Ova tema sadrži 99 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Osecaj_11.07 6 godine ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 100 ukupno)

Ljubav na prvi pogled – da ili ne?

• kalet
    Član
    kalet

Mozda na treci ili cetvrti.

Mirche
    Član
    Mirche

kalet – 19/6/2006 5:08 PM

Mozda na treci ili cetvrti.

Da se pogleda sa svih strana ;]

Ali ima i one privlacnosti bas na prvi pogled…nije to bas ljubav, ali neki ljudi zrace pozitivno da skroz opcine…

petra
    Član
    petra

Verujem da postoji,meni licno se nije dogodila ljubav na prvi pogled,morali smo se pogledati bar jedno 10 puta 😀

markova mama

Sa MM je bilo na prvi pogled i nisam se pokajala.

kalet
    Član
    kalet

Kod mene je bilo bas suprotno, prvo me je nervirao, pa izludjivao, a onda i izludeo na drugi nacin. Da mi je neko u startu rekao da ce to da bude ljubav, ha ha ha ha…????Ali, evo je i ljubav i srecan brak.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

e i kod mene je bilo na prvi pogled i nisam se pokajala imam divnog muza mada i dan danas ko god nas pogleda bilo da je od rodjaka moih drugarica drugova njegovih svi kazu sve smo videli ali par kao vas dvoje jos nismo.

Hanan
    Član
    Hanan

Ja sam svog dragog upoznala preko chata, pa smo sedmicu pričali telefonom, svaki dan po par sati, eh onda smo odlušili da izadjemo. Nismo uopšte znali kako ko izgleda, ništa nismo pričali oko toga, a kad smo se vidjeli oboje smo olijepili, i evo i dan danas.

petra
    Član
    petra

i ja sam svog supruga upoznala preko chata :>

Amara
    Član
    Amara

Meni nikad nije bila jasna ta fraza „ljubav na prvi pogled“,sta to ustvari tacno znaci?
    Videti nekog pa se zaljubiti odmah? Ili, videti nekog pa ga voleti odmah, sto je meni nerealno.
    Mozda da te neko opcini fizicki,vizuelno te obori sa nogu? A fraza nije „zaljubljenost“ nego „ljubav na prvi pogled“.
    I da li ta fraza podrazumeva da ti u tom prvom pogledu naslutis i sve psihicke osobine te osobe? Jer kako ces je inace voleti? Ili ti je ona jednostavno lepa, pa se zaljubis, pa posle shvatis da ste kompatibilni u mnogo stvari i zavolis je?
    Mozda ljudi koji su doziveli ovo zadnje govore da su doziveli ljubav na prvi pogled, ali to nije ljubav na prvi pogled, nego privlacnost ili zaljubljenost na prvi pogled koja se na deseti,pedeseti ili stoti pogled pretvorila u ljubav…Iskreno,znam ljude koji mi kazu eto,volim ga,zavolela sam ga cim sam ga videla.Ja to nisam nikad dozivela, recimo da neki mozda jesu.To je verovatno neki osecaj koji mi nikad nismo osetili,pa nam je nepoznat,pa ni neverujemo.
    Eto neka moja razmisljanja o toj frazi. 🙄

IrenaV
    Član
    IrenaV

Naravno da verujem…kazem iz iskustva

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

ja verujem u lubav na prvi pogled :ljubav:

Sneki
    Član
    Sneki

Ima, Ima, Hi, Hi 😆 (ali smatram da se to ne moze nazvati ljubav, to je privlacnost.

Kmekic
    Član
    Kmekic

pa ja licno mislim da postoji,ja sam svog sadasnjeg supruga upoznala sasvim slucajno ,dosla da upisem voznju i tras!od tog dana se prakticno nismo ni razdvajali ,svega na po par dana kada sam ja sluzbeno morala u inostranstvo a i tada pola dnevnica dadoh na dopune za  mobilni.posle 7 meseci smo vec poceli da zivimo zajedno i evo tome ima vec 4godine……sada ce nasu ljubav jos zaokruziti i bebulence i sta ces lepse………(a pritom i odlicno naucih da vozim..hi,hi,hi….

crnokosa
    Član
    crnokosa

Vjerujem u to duboko jer mi se to desilo sa mojim muzem.

Marija
    Član
    Marija

Da nisam dozivela ne znam da li bi verovala!

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 100 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.