Ova tema sadrži 311 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  bojana ns 7 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 61 članaka - 61 do 75 (od 312 ukupno)

Krevetac

• Julija SG
    Član
    Julija SG

Piljari, ocigledno se ne razumijemo, ali nije ni bitno. Svako ima pravo da bira sta hoce i dobro je sto je tako.

piljari
    Član
    piljari

razumele smo se mi odlicno samo moram da primetim da pojedini ovde mnogo pametuju

MissGak
    Član
    MissGak

ivy – 4/11/2007 22:50Ja sam pravila celu filozofiju oko krevetica(kao i oko svega sto kupujem za Borisa) a na kraju smo dobili od kuma.Od punog drveta 3 nivoa za dusek,ima ladicu na dnu koju ja koristim za pelene i igracke.moze da se otkaci da bude kao kolevka sto nas je spasilo!!! stalno je otkacen i tako ga uspavljujemo mada sve cesce sam zaspi sto je spas,ne znam u cemu bi ga ljuljli kad poraste,hihihi!!!!I mogu da se skinu 2 resetkice kad bude malo stariji da moze sam da izadje,sutra cu postaviti slicice

To sutra je bilo pre mesec dana 😉 Bas me zanima kako izgleda posto dobro zvuci.Ivyyyyyyyyy….

Daca86
    Član
    Daca86

zanima me sta mislite u vezi krevetaca sa onom cipkom okolo sto prekrije ceo kreveta.
    Meni je to super, i prelepo izgleda, ali sam cula da to netreba stavljati jer vas beba preko toga nevidi,a kad naglo sklonite da bi je uzeli onda se uplasi, i kazu da kao to nije dobro drzati

Koka Loka
    Član
    Koka Loka

Neki pametuju, neki savetuju, a neki zanovetaju. Zato se i forum zove forum.

MissGak
    Član
    MissGak

Ja zanovetam…Ivy daj sliku!!!:P

Koka Loka
    Član
    Koka Loka

Ja savetujem :zvezda:

Ko nam ostaje

Šalim se malo :kafica: :caos:

Mary
    Član
    Mary

daco jesi time mislila na onu zavesicu oko krevetca? meni je to extra simpaticno i dosla je sa krevetcom kojeg smo mi kupili za naseg bebaca. kupili smo standardni drveni, sa vise nivoa. smesno mi bilo da mi dete spava uvek u krevetcu koji se zove „putni“ mislim sama mu rec kaze.no dobro, svakome svoje.

maleenaa
    Član
    maleenaa

Mi smo kupili bas taj putni jer je mnogo lepsi na izgled od obicnih drvenih.Stim sto mislim da je dusek mnogo vazniji nego krevetac.Mi smo kupili specijalni dusek za bebu koji je kostao mnogo vise cak duplo nego putni krevetac.A da posto i nemamo stalni stan ako se budemo selili samo ga sklopimo i sa njim kud god hocemo.Prakticno za nas

bojanam
    Član
    bojanam

Drage iskusne mame….trebam vasu pomoc!!!!!!!!!
    hocu da kupim prenosivi krevetic sa dva nivoa, ali ne znam gde da potrazim i koji uopste da kupim posto je raspon cena od cetiri hiljade do dvesta evra.,pa bih molila ako neko ima neki pametan predlog da mi posalje!!!!!!!!!
    hvala!!!!!!!!!!!!!!!! :neznam:

ummi-emina

Bojanam,pogledaj u temi „Krevetac“,tamo su pisale o tom prenosivom kreveticu,vidi da li je to sto ti trazis……

Ivana B.
    Član
    Ivana B.

Juče dok smo šetali, baš mi se dopao jedan bijeli drveni krevetac,

dušek može da mu se pomjera na više nivoa,

ali rešetka sa strane, o kojoj ste pisali, ne može da se spušta, tako da dijete kasnije ne može da izadje samo iz krevetića!

Šta mislite, da li je to OK, ili je to baš mana za jedan krevetac, pa da ipak tražim neki sa pokretnom rešetkom!????????????

Tanja i Mia

Sve zavisi koju namjenu ce taj krecetic da ima. Ako ce biti osnovni krevetic i beba ce ti stalno spavati u njemu onda moras dobro da pazis, i da izaberes najkvalitetniji i da ima dobar odnos cijene i kvaliteta. Ja imam drveni krevetic koji mi sluzi kao osnovni i njega stalno koristimo a prenosivi sam kupila kada je moja cura imala 4 mjeseca i kada smo krenuli na put u inostranstvo i nisam htjela da spava sa nama u krevetu nego u svom (posto nikada nije spavala sa nama). Poslije smo ga nosili kada smo isli na more, kod mojih kada idemo vikendom i td. Ja imam nekakav „no name“ krevetic, na dva nivoa, ali taj prvi nivo nikada nisam koristila je rmoja beba je vec bila velika kada smo ga kupili. Na snizenju je placen nekih 40 evra. Jako je zgodan kada se sklopi ne zauzima mnogo prostora, cvrst je i ima dosta prostora. U pojedinim situacijama koristio nam je i kao vrtic.

Sve zavisi od toga koliko ga planiras koristiti. Ako je to pomocni moze biti i malo jeftiniji, ali ako je dlavni izaberi kvalitetan i cvrst, ali prije svega udoban, jer tvoja beba veliki dio vremena provodi spavajuci u tom kreveticu.

piljari
    Član
    piljari

ja sam se odlucila za ovaj model cena negde oko 140 eura u SCG

ma-ta
    Član
    ma-ta

http://www.maredo.com.pl/images/contour_electra_Paris.JPG
    nas je ovakav, i prezadovoljni smo! Koristimo ga kada idemo negde, ima jako prakticnu torbicu u koju se spakuje, a kada smo kod kuce koristimo ga kao ogradicu. :HAG:

Gledanje 61 članaka - 61 do 75 (od 312 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.