Ova tema sadrži 311 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  bojana ns 7 godine, 6 meseci ranije.

Gledanje 271 članaka - 271 do 285 (od 312 ukupno)

Krevetac

• Estella
    Član
    Estella

Hvala devojke!

Estella
    Član
    Estella

Opet ja molim za malu pomoc oko kreveca! Da li neko ima iskustva sa kreveticima Drvomag, onima sto mogu da se ljuljaju (www.drvomag.rs)? Da li mislite da je mogucnost da se krevetac ljulja korisna i da li je veliki problem ako krevetac nema dva nivoa duseka? Koliko dugo se inace kod krevetica sa vise nivoa koristi taj gornji nivo? Ako neka mama ima iskustva, bila bih joj zahvalna za odgovor 🙂

maslacak
    Član
    maslacak

Mi smo uzeli ovaj Bambino – starija cerka mi sada spava u njemu, jos nismo skidali stranice , kada se skinu onda je kao pravi krevetic , moze da ga koristi dete minimum do 7 godine
    Za malu smo dobili krevetac obican na koriscenje ….

http://www.bambino.rs/rs/krevetic_maxy

Leptir
    Član
    Leptir

Mi prenosivi koristimo od 3 meseca i prezadovoljni smo,definitivno jedna od najboljih stvari koju izmislili,em sto mi stalno putujemo to nam je spas,spakujemo ga i kad idemo na jedan dan kod babe,ma super stvar,mrezica okolo ne moze da se udari…
    Dusek imamo najobicniji za 1500 din kupljen u Aksi.

Sve preporuke za prenosive krevetce :bravo: :bravo:

njamiii
    Član
    njamiii

Estella, ‘el mislish na ovako neki (na ovom sajtu koji si dala ne mogu da provalim na koji mislish) http://www.bambino.rs/rs/kolevka_mimmy

Ovaj, odnosno ova kolevka je kad je beba bash mala.
    Shto se nivoa tiche, gornji se koristi, ako me secanje ne vara do nekog hm 6 meseca, dok dete ne krene da se pridize u sedeci samo (shto je kod svakog deteta individualno, ali je najcheshce izmedju 5 i 7 meseca). I on nije nuzan, ali ti je praktichan da ne bi morala stalno da obarash ogradu kada hocesh da spustish ili podignesh dete, ili strashno krivish kichmu ako ga uzimash preko ograde (shto to iz lichnog iskustva mogu reci da je katastrofalno muchenje, jer se meni mali i dalje budi po nekoliko puta nocu i totalno mi je kichma stradala od tog savijanja preko tarabe, pogotovo kada je otezao). Donji polozaj je apsolutno neophodan 🙂

Za ljuljanje ne znam, sa kreveticem nismo imali iskustva, imali smo sa ljuljom, al’ nije neshto bio odushevljen njome, mada mnoga druga deca chujem da jesu. Sve ti je to do deteta. Retko da shta mozesh predvideti.

njamiii
    Član
    njamiii

maslacak mi smo za bebca uzeli slichan 140×70 i bash smo zadovoljni jer je prostran i moze lepo da se razbashkari u njemu, a trajace mu do shkole. Imali smo malo muke da nadjemo kod nas postelinu za njega a da je na lastish, sve su uglavnom za 120×60.

Leptir, i mi imamo taj dushek iz Akse za prenosivi krevetac, neki plavi pa sa medama. Stajao nam je u krevetcu dok smo ga koristili kao ogradicu, a sad nam je u shatoru na podu i ubedljivo nam je omiljeno mesto za igru. Odushevi se kada ga ugleda, pa ga sve nosa po sobi. Pokushala sam da ga „obuchem“ u neku navlaku, lakshe mi je ju da perem ili bar cebe preko njega da stavim, al ne vredi, skroz se ljuti i sklanja. Voli njega i to je to. Ne znam zashto :neznam:

Estella
    Član
    Estella

Njami, nisam mislila na kolevku, nego bas na pravi krevetac koji ima tu opciju da moze da se ljulja. Svi ti kreveci sa sajta Drvomaga imaju tu mogucnost, bez obzira na dezen. Ali im je mana to sto dusek ne moze da se namesti na visi nivo, samo dole. E, mi smo sad u dilemi da li da kupimo neki krevetac iz Bambino ponude (koji ima dusek na dva nivoa, ali nema ljuljanje) ili da kupimo krevetac Drvomag (koji ima ljuljanje, ali je dusek dole). Zato se pitam sta je vaznije…

roko
    Član

Mrtosha
    Član
    Mrtosha

Dobar dan drage mame i tate 🙂
    Ocekujemo bebu za 2-3 nedelje i imam problem da nadjem Bertoni Travel Kid zeleni. Da li je neko video negde takav krevetac? U Just-Click me zavlace vec 3 nedelje (a pun im sajt tih krevetaca koje ne mogu da nabave-veoma neozbiljo), sad su me zvali i iz Doddy-a da ne mogu da nabave…svi kazu sledece nedelje, pa tako vec mesec dana. A ja navalio bas na taj 🙂 Ako neko kojim slucajem negde vidi krevetac ili zna gde ga ima neka javi, bicu mu zahvalan 🙂

