Ova tema sadrži 99 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Osecaj_11.07 6 godine ranije.

Gledanje 61 članaka - 61 do 75 (od 100 ukupno)

Ljubav na prvi pogled – da ili ne?

• mama malog Borisa

DAAAAAAA

kika
    Član
    kika

CISTO DA POTVRDIM ONO STO SAM OVDE NAPISALA PRE TACNO GODINU DANA :love:
    DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
    JOS UVEK TRAJE, A POCELO JE U AVGUSTU 2000. GODINE.

PU PU…

zMayica
    Član
    zMayica

3 x URA za LOVE AT 1st SIGHT!!! :love:

Ivanela
    Član
    Ivanela

zMayica – 29/12/2007 13:39

mm me je zaprosio istog dana kada smo se upoznali

WOW koja je to intuicija bila- bas ljubav na prvi pogled! Ma jel te stvarno zaprosio prvog dana, ne mogu da verujem, loodilo! :bravo: :zvezda:

Mina25
    Član
    Mina25

DA jer se i meni desila i traje skoro 4 godine

Angie
    Član
    Angie

Verujem zato sto imam mog puza pored mene…..

Okica
    Član
    Okica

Da. Desilo mi se to kada sam se prvi put zaljubila. To je nesto carobno i neverovatno i moguce je, ali retko se desava

maki i iki

ISKRENO JA JE NISAM DOŽIVELA,PA ZATO I NEVERUJEM, 😕 ALI VERUJEM U ZALJUBLJENOST,MNOGI BRKAJU TE DVE STVARI.ALI SVAKA ČAST ONIMA KOJI SU TO DOŽIVELI :-* :-* :-*

mayoli
    Član
    mayoli

Ne ne verujem u ljubav u prvi pogled.Mozda u strast i privlacnost,ali u ljubav ne.Ljubav pocinje onog trena kada nekog upoznas,kada saznas njegove osobine,kada ti se dopadnu njegove vrline i mane.Kada zelis sa njim da razgovaras ,da provodis vrijeme.Ne mogu da vjerujem da ako nekoga vidim prvi put mogu da ga zavolim,a da ne znam kako se zove sta voli sta ne voli.Znaci ako i jesam primjetila neku osobu to je bilo zbog izgleda,sto na s vraca na to da je to daleko od ljubavi.Da postoji ljubav na prvi pogled onda bi mi sve bile zaprosene prvi dan!!!Ja vjerujem u ljubav inace i dozivila sam je dva puta!!!

Dorothy
    Član
    Dorothy

Mayoli, potpisujem, bas tako i ja mislim!

pejana
    Član
    pejana

Slazem se sa Mayoli i Maki i Iki!!! Za ljubav je potrebno malo vise vremena da se neka osoba upozna.

Okica
    Član
    Okica

Ne znam gde je granica izmedju ljubavi i zaljubljenosti. Meni se desilo da sam sa zaljubila u tog decka od prvog trenutka kada sam ga videla, tj. upoznala. Nisam mogla prestati da mislim na njega, kad god ga vidim ili cujem zaboli me stomak od uzbudjenja, mastam o njemu, a svaki sledeci put kad ga vidim sve mi je vise privlacan i lep… To je trajalo dobre tri godine… Mislim da ne moras poznavati nekog da bi ga voleo, ljubav je vise emotivna nego razumna i vise iracionalna i mastovita nego racionalna, pa samim tim ne moras znati kako neko razmislja da bi bio zaljubljen.

beby*8
    Član
    beby*8

veruuem u ljubav u prvi pogled!!!!!!!

jovanchica

I ja verujem u ljubav na prvi pogled,desila mi se…

Micka&Nidza

Verujem,ali mi se dosad nije desila.
    Ni u mm se nisam zaljubila na prvi pogled.
    Imam obicaj da nekoga prvo dobro upoznam,da ga vidjam,ali uvek se zaljubim u tu osobu.
    Tako je bilo i sa mm.
    Vidjali smo se skoro godinu dana, i tek posle tog perioda sam se zaljubila u njega,zavolela i pozelela da ceo zivot provedem sa njim.
    I danas je tako,volim ga do luidila i zelim da ostanemo ceo zivot skupa.

Gledanje 61 članaka - 61 do 75 (od 100 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.