Ova tema sadrži 211 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  nensy 8 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 212 ukupno)

Lapsusi :)

• Jecca
    Član
    Jecca

Ko luuuuud? Ja luda???? Nemoj da ti ja sad… Ustanem…. 🙂

Salim se. A sta ces. Znas kako se kaze "Blago onom ko rano poludi, ceo zivot mu prodje u veselju"!!! :kreten:

Standzi
    Član
    Standzi

neki dan objasnjava meni sveki sta je kupila,i objasnjava citavih 10 minuta ,ja joj kazem „jeli plavi patlidzan?“ kaze ona “ daaa plavi PARTIZAN“ a jaaaaaaaaaaaaa :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje:

mikica
    Član
    mikica

moja baka je zesca zimus bila vani s komsinicom i smrzla se i tek ce meni sva drkcem od zime skuvaj mi jednu nec-kafu da se ugrejem

sakicar
    Član
    sakicar

:ruganje: :ruganje: :ruganje:

Dusica M
    Član
    Dusica M

„Gde si snajka,jebo te magarac“
    Jel to lapsus ili cisto ludilo? 😯 😯

Sneki
    Član
    Sneki

😯

Dusica M
    Član
    Dusica M

😯 😯 😯 DA,da…

mikica
    Član
    mikica

😯 😯 😯

Aiko
    Član
    Aiko

Jao prvi put sam videla ovu temu, suze su mi krenule od smeha, ne zna se sta je bolje ovde :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje:

A ovo poslednje-sta reci 😕

Dusica M
    Član
    Dusica M

Ja se ne ljutim.Kada prihvatis da niko nije 100% normalan,tako ti je sve jedno.To tako oni u selu tepaju jedni drugima. :sok:

ALEK2006
    Član
    ALEK2006

DOBRA JE TEMA SKROZ BAS SAM SE NASMEJALA SA VAMA ;] ;] ;]
    Moji sis kazu:
    Kaze se – imam evra , a oni imam evara.
    Moj komsija kad hoce da mi kaze (on je madjar i kod njih nema samoglasnika ni padeza) da sam bas LJUBAZNA on kaze BAS SI LJUBOMORNA… ;]

Vecina bacvana nekaze GDE vec DI…

Seticu se jos pa cu :kucam:

Dusica M
    Član
    Dusica M

E kad smo kod bacvana….
    Ja sam prava backulja.Ne kazem stavi-nego meti.Di-gde.Moja baba,lerna-rerna,virchla-virshla.

Sanjalica
    Član
    Sanjalica

Moja komsinica: Jovanka Korleanka, ona marka Betoven umesto Beneton, za Kerolin Kostans sminku kaze Kevin Kostner, Kada zove nekoga :“Pa gde si ti ne moze ni interfon da te nadje“. I jos puno toga ne mogu da se setim

Sanjica__
    Član
    Sanjica__

Dusica M – 9/5/2007 5:48 PM

„Gde si snajka,jebo te magarac“
    Jel to lapsus ili cisto ludilo? 😯 😯

Dobra si Dusice, bas sam se nasmejala. Ja bih rekla da je ludilo al ipak :neznam:

Dusica M
    Član
    Dusica M

Sve pomalo.Ona nije zla zena. :sok:

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 212 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.