Ova tema sadrži 290 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  malisha75 4 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 291 ukupno)

Kupanje beba

• andela
    Član
    andela

drage mame imam jedno pitanje za vas?molim da mi odgovorite.interesuje me do kad ste kupale vase bebe svako vece.evo ja to jos uvek radim a mnogi mi kazu da je uredu i svako drugo ili trece vece 🙁

Mirche
    Član
    Mirche

Pa ne znam, ja se jos uvek trudim da ga kupam svako vece, pogotovo leti ali nekad i izostavimo kupanje ako se bas kasno vratimo ili je jako umoran. A u prvoj godini je mozda 3-4 puta zaspao bez kupanja, od pocetka je voleo da se kupa i uzivao je u tome. Neki kazu da nije problem i svako drugo vece…

petra
    Član
    petra

ja takodje kupam Petra svako vece

bambi
    Član
    bambi

I ja moju svako vece, tako je navikla ne moze da zaspi ako je ne okupam a bas bi volela da jedno vece preskocimo.

emem
    Član
    emem

Prvo dete smo kupali svako vece u isto vreme 2 godine. Drugo dete druga prica-kad smo stigli ,ali ne svako vece,pogotovo ne zimi!

kalet
    Član
    kalet

I mi se kupamo svako vece, po nekada i preskocimo.

Standzi
    Član
    Standzi

prvih par meseci sam Marka kupala svako vece …A sad sam se „otreznila“ pa svako drugo vece! ali sad mi je i lakse jer ga stavim u kadicu i on sam sedi,igra se,brcka dok ja mogu sve da pripremim,peskir,mleko,pidzamicu…Sad mi njegovo kupanje ne pada toliko tesko i ne prevrcem oci kad treba da ga kupam,cak mi je i zanimljivo,ali ranije :upomoc: tako da znam sa drugim detetom cu drugacije…Pa nisu oni od blata svaki dan pa da ga moram od glave do pete svako vece kupati…

.pu.
    Član
    .pu.

leti je bilo skoro svako vece
    a kada zahladni svaki 3 dan
    nekada cesce a nekada i redje
    8)

ummi-emina

u prvoj godini kupala sam je svako vece,a u drugoj godini leti svako vece,posto se strasno znoji,a zimi,pa i ne, nego 2 put nedeljno,mnogo mi je osetljiva pa se plasim da ne prehladi.

katarina
    Član
    katarina

Meni je doktor jos u bolnici rekao do 1 meseca svaki dan a onda 2 puta nedeljno i da je ne mazem nicim jedino dupence kad je crveno(koza mora da dise,prvih meseci koza se razvija a kremama zatvaramo pore….kasnije su posledice alergije,problematicna koza…)tako da i sada ne mazem joj nista a kupanje svaki drugi dan (leti svaki dan)a sad uvece samo tusiranje a kosa svaki drugi dan…

andela
    Član
    andela

da katarina imas pravo to za kreme ni ja nekoristim nista samo kad mu je guza crvena ovako ne i ima bas cistu kozu.morala sam samo kad se rodio da ga mazem onom kremom lilofet zato sto je bio jednu nedelju preko termina i sva mu se koza osusila maltene da je imao ranice ali to je normalno jer je predugo bio u vodi

ummi-emina

a moja cerkica ima vrlo osetljivu guzu i posto je upocetku dok je bila beba imala jaku mokracu,ona bi mi se podkidala,bilo bi joj dole bas crveno,i u apoteci su mi dali kremu Nivea wundschutz u tubi je i mnogo je masna,tako da joj i dan danas koristim tu kremu,i nikad nije vise imala problema sa crvenilom.Na lice joj stavim isto pomalo nivea-intesiv cremu i to joj odgovara.

MissGak
    Član
    MissGak

Uh..kupanje…Aleksa ga obozava,da vidite vi tu radost na njegovom licu,ali zato posle… :sok:
    Kako ga izvadim iz vode pocne dreka, pa je prava umetnost obuci ga.U pocetku sam mislila da ga nesto boli,pa da mu je hladno,pa da je gladan,ma svasta,ali na kraju samo je jedno-place zato sto je ugodjaju dosao kraj…
    Prosto ne znam sta da radim… :neznam:

pavletova mama

i moj djavolak osle kupanja vristi.ja krenem sa pevanjem ili stavim zvecku u usta da bi je gledao i malo primirio.

JelaJana
    Član
    JelaJana

Ja kupam bebicu svako vece i ne planiram da menjam ovu naviku.
    Jana obozava da se kupa i uvek place kad je izvadim iz vode.
    Ali cim pocnem da joj pevam neke decije pesmice ona se odmah smiri.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 291 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.