Ova tema sadrži 278 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  kriki25 7 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 279 ukupno)

Letovanje i beba

• Prex
    Član
    Prex

Interesuje me kada ste bebu prvi put vodili na letovanje/more?
    Mi planiramo da idemo na more pocetkom septembra kada ce Tara imati skoro punih osam meseci. Da li smatrate da je to ok ili mozda rano? Bas bih volela da cujem iskustva i mozda neke dobre savete u vezi ovoga.

maxmara
    Član
    maxmara

Paaaaa pomislices da sam luda ali mi smo vec sa nepuna dva meseca letos bili na moru,i ostali do septembra,odlicno smo prosli.

Tako da uz sve mere predosroznosti koje uz ‘LETO’ idu i najvaznije TVOJU DOBRU ORGANIZACIJU sve ce biti ok,I BICETE PRESRECNI JER JE TADA NAJLAKSE DA ZAVOLE VODU,mi smo pre neki dan bili na bazenu i brckali se bez imalo straha od vode,cak smo i u dzakuziju malo sedeli i jako smo bili srecni,smejali se,i NISMO HTELI DA IZADJEMO KAD JE TREBALO hehe

:caos:

kika
    Član
    kika

najbitnije je da se ne pravi spektakl oko toga, pa kako zive bebe rodjene na moru, a sto se tice puta, bebe obozavaju put! mi smo letos imali pun bus beba i baba, cirkus, bebe se cule nisu, komirale se od spavanja, a babe nisu usta zaklapale do mora, bilo je zezanje i zezanje i zezanje, i nemoj se dvoumiti ni sekundu.
    bebe jedu spavaju i kake ma gde bile, uzivaj!
    mi smo ivu vodili na taru , kolima, u 8 mesecu, bila je zlatna………z l a t n a………..
    a plaza je letos bila kao bebi frendli ……..

sAnjica06
    Član
    sAnjica06

I Anja bi trebala ovih dana da ide na Taru a u junu (sa 8 meseci) na more. Ja očekujem da lepo prihvati, nema razloga da joj se nesvidja 😉 .

Prex
    Član
    Prex

Super, hvala vam na savetima. I ja isto mislim da nije rano i da ce ona bas da uziva na moru, nego sam htela da cujem i druga misljenja, da budem sigurna. Mog muza jedino strah kako ce ona da podnese put. Da li klima u kolima smeta bebi ili ne? Mozda je glupo pitanje ali odakle znam…
    Inace Maxmaro uopste ne mislim da si luda, bas naprotiv, svidja mi se tvoja hrabrost i opustenost kad je cuvanje bebe u pitanju, svidja mi se sto ne dizes frku ni oko cega i sto si skroz cool i opustena…samo napred 🙂 :-* :HAG:

MissGak
    Član
    MissGak

:hmm: mi smo se za mesec dana osmelili da krenemo na jedan daaaalllleeekkk put i moram priznati da me pomalo to sve brine.11 sati neprekidnog leta + jos dva kraca :hmm: Ma izdrzacemo mi to!!!
    A sto se klime tice ovde je to prosto neophodno u autu,u kuci…ma svuda vec sada!I ja ne vidim da to Aleksi predstvalja problem.Naravno sve ono cemu „na prepad“ budemo izlozeni moze da skodi-vrucina,zima,pa i klima…Treba samo povesti malo vise racuna o nekim stvarcicama i nema problema!

maxmara
    Član
    maxmara

Prex – 23/3/2007 6:24 PM

Inace Maxmaro uopste ne mislim da si luda, bas naprotiv, svidja mi se tvoja hrabrost i opustenost kad je cuvanje bebe u pitanju, svidja mi se sto ne dizes frku ni oko cega i sto si skroz cool i opustena…samo napred 🙂 :-* :HAG:

E pa hvala ti na iskrenom misljenju,bas mi prija :smizla:
    mama mi kaze da se prema Viktoru ponasam kao da je lutka od prvog dana,onako posmatrajuci me sa strane kad radim oko njega pita:
    “Boze dete da li si uopste svesna da je to zivo bice,ko da ti je jedna od onih tvojih silnih lutkica,kako ga prevrces tamo vamo….?!!ALI PONOSNO TO KAZE VIDIM JE i jos kaze:“Ja oko tebe nisam smela nista da radim,do drugog meseca te okupala nisam,sve babe radile,a vidi tebe od prvog dana ko da si petoro podigla…“
    Ne znam verujes li mi da sam celu trudnocu govorila: “JA NISTA NE ZNAM,NISTA NECU ZNATI,TO JE SVE KOMPLIKOVANO,KUKU MENI KAKO CU“bas sam bila preplasena,citala sve zivo,pa sve bacila i citala samo ‘STA DA OCEKUJETE U PRVOJ GODINI’ nekako mi bila najjednostavnija u toj konfuziji,i pomogla nevidjeno,pa onda svaku mamu sam svasta pitala,do tancina sve,one me u cudu gledale,bezi dosado sta ti je…..i takooooo

ALI KAKO SMO DOSLI KUCI KO CAROBNIM STAPICEM DA MI JE NEKO MOCI DAO,ODJEDNOM GLE CUDA SVE SAM ZNALA :hmm:

Tara :-*

:caos:

sAnjica06
    Član
    sAnjica06

MissGak, jel dolazite u Srbiju?
    Predpostavljam da jedva čekaš da dodješ i da svi vide tvog cakanog mališana
    🙄 .

maxmara
    Član
    maxmara

[QUOTE]Prex – 23/3/2007 6:24 PM

Mog muza jedino strah kako ce ona da podnese put. Da li klima u kolima smeta bebi ili ne? Mozda je glupo pitanje ali odakle znam…
    QUOTE]

Ne odgovorih kolko me zanela pohvala hehe

NE SMETA VEC JE BOLJE DA JE IMATE,NARAVNO STALNO NA JEDNOJ TEMPERATURI DA NE OSCILIRA.

SAMO PROMAJE JE CUVAJ TO JE NAJVECI NEPRIJATELJ BEBA

Prex
    Član
    Prex

Evo jedan veeeeliki poljubac za Maxmaru, Miss Gak, Viktora i Aleksu od Tare i mene :-*

MissGak
    Član
    MissGak

Prex,uzvracamo poljupcima !!!!

I DA…MI IDEMO U SRBBIIIIIJJJJJUUUUUUUUU

sAnjica06
    Član
    sAnjica06

Baš mi je drago missgak, a oćeš li i onda da posećuješ forum ❓

Kako ćemo bez tebe 😥 , ti uvek imaš neki dobar savet i komentar.

mayya
    Član
    mayya

Mi planiramo na more u Avgustu, kada ce Nemanja imati 6 meseci. Znam da nije rano, tj predpostavljam, posto ce tada vec poceti da sedi i jede kasice. Samo bih molila za savet gde pripremati i kako hranu na plazi, kako ih presvlaciti kada se ukake, kako su vase bebe podnosile put u automobilu? Hajde iskusne mame, pleasse! 🙁

mayya
    Član
    mayya

E da, da li se neko usudio sa tako malom bebom na put u Grcku?

Aiko
    Član
    Aiko

Mi bas planiramo u Grcku kad Neda bude imala 6 meseci 🙂

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 279 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.