Gledanje 286 članaka - 286 do 291 (od 291 ukupno)

Bebe

• njamiii
    Član
    njamiii

Malisha hvalati puuuuno, poslednja fotka je za razglednicu :love: Probali i jako joj se dopalo do momenata kada je za malo nismo ubili :doomed: , da ne ulazim u detalje da nam ne bi s. sluzba zakucala na vrata, ali vise je ne stavljamo na stalak :anene:
    Ljuco, ima u Aksi (hvala Bojana) neka druga marka (tj. kineska kopija ove), oko 1800 je. Ova koju je mm video uzivo je roze i ne providi se, kaze da izgleda kao kuvalo za kafu (ali njemu se slabo moze verovati) 🙄

Ljuca
    Član
    Ljuca

hvala, njamiii ;] pogledacu bas, ne znam imaju li i ove slaufe za vrat ;]

njamiii
    Član
    njamiii

Ljuco… ne podgrevaj me… 🙂 Inako u poslednje vreme muljam po glavi kako bi mi to bas bilo zgodno, jer sada kada su starijem konacno izvadili cevcicu iz uha mozemo ljudski da odemo na bazen, pa bi bilo lepo i seku da vodimo… Nisam vidjala kod nas, mada posto je izum made in china (ako pokusas da izguglas videces da je uglavnom u upotrebi u Kini i Singapuru) cudi me da ga nema po kineskim radnjama, mislim, kada vec ima svakakvih gluposti za pronaci 🙂

Ljuca
    Član
    Ljuca

hehe, njamiii, pa ti si mene prva potakla na to :-*

ija_ftn
    Član
    ija_ftn

njamiii;784474 wrote: Ljuco… ne podgrevaj me… 🙂 Inako u poslednje vreme muljam po glavi kako bi mi to bas bilo zgodno, jer sada kada su starijem konacno izvadili cevcicu iz uha mozemo ljudski da odemo na bazen, pa bi bilo lepo i seku da vodimo… Nisam vidjala kod nas, mada [b]posto je izum made in china (ako pokusas da izguglas videces da je uglavnom u upotrebi u Kini i Singapuru) cudi me da ga nema po kineskim radnjama, mislim, kada vec ima svakakvih gluposti za pronaci[/b] 🙂

:respekt: Bas si me nasmejala.

malisha75
    Član
    malisha75

Pogledajte kako ova beba uživa!

http://www.youtube.com/watch?v=-WAKjGtDBMM

Gledanje 286 članaka - 286 do 291 (od 291 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.