd tako da nevidim razliku sem oko duseka…ja sam imala oba..i prezadovoljna sam bila sto mogu krevetic uvek sa sobom da ponesem..to je super stvar!

MissGak
    Član
    MissGak

To na slikama jeste krevetac za putovanje,a kasnije sluzi kao ogradica.Problem sa ovim kreveticem je taj sto je samo za decu do 5 meseci!Plitak je sto kasnije kada bebe nauce da ustaju(a 5 meseci je za taj korak donja granica)pretstavlja opasnost!Jedina varijanta za kasnije jeste da se deo koji se koristi kao dusek stavi na samo dno ogradice…sto i nije tako pametna ideja,bar ja mislim da ipak svaka mama treba da sacuva ledja…

MamaGoca
    Član
    MamaGoca

Ja se slazem da svaka mama treba da sacuva ledja,moja Jana do sad nije pala iz kreveta ni jednom a ima kao sto rekoh 11 meseci i razvija se normalno,mi necemo da stavljamo taj dusek sto je sad na slici vec narucicemo drugi debeliji dusek .U svakom slucaju jos jednom ja sam zadovolna. :caos:

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 312 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.