Ova tema sadrži 1 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  alexandrosm1 5 godine ranije.

Gledanje 1 članka - 1 do 2 (od 2 ukupno)

letovanje Grcka

• pufnica23
    Član
    pufnica23

Mi bi da putujemo u Grcku,imamo dvoje male dece ,da li nam preporucujete da idemo na bum,da li bi nssli smestaj,mesta koja bi posetili su Olimpik bic ili Hanioti?! Vreme pocetak avgusta!?

alexandrosm1

pufnica23;805927 wrote: Mi bi da putujemo u Grcku,imamo dvoje male dece ,da li nam preporucujete da idemo na bum,da li bi nssli smestaj,mesta koja bi posetili su Olimpik bic ili Hanioti?! Vreme pocetak avgusta!?

cao,
    Hanioti guzva ludilo ,cela srbija je tamo ja mislim 🙂 ali ipak fino je i oseca se ipak neka pozitiva jer ima nashih u malo vecem broju 🙂 ali ipak nashao sam mesto gde bi mogli fakticki videti sve smeshtaje u grckoj ali evo za hanioti pa ukucaj samo datume od kada hocete ici ukoliko zelite rezervirati http://grckihoteli.rs/hotels/khaniotis posto su sa bookingom vezani ali ipak mislim da sve pregledate natenane i da nezurite sa odabiranjem pravog smeshtaja koji zadovoljava vashe potrebe

Gledanje 1 članka - 1 do 2 (od 2 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.