Ova tema sadrži 99 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Osecaj_11.07 6 godine ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 100 ukupno)

Ljubav na prvi pogled – da ili ne?

• BebaSU
    Član
    BebaSU

Da, to nesto postoji na prvi pogled. Da li bih to nazvala ljubavlju?! Neki osecaj se pojavi i kaze ti to je to.
    Ja sam mm upoznala preko interneta i kad sam mu videla sliku osetila sam neku blizinu, neku toplinu u dusi.

I eto nas posle :ljubav: i nakon :ukrevetu: sada svako vece :beba:

cecans
    Član
    cecans

Ja sam odlepila kada sam ga videla prvi put,mada sam mislila da nisam njegov tip i da on i ja ni u snovima… došao je na moj 18-ti rođ slavila sam 24.6 tada smo se i skontali i eto…..stigo i bebac. inače meni je rođus 23.6 a bebac se rodio 22.6 . Baš se zaređalo
    VERUJEM u ljubav na prvi pogled. I sada još dobro se sećam kako su mi se noge oduzele, kako su mi trnci prolazili celim telom…strava osećaj :buljavko: :sok: :upomoc:

mikica
    Član
    mikica

zoca – 6/3/2007 12:43

Verujem u privlacnost na prvi pogled,a u ljubav na prvi pogled ne! 😯

potpisujem

gorana
    Član
    gorana

Ljubav na prvi pogled NE!

Jade
    Član
    Jade

Nekad kad sam bila mlada i luda…..sada NE!!!

Florina
    Član
    Florina

“ Nesto“, da, ljubav ne. ;]

Masha&Tasha

Hmm…diskutabilno, privlacnost definitivno da, ali ljubav… :hmm: :hmm: :hmm: mozda kad sam bila mladja moglo je da mi se desi, ali sto sam starija :anene: sve manje verujem u to, mada u slucaju mm mogu slobodno da kazem Da ( prosio me drugo vece, sad se slatko smejemo tome- ipak ko ceka doceka bio je uporan i evo) :beba:

Tijancica
    Član
    Tijancica

Mislim da frazu ljubav na prvi pogled ne treba previse osudjivati, jer naravno da se ne moze desiti da zavolite nekog istog momenta. Tako se naziva ona privlacnost koju osjetite na prvi pogled. Ja nesto pretjerano i nisam vjerovala u to jer mi se nije desilo do ovaj poslednji put sa mm. Stvarno sam mislila da je glupost. Kod mene je uvijek moralo ici na drugu loptu. Ali evo ovaj put bilo je na prvi pogled i kod mene i kod njega. I mnogo fatalnije nego ikad. I mogu reci da se slazem sa skorpijom majom da ako se nije desilo na prvu nije se trebalo ni desiti

Ivanela
    Član
    Ivanela

Zaljubila sam se jednom na prvi pogled, a posle dosta pogleda sam mnogo zavolela- to je onaj prvi utisak koji vas nikad ne izneveri.Tako da verujem u to.

Bojana I Anja

Ne verujem u ljubav na prvi pogled

kika
    Član
    kika

LJUBAV NA PRVI POGLED.
    MI, DA.
    VEC 7 GODINA.
    pu pu.

andjelam
    Član
    andjelam

ja sam se u muza zaljubila na prvi pogled :bravo: :bravo:

Julija SG
    Član
    Julija SG

Ne kazem da ne postoji, ali meni se nije desila. Desilo se, da me neko jako privuce na prvi pogled, da pozelim da ga upoznam… ali ljubav.. za to je ipak potrebno malo vise od jednog pogleda.

andjelam
    Član
    andjelam

meni nije ja sam zaljubljive prirode :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje:

beogradjanka

U ljubav na prvi pogled ne verujem…A privlacnost… to da

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 100 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.