Ova tema sadrži 311 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  bojana ns 7 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 312 ukupno)

Krevetac

• zvjezdica
    Član
    zvjezdica

jeli ima neko onaj krevetac sto sa strane ima ladice i ispod ladice.meni se svidio jedan takav ali neznam koliko je funkcionalan.

maleenaa
    Član
    maleenaa

Mi cemo ovih dana uzeti prenosiv krevetac na tockice.Ima ispod mesta kao ladica za neke sitnice.Izgleda kao decija ogradica .Prava stvar

nacafaca
    Član
    nacafaca

Stigao nam je krevetac 🙂 ja sam odusevljena prelep mi je 🙂 ali ga nisam ja birala !:)

tijanast
    Član
    tijanast

Krevetac je stvarno super i ogrooooman je, i ova korpica je preslatka ali nama bar krajnje beskorisna, upotrebili smo je samo kada smo izshli iz porodilishta i ni jednom vishe, ja sam bila protiv kupovine iste, mislila sam da je iznesemo u as ali mm je ipak kupio, bila mu slatka… A u as Ema bash uziva, kad nece da spava preko dana ja je stavim u njega i ljuljkam je i omah se uspava…

Ivanela
    Član
    Ivanela

Prelep je krevetac a i nosiljka.Ja nisam htela da kupujem nosiljku, neka odluci mm hoce uzeti nosiljku ili cemo izneti bebu u as.Meni je svejedno, posto sam sve ja birala nek bar on nesto odabere 🙂 mada kao sto vidim on bi i to prepustio meni.Mi smo krevetac dobili od njegovog polu brata (6 god.) samo smo novi dusek uzeli.

nacafaca
    Član
    nacafaca

Bas mi je drago da vam se svidja 🙂 to nam je poklon od sveki 🙂 Eto ni ja nisam htela nosiljku nego as ali eto ona je kupila pa cemo u tome da iznesemo bebu a uzecemo i as 🙂

leptiric
    Član
    leptiric

Naco
    krevetac je bas lep.
    i nosiljka je medena
    sta je „as“?

Koka Loka
    Član
    Koka Loka

Divan je!!!
    AS je auto sedište.

Tijancica
    Član
    Tijancica

A joj Naco sto vam je fini krevetic.
    Kad je ono termin? 😉

BeBeBe
    Član
    BeBeBe

Moze li neko da nabroji sve prodavnice koje vredi obici prilikom kupovine krevetica. I na sta jos treba obratiti paznju osim na antialergijski dusek?

nacafaca
    Član
    nacafaca

Tijana termin mi je 24.10 jos malooooooooooooooo 🙂

mašina mama

Mi smo za Mašu kupili drveni krevetić koji ima mogućnost podešavanja na dva nivoa, jednu stranicu koja se spušta i stvarno smo zadovoljni. Međutim, kada smo krenuli da kupimo ogradicu za igranje moj muž primjeti taj transportni krevetić i ubijedi me da ga kupimo i strvarno mogu reći da je to super varijanta. U kući je koristio kao mjesto za igru i odlaganje igračaka, a za putovanja kao krevetić. Sada ga koristimo samo za spavanje kada smo na putu i tada spava na onom malom dušeku koji je stigao uz krevet. Ipak, moja prepruka za one koji namjeravaju imati samo takav krevetić je da obavezno stave pravi dušek.
    I da dodam da je krevetić za malog miša koji uskoro dolazi izuzetno lijep i neobičan sa onim sličicama. A korpica… kao bajka!

Ella
    Član
    Ella

Ovako izgleda Stellin krevetac sto joj je baka kupila. Meni licno s emnogo dopada, volim jako belo drvo!!!

:caos:

mima80
    Član
    mima80

Vau, Ella, kako je prelep krevetac!!! 🙂 🙂 🙂 Bas je za malu princezu :love:

Ella
    Član
    Ella

Merci draga mima :HAG:

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 312 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.