Ova tema sadrži 36 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Sinisa92 4 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 37 ukupno)

Kuda za vikend

• Masha&Tasha

E Sonja, kad zavrsis s tom ljuljaskom, ja sam sledeca! 😉

mima80
    Član
    mima80

Slike su predivne!Obozavam ovakve spontane izlete, kampovanje i slicne stvari, bas obogacuju svakodnevni zivot 🙂 Kacite jos slicice i predlozite jos neko lepo mesto za kupanjac i ostalo 8)

uniona
    Član
    uniona

ko voli izlete u prirodi, preporucujem etno selo sirogojno. muzej pod otvorenim nebom (tako ga zovu) koji je po mnogo cemu jednistven, krcma sa fantasticnom domacom hranom, postoji i konak gde je moguce prenociti, imaju svoju biljnu apoteku i svasta ponesto… a priroda prava zlatiborska.
    nije bas mesto za kupanje, pre svega je za setnju
    bila sam pre 3 godine tamo ali u ovom kompu nemam ama bas ni jednu sliku. nadam se da se ne ljutite ali evo za pocetak linka njihovog sajta koji je dovoljno informativan. a slike kada stignem u srbiju.

crvena sonja

[QUOTE]Masha&Tasha – 7/2/2008 16:46

E Sonja, kad zavrsis s tom ljuljaskom, ja sam sledeca! 😉

Masho vi dodjite na leto ovamo pa vas vodimo na kupanje.
    Dacu ti da se prva ljuljas 😉

Sneki
    Član
    Sneki

kad god imam malo vremena odem na Divcibare. Blizu je Beograda (oko 120km) i nije loše za promenu.

katarina
    Član
    katarina

Posto sam u VBanji celo leto i petljam se sa majstorima gde bi mogla na vikend negde blizu??Da se odmorim i pobegnemo od svega…

Blue
    Član
    Blue

Katarina, meni je caletova familija iz krusevca, vbanje, kraljeva i okoline, pa znam dosta dobrih mesta u tom "okrugu", moj savet ti je ribarska banja. nije ti daleko ali je fantasticno!!

Angel
    Član
    Angel

Ja predlazem kashtel Ecka blizu Zrenjanina, a slike cu postaviti u temi Zrenjanin u ovoj istoj sobi.

dragaNLak
    Član
    dragaNLak

Ubedljivo najlepse mesto za vikend na kom sam bio poslednjih godina je vodopad Veliki buk. Bio sam za 1. maj i odusevio se. Pored vodopada visokog 10-15 metara ima nekoliko restorana sa domacom kuhinjom i svezom pastrmokom a hrana je prvoklasna. Bili smo smesteni u bungalovima. Za voznju bicikla ima puto puteva kojima satima ne prodje ni jedno vozilo. Ne znam kako da zakacim slike. Mozete videti fotografije ovde http://www.discoverserbia.org/sr/pomoravlje/vodopad-veliki-buk

Inace, do vodopada se stize vrlo lako. Od Beograda je udaljen cini mi se oko 130 kilometara, ide sa auto putem prema Nisu, iskljuci se za Despotovac i samo prati put za Resavsku pecinu. Na par kilometra od vodopada postoji raskrsnica na kojoj se desno skrece za pecinu a levo za vodopad. Resavska pecina je udaljena 10 km i prelepa je. Ulaz smo placili cini mi se 250 dinara.

T3
    Član
    T3

ja predlazem restoran trofej kod zrenjanina na vbeogradskom putu,samo nekoliko km udaljen od grada a divno mesto za druzenje,boravak sa porodicom,i jednostavno odmor..popodnevni rucak ili veceru…
    u sklopu restorana nalazi se i mini zoo vrt ,decje igraliste,veliki parking tako da eto ko poseti zr neka dodje i ovde..mi cesto idemo tamo i zaista je prelepo..
    isto tako predlazem i carsku baru takodje u blizini zrenjanina,kao i banju rusandu kod melenaca…

sladjanam
    Član
    sladjanam

Za vikend, na Palić 🙂 Zanimljivo je taman na 2 dana 😛 :>

dunja26
    Član
    dunja26

sladjo pa gde si ti to smucas hahahha

ja sam ti inace sa palica, jel ti treba vodic?? hihihihi

marmit
    Član
    marmit

Mi smo protekli vikend proveli na Drini, malo posle Loznice nailazi se na sportsko-turistički kompleks Sunčana reka. Ima raznih sadržaja, jahanje konja, vožnja čamcem, igralište za decu, sportski tereni, plaža i plažni bar na samoj reci… Ambijent je prelep, sve je urađeno u etno fazonu, a i hrana je takva, npr za doručak se dobije cicvara i uštipci sa kajmakom, za ručak pasulj s kobasicama.. to je u pansionu, a ima i ovako da se naruči raznih stvari, roštilj i riba naravno.
    Mi smo prespavali i u nedelju se vratili, taman dovoljno za vikend.
    Ovo su kucice za smestaj:
    URL=http://imageshack.us/photo/my-images/831/07072012469.jpg/][/URL]

Imaju i ergelu konja, moze se uzivati i u voznji fijakerom:

Sve u svemu, prelepo je, pravo mesto za punjenje baterija, a i za decu je raj. Topla preporuka.

marmit
    Član
    marmit

Jos malo slika:

Uploaded with ImageShack.us

mima80
    Član
    mima80

Super slike!A jel ima tamo negde prostora za neki kupanjac?

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 37 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.