Ova tema sadrži 211 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  nensy 8 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 181 članaka - 181 do 195 (od 212 ukupno)

Lapsusi :)

• mama no1
    Član
    mama no1

bas sam se posteno ismijala:lol:

Bojana Dj
    Član
    Bojana Dj

moja baba bila kod priateljice na rodjendan i sad se vraca puna dozivljaja
    te je ja pitam baba jel bila zurka (mislim na „prodov“)
    kad ce ti ona meni ni 5 ni 6 ma nije bila dobos torta
    😆 😆 :> :>

teana
    Član
    teana

Ja sam pre neki dan umesto da kazem da je to za mene „Spansko selo“ rekla „Spanski zid“.

Mary
    Član
    Mary

djevocice moje suze su mi tekle od smjeha… tekle u potocima. zadnji put sam se ovoliko smijala jedne noci prije 8 mjeseci i tad mi je puko vodenjak. :)))

Jecca
    Član
    Jecca

bilja74 – 21/7/2008 19:20

Dosao komsija koji je ozenio sina kod mojih roditelja i mi mu svi cestitamo na tome ,a mm mrtav ladan ustaje pruza ruku i kaze SRETNA SLAVA DOMACINE.Dalje ni ne moram da vam pricam sta je bilo ,komsija se zbunio , mm postideo,a mi ostali pocrkali od smeha.

Jao ovo me je podsetilo na mog caleta. On slavi sv. Stefana, 9. januara, i posto je to posle svih praznika, Nove godine, Bozica, dolazi mu kum i kaze „kume srecna slava“ a moj cale „i tebi kume takodje“! Kad je „srecna Nova godina / Bozic i tebi“ pa moze i slava

E teana svaka ti cast! Zid 😆 😆 😆 😆

Ja sam letos brljavila nesto , trebao mi je reset neki! Umesto „stavi u frizider “ kazem „stavi u traktor“, umesto „podigni casu“ kazem „podigni sto“… Prslo!

Iva_A.A.A.

bas se ismejah posteno pred spavanje 🙂 🙂 🙂

pejana
    Član
    pejana

Baba mm, inace biser po rodjenju:
    kinder jaje- kinger jaje
    automobil- tonobil
    specijaliteti- speliciteti

unicorn
    Član
    unicorn

heh, ja sam mm prije nekoliko godina pala od smijeha kada me pokušao impresionirati svojim verbalnim vještinama, pa je, kada mi je htio reći da je nešto zaboravio i u nastavku umjesto „mozak mi je atrofirao“ rekao „mozak mi je atropofirao“ :ruganje: :hmm:

nemate pojma kako se tada postidio, a ja ga nekada i danas „pecnem“, pa mu bude krivo 😈

Tinna
    Član
    Tinna

ja juce-umesto “ ostanite na vezi da pogledam sa li ima na stanju“
    „ostanite na stanju“ 😳

Micka&Nidza

Evo jedan lapsus coveka s kojim je mm radio parno grejanje.
    Inace taj covek je haos smesan kad progovori.
    Radili oni, i kaze Ane(taj covek) Jo Nikola,zaboravio sam ovde da stavim muf, kako sam to zaboravio???
    I umesto da kaze Nije mi kliker proradio,on kaze isp’o mi kliker…

Jecca
    Član
    Jecca

hehe sad sam se ismejala. Na B92 intervjuisu Rome povodom preseljavanja u novo naselje, kuce. I jedna bakica kaze „Ja samo hocu krov nad glavom, ja sam gradjanka ovde, znaci ovde sam vekovima….“ heheh mora da koristi botoks i eliksir mladosti… :hmm:

lillyblue
    Član
    lillyblue

Mozda je josh neko gledao, pre 10ak dana na nekoj tv, nisam zapamtila kojoj, voditeljka izveshtava o nekom dogadjaju u vezi sa kampanjom borbe protiv alkoholizma.
    Izjavljuje da je naziv kampanje „Sahrani sebe a ne alkohol“.
    momenat nakon toga shvata sta je rekla i ispravlja samu sebe, da se kampanja zove „Sahrani alkohoil a ne sebe“.
    Bila se bas postidela:P:ruganje:

Dikina mama

Moja drugarica je dala otkaz u jednoj zlatari jer je gazda zahtevao od svojih radnica da budu izazovne i tako da se oblace naravno u nekoj meri. I sad za ruckom pita me moja mama zasto je dala otkaz a ja ozbiljna kazem ma covek nije normalan trazi da se radnice skidaju i da setaju gole.Boze meni nije jasno sta sam mislila kada sam tako odvalila! Mojoj mami i meni su od smeha bukvalno isle suze!

malena89
    Član
    malena89

Pre neki dan ja i moj muz smo bez bebe otisli u orao da pojedemo po parce pice. I tako pricamo mi kako cemo uzeti i koka kolu i pivo. Tad me je prodavacica pitala sta zelimo a ja sam odvalila dva parceta piva.

ogijeva mama

Pre nekog vremena, cuvena baba-Katica (iz teme glupa pitanja) kupila sampon za kosu, i sva se odusevila, ne opada joj kosa od njega. Nakupilo se drustvo, dolazi babac, i sva bitna: „Jao, ljudi, od ove ALEVE VERE ne opada kosa!!!“ (mislila je na aloja veru), a miiiiiiiiiiiiii…
    Pa onda, moja sveki umesto SA NEKIM kaze SNESKIM, umesto SA NECIM – NESCIM. Sou…

Gledanje 181 članaka - 181 do 195 (od 212 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.