Ova tema sadrži 115 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Vanja74 8 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 116 ukupno)

Linea negra

• Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

interesuje me dok ste bile trudne da li vam se pojavila tamna linija na stomaku(linea negra), ako jeste u kom mesecu trudnoce i kada je posle nestala,da li vam je smetala,kako ste reagovale na nju

Sneki
    Član
    Sneki

JAo sta je ovo??? I to je bila veca prvi put (kada sam rodila devojcicu).
    Ne brini to ce nestati.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

meni se nije jos pojavila,nemora da znaci nekim trudnicama se uopste ne pojavljuje samo me interesiju vasa iskustva

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

BAS DA VIDIM DA LI CE SE POJAVITI :neznam:

Standzi
    Član
    Standzi

ja sam je imala,i nestala je posle porodjaja nekoliko meseci kasnije :srbenda:

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

VIDCEMO VIDECEMO

Amara
    Član
    Amara

pojavila mi se negde sredinom trudnoce i jos uvek je nosim,nije mi se uopste povukla 😕

dida
    Član
    dida

Pojavila se itekako…I to od pupka na dole u 3-4 mesecu a nedavno i ka gore (ualazim u 6). Individualno je.. :caos:

ummi-emina

i meni je u prvoj trudnoci bila jako izrazena,od pupka pa na dole,posle porodjaja se povukla,da li ce mi se ponovo pojavit,neznam jer jos mi je mala trudnoca,videcemo za nekoliko nedelja.

kalet
    Član
    kalet

Pojavila se negde u cetvrtom mesecu i nestala tek osam meseci nakon porodjaja, mada se od pupka na dole jos nazire. Nemam pojma, ali kazu da se obicno javlja kod zena koje nisu svetle puti.

Manana
    Član
    Manana

Imala sam je i ja…ne secam se kad se pojavila ali je vrlo brzo nestala nakon porodjaja.A ja imam svetao ten…ali su mi rekli da se ona pojavljuje kad nosis musko dete

markova mama

Moja se pojavila u 5 mesecu i nestala negde 3 meseca posle porodjaja. Strasniji mi je bio pupak- rasirio se i pocrneo, sada je i to nestalo, ali je jos uvek ispupcen..

Koka Loka
    Član
    Koka Loka

Ja je u prvoj trudnoci nisam imala, a sada cemo tek da vidimo ;]

njanja
    Član
    njanja

u prvoj trudnoci se pojavila ne znam ni ja tacno kad, ali se povukla tek mesecima nakon porodjaja!! i isla je od pupka na dole (a rodila devojcicu i svetle sam puti, ma te price nemaju pojma, nikom vise nista ne verujem dok ne vidim svoje malo cedo!)
    ovaj put se nije pojavila, a izgleda da i nece, jer sam evo vec 35 nedelja!

sarajka
    Član
    sarajka

i meni se pojavila ta tamna linija i to do pupka ali i gore skoro do grudi bas smjesno…a pupak je jos gori ispupcen i crn… prva mi je trudnoca i 29.sam nedelja tako da sam nova u svemu 🙂 iako sam cula da to ima veze sa spolom bebe, a inace nosim curicu ili bar tako kaze uz jeste li vi cule tako?

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 116 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.