Ova tema sadrži 211 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  nensy 8 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 196 članaka - 196 do 210 (od 212 ukupno)

Lapsusi :)

• pejana
    Član
    pejana

Ha, ha, ha!!! :ruganje: :ruganje: :ruganje: Ogijeva mama, sto te nema cesce?

Dikina mama

Bili mi kod nekih prijatelja i sad svi nazdravljamo i ja ‘ladno umesto da kazem ziveli kazem zdravo! Joj i kuci kad smo dosli bilo me je jos sramota! Mogla sam i dobar dan da kazem!

Praslin
    Član
    Praslin

Moji najskoriji lapsusi „nosi torbu u glavi“ i „bas ti se svidja cesma sa nase vode“. A moja sveki umesto guarana kaze iguana. 🙂

pejana
    Član
    pejana

Baba od mm barbiku zova BARBADA!

Natasa
    Član
    Natasa

moja sveki kaze „Nasa komsinica stalno startuje na plejsbuku.“

milica-cica

Evo da se i ja prikljucim lapsusima 🙂 Kad sam se tek porodila, toliko sam bila umorna i neispavana da sam svakodnevno pravila brojne lapsuse, ali evo samo nekih:
    – Idi u knjizaru i kupi 2 kifle
    – Idem da jedem u kupatilu pa cu se istusirati na brzinu u kuhinji
    – Beba ce da porucka sve sto pokaki ( na sta je mm rekao da on ne bi kakio da je na bebinom mestu)…Ovaj poslednji je valjda najjaci :))

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Blue
    Član
    Blue

milica-cica – 25/10/2009 19:29 Evo da se i ja prikljucim lapsusima 🙂 Kad sam se tek porodila, toliko sam bila umorna i neispavana da sam svakodnevno pravila brojne lapsuse, ali evo samo nekih: – Idi u knjizaru i kupi 2 kifle – Idem da jedem u kupatilu pa cu se istusirati na brzinu u kuhinji – Beba ce da porucka sve sto pokaki ( na sta je mm rekao da on ne bi kakio da je na bebinom mestu)…Ovaj poslednji je valjda najjaci :))

:ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje:

dunja26
    Član
    dunja26

evo jednog lapsusa mog svekra…

danas mala citav dan place zbog grceva a on pridje pa kaze ‘ma samo ti mala placi, nemoj da se stidis’…

🙂

pejana
    Član
    pejana

Mm umesto vigantol kapi, trazio u apoteci VAGINTOL kapi! 😯 😯 😯 :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje:

Natasa
    Član
    Natasa

:ruganje: :ruganje: :ruganje: :>

dunja26
    Član
    dunja26

e moram ovo da podelim sa vama, vec 2 meseca pokusavam ali svaki put zaboravim

davala ja maloj da pije plantax i nasao se svekar tu pa me pita kakav je to caj…ja mu kazem caj od komoraca a on ce meni…’CAJ OD KOMARACA?’ 🙄

ima tu jos milion bisera, sad ne mogu bas da se setim ali npr susam izgovara svakako- tutam, zuzam,cucam…
    za tenisera tipsarevica kaze tistarevic itd itd
    ma bude tu svega :uzid: 😆

Praslin
    Član
    Praslin

Evo mog novog lapsusa. Videla sam divnog psa, samojeda i umesto da kazem samojed ja sam rekla samohod. Sreca pa je samo mm bio prisutan. 🙂 Bas sam odvalila.

Mama_beba
    Član
    Mama_beba

Ova tema je zaista najjaca… svaka cast. Evo da se i ja prikljucim lapsusima. Moj svekar je bio nastavnik matematike (cisto da razumijete profil licnosti) i kad sam ja zatrudnjela svekrva mu kaze kako sam uradila test i tako sam saznala da sam trudna, a on pita „kako to uradila test, je li to nesto popunila i sabrala tacne odgovore?“ Svekrva me zvala i nije mogla 5 minuta da dodje sebi i da mi preprica…

Praslin
    Član
    Praslin

Ja sam zaboravila da podelim sa vama lapsus bivse koleginice. Pozvala je klijenta nekog, prvi put od kako je pocela da radi, lepo se predstavila i umesto da kaze da zove iz Pireus banke , ona rece iz Pizdeus banke. 🙂 Popadali smo svi od smeha a ona uopste nije ni shvatila sta je rekla.

ogijeva mama

e evo mene opet!!! ovo je biser mog svekra, od pre neki dan. on non stop cantra i rogondja zbog cigareta. mm i zaova pili kafu i nisu ispraznili pepeljaru. . ja zapalila posle njih, ulazi moj svekar u kuhinju i kaze: „Jao Jelena, pa ti stvarno mnogo pusis!“ Ja na to, sva zabunjena kazem da sam tek sad zapalila, a on meni: „Nemoj da lazes, vidi koliko si POPUSAKA napravila!“
    A inace, kad oseti miris dima, samo prokomentarise:“Opet mi PUSU po stanu…“ Sta reci…

Gledanje 196 članaka - 196 do 210 (od 212 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.