Ova tema sadrži 0 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  baral 8 godine ranije.

Gledanje 1 članka (od 1 ukupno)

Luda

• baral
    Član
    baral

U brku smo 11 god,imamo dvoje dece.pre 4 meseca primetila sam da sa vidje sa nekim.Pre deset dana sam se uverila da je to istina.Razgovarali smo i priznao je.Kaze da sam ja za to kriva,da ga nerazumem,da ga nisam upoznala sve ove godine koliko smo zajedno i da sam ga ja oterala kod nje.Sa njim inace nikada nisam mogla da normalno razgovaram jer on cuti,jedino kada popije neku razveze mu se jezik i tada prica ali to su uglavnom kritike na moj racun.Donekle ga razumem,odrastao je bez roditelja (razveli su se kada je imao 6 meseci,baba ga je odgajila)Zelim da i posle svega ostanem sa njim ,zbog nas, nase dece.Oprostila sam mu prevaru,ali on nezna sta hoce>Desetak dana se nije video sa njom ali se svakodnevno dopisuju telefonom.Ona je inace devojka,ima 37 goina nije se udavala nema dece.Cini mi se da kada bi on hteo da je ostavi da ga ona ne bi pustila tako lako. Pokusavam da shvatim kakva je to osoba koja moze da rastura porodicu i nada se nekoj buducnosti sa njim.VOLIM GA ,pokusavam da ga razumem,Kako da ga okrenem sebi i nasem braku?

Gledanje 1 članka (od 1 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.