Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi DECA Bebe Lepa imena za malisane

Ova tema sadrži 1,048 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  lillyblue 6 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 1,049 ukupno)

Lepa imena za malisane

• Tixy
    Član
    Tixy

Vuk, Una, Mia, Andrija, Felipe.

Maki
    Član
    Maki

Luka , Lazar, Pavle, Nemanja………….
    Marta, Sara, Elena, Teodora……………
    Ma mi smo se jedva odlučili, stvarno ima mnogo lepih imena.

Aiko
    Član
    Aiko

Nadja, Martina, Natalija, Darja, Stasja
    Filip, Boris

Ivka
    Član
    Ivka

Ana, Jelena, Milica
    Filip, Marko Aleksa

ummi-emina

Emina,Esma,Nadia,Sara…
    Amar,Tarik…

Andjela
    Član
    Andjela

Teodora,Mia,Mila,Tara…
    Aleksandar,Predrag,Daniel…

petra
    Član
    petra

Petar,Luka,Jovan

Jovana,Marina,Mina,Dunja

Hanan
    Član
    Hanan

Hanan, Adina, Zejneb, Merjem, Emana, Jemina,Melika,Ilhana…
    Abas, Ammar, Emanullah, Harun, Ismail, Jasir, Muaz, Ali…

JelaJana
    Član
    JelaJana

Jana,Nevena,Mina,Katarina,Kristina,Uros…

JelaJana
    Član
    JelaJana

Ja sam birala ime.
    Posto nismo hteli da pitamo kojeg je pola beba,resila sam da ako bude decak,da se zove Uros,a ako bude devojcica Jana. Inace JANA znaci ONA KOJOJ JE BOG NAKLONJEN.

Aleksandra

Moji decaci zovu se Dimitrij i David.Dimitrij je dobio ime po svom dedu (sto moj muz je jako zeleo ako ima sin) a David sam ja odabrala.Inace u predvid su dolazile,za musko Luka, Matej i David,a za zensko Mateja ili Leona

Standzi
    Član
    Standzi

obozavam ime David!!! ako budem imala i drugog sina ,ima tako da se zove!!! i tacka! 😆 mada…svidja mi se i Boris! 8) ma rodicu jos dva sina pa cu valjda biti srecna i zadovoljna 😆

pikola
    Član
    pikola

Buduci da ja obozavam Grcku, njenu istoriju, mitologiju i sve ostalo sto je vezano za tu zemlju, nas sin je dobio ime po hriscanskom svetitelju (grckom), DAMJAN sto bi znacilo-koji kroti, da je bila devojcica zvala bi se ISIDORA (i to ime ima grcke korene)….

deni
    Član
    deni

I meni se sviđa ime David,ali mom mužu ne,njemu se sviđa Rastko a sada ih ima mnogo,pa se nadam ako dobijem drugog sina da će se zvati baš David

Lea011
    Član
    Lea011

Hehe Ivana, moj sin se zove Luka. Devojcica je isto trebala Lea, ali sam videla da dosta ljudi imaju pse sa tim imenom, pa sam odustala. Moja devojcica se sada zove Tara :love:

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 1,049 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.