Ova tema sadrži 36 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Sinisa92 4 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 37 ukupno)

Kuda za vikend

• mima80
    Član
    mima80

Jedan mali predlog za forumasice, dajte predloge i pisite vasa iskustva kuda bi sve mogli da odemo na vikend. Iskustva, cene, poneka fotkica, prosto dati ideju ostalim devojkama kako da kreativno ispune vreme.
    Pocecu sa mojim iskustvom sa Belocrkvanskim jezerima. Ove godine nismo uspeli da odemo, prosle godine smo isli samo na jedan vikend. Jezera su, kako sam naziv kaze 🙂 kod Bele crkve, to je malo manje od 100 km od Beograda, ja iz Panceva imam 80 km. Tamo se nalazi, mislim, 7 jezera koja su jako cista zato sto se, kako su mi objasnili, filtriraju kroz sljunak. Priroda je lepa,postoji kamp, mi smo kampovali na divljem kampu da ne bi placali 😉 a mogu i da se iznajme neki bungalovi, ne znam koje su cene i koja je procedura. U svakom slucaju, sasvim solidno mesto da se provede vikend, nista spektakularno, ali najpristojnije mesto u krugu od 100 km da se ode na kupanjac u vrelim letnjim danima.
    ovo je nas sator 8)
    Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
    ovo je prvo jutarnje kupanje, posto je u 7 ujutro u satoru :leto: , savrsenstvo, u jezeru nema zive duse
    ovo ja :alkoholicari: sa mm na glavnom jezeru
    ovo je na pedalinu
    to je to, kao sto rekoh, nista spektakularno, ali uopste nije lose… :-*

Masha&Tasha

E Mima, bila sam i ja tamo, par puta i stvarno nije lose, bila sam odusevljena sa jezerima- u pravu si ima ih 7,a glavno je zaista extra za kupanje, voda cista cista, ja sam cak iskoristila vreme pa isla i na pecanje tamo, posle smo rostiljali ulov i prvod je bio extra, al nemam slicice! Imam drugaricu koja vec godinama ide tamo na letovanje regularnih 15 dana i uvek je sva puna utisaka kad se vrati!

MissGak
    Član
    MissGak

I ja sam cula samo reci hvale za to mesto…
    a ovo je moj predlog i preporuka…a pre toga da li neko moze da pretpostavi gde se ovo nalazi? 😉

mima80
    Član
    mima80

Lici mi na ono jezero na Fruskoj Gori, Ledinacko jezero ili kako se vec zove?Super izgleda

MissGak
    Član
    MissGak

I jeste…slucajno smo zavrsili tu,na moje neverovatno iznenadjenje da se ovakva oaza krije bas tu u sred Vojvodine na jednoj Fruskoj gori…da ne dodje do zabune,planina je prica za sebe,Iriski venac,manastiri,ali da ovako nesto krije nisam ocekivala…

MissGak
    Član
    MissGak

Ne shvatam zasto su slike prevelike kada su u albumu 640×480 :neznam:

GaGaT
    Član
    GaGaT

E super, evo i ja da dodam par slikice, nije bitno gde smo, samo ako znamo da uzivamo, ja sam uvek za ono da „covek i sa malo moze da napravi puno“! 🙂
    Ja i mm, Avgusta 2006g na kampovanju u Pensilvaniji;

Evo ja sa nekim devojcicama :-)))

Nasmesnije mi je bilo jer su svugde stavili natpise, ne hranite divljac itd, ali ja bogami nisam postovala, pa su nam se patke navadile, jedno jutro Alex me budi, Gaga ustani, ja tamo kad ono cela familija, dosli jer sam ih hranila.
    Tako su mi bili slatki :-))
    Inace nadam se da vas nisam udavila, a lepo se prisecati starih dobrih provoda 🙂

GaGaT
    Član
    GaGaT

Ne znam zasto mi slike nisu ciste, uopste mi nije jasno, sta vi mislite, ako nista da probam opet da ih ubacim?

Masha&Tasha

hm, kao da si smanjivala rezoluciju pa su izgubila na cistini. Ma bilo kako bilo, mirise na ludi provod u divljini! :bravo:

Lukina mama

Ovo je dokaz kako GaGaT krsi americke zakone! :batinepoguzi: :-* :-* :-*

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

U beloj Crkvi na jezerima sam bila i zaista se slazem da je to dobar predlog za vikend ako ste iz Beograda, Vuska Gora je OK i Lednicko jezero ali na zalost nmisam se tamo zadrzavala. Sa Pozicije Novog sada je to super varijanta za 30min ste tamo…moda i da skoknete do Palica.
    Kada smo 8u Kursumliji onda je Kopaonik, Vrnjacka banja, Goc, Jastrebac, Prolom banja, Lukovska banja i Kursumlijsa banja super resenje za izlete. Zlatibor kao takav UVEK ! Naravno ko ima strepljenja da se vozi 3 sata od Beograda, ili mozda varijanta produzenog vikenda. Na zalost slicice nemam a one koje imam postavila sam u slicicama sa letovanja.

crvena sonja

Jesi ti to Jeco mislila na Frusku goru i na Ledinacko jezero?
    Nazalost na Ledinackom nema vise kupanja mada je tamo prelepo.
    Zbog odrona koji se desiio pre par godina a i planiraju da opet vade kamenje.

crvena sonja

Ja predlazem Tabanovacko jezero,prirodno jezero izvor Drinska zila.
    Nalazi se u okolini Sapca nekih 10 km udaljeno.
    Sto se tice smestaja tamo nema nista,
    mozete poneti sator ili spavati negde u Sapcu ima par hotela.
    Sto se tice hrane ima kolibica gde covek pece pilice i ima hladnog pica.
    Evo par slicica
    Voda je prelepa i cista nije hladna.

Brandza
    Član
    Brandza

Ledinacko jezero jeste prelepo,ali nema postene plaze,a ni prilaza vodi,i godinama se vec prica da ce da ga presuse…Mi vikendom cesto skoknemo do vikendice u Rakovcu(selo pored Ledinaca),malo seoske idile-pustis mozak na ispasu 😆 najvise idemo zbog Anje,njoj je tamo uvek dozivljaj

GaGaT
    Član
    GaGaT

Predivno,predivno!!!Obozavam kampovanje!!!

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 37 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.