Ova tema sadrži 311 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  bojana ns 7 godine, 6 meseci ranije.

Gledanje 286 članaka - 286 do 300 (od 312 ukupno)

Krevetac

• Kaca082
    Član
    Kaca082

Estella koristilo nam je dok je imala grceve,umirivalo ju je ljuljuskanje.Cim su prosli grcici pocela je da se uspavljuje sama i tako je i danas.Imali smo srece da je nikad nismo uspavljivali na rukama.Sad sama stane u kreveticu i ljulja se 🙂 .

gaganele
    Član
    gaganele

mi smo prvo pravili jedan krevetac pa smo se selili i taj ostavili kod bake i deke i pravili drugi slican ali meni malo lepsi i veci jer je 120*60 stvarno malo evo kako je izgledao….

gaganele
    Član
    gaganele

a ovo je novi….nadam se da vam se svidja

roko
    Član
    roko

Gaganele ovo je prekrasnoooo jaaaaooooo oduševljena sam preeeepreeeee slatkoooooo PREDIIIIIIIIIVNOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!! nek je sretno bebici u svojoj lijepoj sobici 🙂

gaganele
    Član
    gaganele

hvala punooooo bas mi je drago da se jos nekome svidja ko meni

roko
    Član
    roko

Evo i našeeeg krevetiiićaaa 🙂

baky
    Član
    baky

roko preleop je krevetic. Andjela ce da uziva u njemu 🙂

roko
    Član
    roko

Još malo joooš malo slikicaaa ,hvala baky i ja se nadam da će da uživa 🙂

Estella
    Član
    Estella

Roko, super ti je krevetic! Ja samo da napisem da smo mi veoma zadovoljni nasim izborom Bambino Hella http://www.bambino.rs/rs/krevetic_hella_sa_fiokom – mozda nekom pomogne ako se dvoumi, krevetac je stvarno super i izuzetno je lep, neznih boja!

roko
    Član
    roko

Estella ko med je 🙂 baš za slatku Irinu 🙂 ,znaš šta je meni krivo ovaj je krevetac 140×70 a nema fioke i šteta a baš bi mi dobro došla,ali to meni se svidio pa sam oslobodila ladičar za bebicine stvari jer nismo imali prostora za komodicu

gaganele
    Član
    gaganele

roko – 15/5/2010 11:22

Estella ko med je 🙂 baš za slatku Irinu 🙂 ,znaš šta je meni krivo ovaj je krevetac 140×70 a nema fioke i šteta a baš bi mi dobro došla,ali to meni se svidio pa sam oslobodila ladičar za bebicine stvari jer nismo imali prostora za komodicu

roko ajde molim te mi reci gde si kupila posteljinicu i koja je bila cena ako nije problem

T3
    Član
    T3

gaganele,roko super su vam krevetici.. :sok: :bravo: :love:

roko
    Član
    roko

Posteljinu sam kupila u Splitu u Adaxu,a cijena je 135€ – 20 % popusta neznam dal ga još ima 🙂 evo možeš je vidjeti na stranici na ovom linku http://adax.hr/posteljina/ zove se ZEBRA dole je pri dnu…ja sam od dodatne opreme uzela ovaj baldahin.

choopa choops

roko – 15/5/2010 10:07

Evo i našeeeg krevetiiićaaa 🙂

aaaaaaaaaaaaa gdje si ga kupila???? :sok: Koliko parica?

Ja imamisti takav za prvo dijete. Kupljen u Turbo limacu i sad gledam za drugo (treba da se rodi u septembru), i nisam nista nasla na netu 🙁 Na kraju sam mislila uzet putni, ali akoovaj ima da se kupi a da nije predaleko i preskupo ja bi isti uzela 🙂

Samo da potvrdim da li je to taj isti posto ne vidim cijelu sliku…to je neki Poljski proizvodjac,boja je neka bez sa braon-sivim okvirom, dimenzije kreveca su 140*70(mrvicu vise) ima tri nivoa za madrac, a kasnije se pretvara u djeciji??????????

roko
    Član
    roko

Daaaaaaaaa i ja sam ga kupila u turbo limaču preko kataloga 🙂 i stvarno sam zadovoljna,i da može biti poslije kao manji krevet,ima naravno samo traži u katalogu na prodajnom mjestu krevetac modern home mene je došao 175 € i madrac 40 €
    Evo i cijele sobe http://www.turbolimac.com/Products/TurboLimac/PID-97590127.aspx

Gledanje 286 članaka - 286 do 300 (od 312 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.