Ova tema sadrži 311 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  bojana ns 7 godine, 6 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 312 ukupno)

Krevetac

• nacafaca
    Član
    nacafaca

Devojke hvala na odgovorima 🙂

May05
    Član
    May05

I mi imamo taj krevetac na sklapanje ali sam ga odnijela u bosnu kad smo na odmoru da Ena ima gdje da spava i obavezno ga nosimo sa sobom kad idemo na more(ovdje se zove reise bet),bas sam i ja neki dan mm predlagala da kupimo i ovdje jedan,Ena je vec velika pa navece kad spava lupi se od sipke krevetica,pa mi je zao.

MissGak
    Član
    MissGak

MamaGoco :bravo: za Janu!Mi bi iz toga do sada vec 100 puta izleteli da ga koristimo u te svrhe,cekam samo dan kada ce i iz klasicnog krevetica cije smo dno maximalno spustili da izadje… :neznam: 🙂

Sanjica__
    Član
    Sanjica__

Evo ja postavljam slike Lazarovog kreveta za putovanje, nama sluzi samo za putovanja.

ovako izgleda kada se sklopi
    Free Image Hosting at www.ImageShack.us

ovo je dusek

ma-ta
    Član
    ma-ta

I mi imamo PRENOSIVI KREVETAC koji koristimo za spavanje kada negde idemo, a kod kuce ga koristimo da se Mata u njemu igra. Za spavanje kod kuce koristimo klasican krevetac. Tih prenosivih kod nas ima raznih modela i proizvodjaca, a kostaju 50-200e.

Beca
    Član
    Beca

Mi smo uzeli u Ikei krevetac koji je od punog drveta, ima dimenzije 60×120 i podize se i spusta dno krevetca.Takodje kada dete malo odraste, jedna stranica sa resetkama se skida i onda izgleda kao deciji krevet.
    Cena mu je bila oko 100 eura i onda smo jos naknadno uzeli dusek koji ima antialergijska svojstva, predvidjen cvrstinom za bebinu kicmu i sav je u rupicama koje imaju funkciju da dete moze da dise kroz njega ako se nezgodno okrene u toku spavanja.On je kostao oko 130 eura.
    Inace cene stvrai za bebe i decu su katastrofalne!

tijanast
    Član
    tijanast

I mi smo uzeli krevetac od drveta, mislim da su iste dimenzije kao shto je Beclijka napisala, ima dva polozaja za dushek, jedna strana se spushta i dole ima fioku, koshtao je neshto manje od 12.000 i antialergijski dushek od 2500, Beclijka, bash me chudi da je dushek tako skup a krevetac nije uopshte, ja sam u Enci Menciju videla krevetice i od 50000 shto je preko 600evra, shto je meni potpuno nenormalno.

LediIv
    Član
    LediIv

ja sam uzela u ikei krevetac koji definitivno nije najlepsi, ali mu nista ne fali, a kostao je 28 eura. jedini problem je mozda sto je manji od standarda, 112×55, ali nama je upravo to bilo super jer nemamo bas mnogo mesta u sobi, pa nam se to odlicno uklopilo. a stvarno je jeftin. ima 3 nivoa za dno, ali mu se ne spustaju strane.
    ako nekog zanima, model je „sniglar“ ili tako nesto

Bambina.
    Član
    Bambina.

Mi smo uzeli krevet u nekom butiku u TC Piramida. Kostao nas je oko 12500 din. i jos 4500 din. za dusek. Beco, ja bih isti dusek uzela kao i ti samo da sam mogla da ga pronadjem i kupim kod nas. Ovaj sto sam kupila je pun a htela taj sa rupicama.
    Krevetac je od punog drveta, ima ogradicu od letvica sa sve cetiri strane. Spusta se na dva nivoa a moze se naruciti i fioka za njega. Dimenzije su 120×60, to su otprilike standardne dimenzije.

U Enci Menciju u krevetici stvarno skupi kao i u Zoi ali ko hoce i moze…. :respekt:

Beca
    Član
    Beca

Jao Bambi da samo znas koliko vrsta ovde mozes da nadjes a cene idu i do250-300 eura, sto nema smisla zaista.
    Ovaj nas bi trebao da bude dovoljan i da zadovolji sve potrebe.

andjela mala

Da li moze neko da mi odgovori gde u Bg-u mogu da se nabave ti antialergijski duseci i po kojoj ceni.
    Hvala unapred!!!

nelle
    Član
    nelle

Trenutno antialergijske duseke mozate naci u firmi MOJ DOM, na Petlovom Brdu. mojdom.co.yu
    Jedine prave antialergijske i ortopedske duseke za vašu bebu. Mnogo je bitno znati da nije isti dušek dobar za osobu od 60-100 kilograma i za bebu koja ima 3-15 kg. Za bebu je običan dušek koji se inače može naći u prodaji pretvrd, zato što se radi po istom sistemu kao za odrasle samo u manjim dimenzijama. Takodje sve dušeke sada nazivaju antialergijskim, ali pravi antialergijski dušek mora imati navlaku koja može da se skida i pere, ne sme imati žičano jezgro itd.
    Najveći problem je što ljudi ne shvataju da beba provodi na tom dušeku 50% svog vremena i da je to bitna stvar na koju treba obratiti pažnju.

JOgi
    Član
    JOgi

Jedna informacija koja moze biti mnogima korisna. Na miljakovcu u Simpovom salonu namestaja (u robnoj kuci kod pijace) trenutno su na popustu decji krevetici. cena krevetica bez duseka je 2000,00 dinara. uradjeni su od italijanskog oplenenjenog medijapana, imaju trri nivoa za postavljanje duseka, jedna strana se otvara. Dusek obicni, sa zicanim jezgrom je 2400,00 dinara. Mi smo za naseg bebca uzeli samo krevetac, dusek cemo uzeti neki antialergijski, ali krevetac je sasvim ok, u prirodnoj boji drveta je. Dimenzije su standardne 120*60cm. Bilo je i u beloj boji. Fora je da su to ostale zalihe po 2-3 komada od svakog modela i sada su na popustu. Popusta mozda ima u jos nekom Simpovom salonu ali u okolnim naseljima, dok u centru nema.

bveselinovic

mi smo uzeli cam prenosivi jer volimo da putujemo a da bebac spava u svom dragom krevecu to je najbolje resenje,najbolji je od svih koje smo gledali ima dasku za prepovijanje i dva nivoa,tendu i kosta 8900 +dusek tanji 8cm za taj krevetac smo kupili u aksi 1300

Brandza
    Član
    Brandza

Mi smo uzeli fenomenalan krevetic…drveni je…ima 2 nivoa spustanja…kasnije mu se skidaju 2 resetkice da bebac moze sam da izadje napolje…dimenzije je 140×70…tako da i vece dete moze spavati u njemu….cena mu je bila 13000 +3000 antialergijski dusek…mi smo prezadovoljni sa njim…

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 312 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.