upgrade011

Estella – 3/2/2010 18:23 Njami, nisam mislila na kolevku, nego bas na pravi krevetac koji ima tu opciju da moze da se ljulja. Svi ti kreveci sa sajta Drvomaga imaju tu mogucnost, bez obzira na dezen. Ali im je mana to sto dusek ne moze da se namesti na visi nivo, samo dole. E, mi smo sad u dilemi da li da kupimo neki krevetac iz Bambino ponude (koji ima dusek na dva nivoa, ali nema ljuljanje) ili da kupimo krevetac Drvomag (koji ima ljuljanje, ali je dusek dole). Zato se pitam sta je vaznije…

Ajde da ponovim pitanje jer i mene isto zanima 🙂

Da li je neko video/koristio Drvomag krevetice? Koliko su bucni kada se ljuljaju? Da li imaju vise brzina?

Pisacu sad proizvodjacu ali je pitanje da li ce mi odgovoriti…

Meni su oni lepsi (bar kad gledam na slikama) ali pitanje je da li su prakticniji.

Kaca082
    Član
    Kaca082

Mi imamo Drvomag krevetac sa mehanizmom za ljuljanje i potpuno je tih.Estella je u pravu ,nemaju dve visine za dusek .Meni to nije predstavljlo problem.Sto se kvaliteta tice stvarno sam zadovoljna.Mi smo kod njih uzeli i dusek i posteljinu i sve je super.Planiramo da od njih kupimo i veliki krevet za curu ,imaju prelepe modele .
    Mislim da ce ti sigurno odgovoriti .Mnogo su ljubazni,moja mama ih je zvala sto puta da im postavlj naj neverovatnija pitanja i uvek su se lepo ispricali sa njom 🙂

upgrade011

Zvala sam ih danas i evo sta sam saznala:

– nigde u Beogradu ne prodaju svoju robu ali je tu isporucuju i montiraju ako neko naruci
    – krevetac se moze pogledati samo u Cupriji, u njihovoj radnji
    – cena kreveca (bez duseka) sa mehanizmom za ljuljanje je 210 eura, komode 130 a ormara 230 – sto po meni nije mnogo jer su stvarno lepo uradjeni
    – krevetac se ljulja rucno ali imaju i sistem koji radi automatski sa sve daljinskim upravljacem samo sto je cena mnogo veca
    – put do Cuprije je oko sat ipo …LOL

Ako nista lepo ne nadjemo u BGD eto nas put Cuprije 🙂 Ne bi nam bilo prvi put…

Nadam se samo da admin nece ovo smatrati reklamom.

Estella
    Član
    Estella

Dok smo obilazili bebi radnje u TC Piramidi, slucajno smo naleteli na neku radnju gde nam se ucinilo da unutra vidimo krevetac Drvomag. Kad smo usli unutra, prodavacica nam je objasnila da to nije Drvomag vec njihova proizvodnja, ali krevetac je poptuno isti! Konkretno, onaj sa delfinom sa sajta Drvomag. Takodje moze da bude na ljuljanje, ima raznih slika (nisu svi isti kao Drvomagovi) i lepi su. E sad, ko sad tu koga kopira – nemam pojma. Ali bas sam se iznenadila kad sam videla, a cena im je niza.

Kaca082, da li cesto koristite tu opciju ljuljanja i da li mislis da je korisna? Moze li beba tako da se uspava u krevecu, bez nosanja? Znam da je sve to individualno, ali me zanima tvoje misljenje.

upgrade011

Piramida!!! Odlicno! Tamo planiramo uskoro da idemo.

Mozda si naisla na ovog proizvodjaca – Barbi – Lalovic – http://kreveci.com/
    Ja sam juce nasla ovaj sajt. Imaju skoro apsoultno iste krevetice mada mi ovi imaju malo vise vidljivih srafova, jednu fioku dole, malo uze letvice na ogradi i malo drugaciji dizajn (cini mi se da je npr. mesec malo manji). Ali moguce je da je nesto od toga samo do drugacijeg ugla slikanja.

Estella
    Član
    Estella

E Upgrade, mislim da jesu ti. A taj krevetac sa delfinom mi je bio potpuno isti, bar ja nisam primetila neku razliku, cak je i broj precki na krevecu bio isti kao na sajtu Drvomaga. Ne znam. Ali u Piramidi (koja je meni inace sva konfuzna i tesko se snalazim) ima dosta raznih bebecih radnji i sa krevecima, i sa kolicima, i sa sitnijom opremom, a cene su dosta povoljnije nego na drugim mestima.

Gledanje 271 članaka - 271 do 285 (od 312 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.