Ova tema sadrži 150 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  sica9082 7 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 151 ukupno)

Luljaška za bebe

• sAnjica06
    Član
    sAnjica06

Moja Anja ima 5 meseci i razmišljam se da joj kupim ljuljašku ili tako nešto slično. Kakva su vaša iskustva? I koju ste imali? Ja sam videla Cargo

maja22
    Član
    maja22

imam je ja i jos uvek se moj strahinja ljulja u njoj.jedno vreme je sedeo u njoj dok ga hranim.

sAnjica06
    Član
    sAnjica06

Hvala Majo, znači isplati se da se uzme. Ovih dana ću je kupiti, pa javljam kakva je rakcija.

Maki
    Član
    Maki

LJuljaške su super, naša ima 2 položaja i kupili smo je kad je Marta imala 3 meseca, uživala je, čak sam je hranila i upsavljivala u njoj. Koristili smo je skoro do drugog rođendana.

sAnjica06
    Član
    sAnjica06

kupili smo ljuljašku pre nedelju dana i nikako da javim, super je. Anja je voli a i meni mnogo znači, znam da je na sigurnom. Hvala vam što ste mi rekle vaša iskustva. :HAG: :HAG:

Irssa
    Član
    Irssa

jel moze neko da postavi sliku bebe kako se ljulja, hocu da vidim kako izgleda, gde se kaci i sl, a da i koliko kosta
    hvala :caos: :caos: :caos: :caos: :caos:

sAnjica06
    Član
    sAnjica06

Poslaću ti sutra kada je slikam i naučim kako se šalje slika. Inače ljuljaška ima svoje postolje tako da se ne kači, ima dva položaja tako da mogu i manje bebe, može i sama da se ljulja (na baterije), ima i muziku, igračke… Čudo je, meni se mnogo svidja. Košta 10500din a imaju i one malo jednostavnije od 7500din.

Irssa
    Član
    Irssa

mislim da sam videla u aksi :hmm:
    do koliko kg moze da se ljulja

sAnjica06
    Član
    sAnjica06

To je ta iz Aske, mi smo tamo kupili.Ima i u Idea-i ali je naravno skuplja.
    Na njoj piše da može do 13kg, ne znam da li je to i za druge modele, verovatno da jeste. Evo šaljem ti i sličicu da vidiš kako izgleda.

Irssa
    Član
    Irssa

hvala ti puno, super je :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda:

Prex
    Član
    Prex

Ljuljaska super izgleda. I ja hocu da kupim, samo me interesuje da li znate od koliko meseci moze beba da se stavlja u ljuljasku? Kazes da ima dva polozaja, sigurno lezeci i sedeci, znaci da bi u tom slucaju verovatno mogle i sasvim male bebe da se ljuljaju u njoj?
    Sanjice vidim da si ti izabrala „Greco“, ja sam u onom casopisu MAMA videla reklamu za tu marku „Greco“. Nisam pre cula za nju, ali na izgled ljuljaska deluje bas fino. A da li neko ima neku drugu marku? Cisto me interesuju misljenja i iskustva, koje su ljuljaske dobre i kako se krecu cene.

sAnjica06
    Član
    sAnjica06

Ja sam čula da stavljaju bebe već od 2 meseca, mada mislim da bi trebalo sačekati makar 4. Ovaj „ležeći“ položaj je dosta uspravljen. A što se tiče marke ja nisam ni vidjala druge, Čak i u katalogu „turbo limac“ nemaju druge iako imaju ceo program Cihcco, Quinny, Bebe Comfort, Disney, Maxi-cosi….
    Pogledaj kod vas možda imaju još neke ljuljaškice.

[email protected]@

Mislim da je rano da stavis bebu sa 2 meseca u ljuljasku. Sacekaj barem do 4-og 5og meseca. Ima polu sedeci polozaj i zbog tog sedenja sacekaj. Znas vec, zbog kukova. 😆
    E tek sad videh sliku. ja sto sam videla kod svojih kumova je drugacija. Ne znam kakva je ova ali izgleda odlicno. Raspitaj se ti jos malo.

maxmara
    Član
    maxmara

Mene je ljulja spasila od 2-6meseca non-stop je bio u njoj dok sam bila zauzeta,igrao se,vristao ucio neke nove stvarcice,i svuda smo je nosili,cak i na plazu,kod bake itd,a po kuci dok sam u kuhinji prenesem ga i zajedno pevamo i pricamo dok kuvam hehe.
    Inace ja sam je dobila na poklon od drugarice,pa nisam imala problem sa biranjem,i jako sam zadovoljna,’Fisher Price’ je ima 8. brzina ljuljanja i 3 razlicite muzeke,brzu sporu i najsporiju za spavanje tj opustajucu,ima i lampice na vrhu koje su raznih boja i uz muziku svetlucaju,ima razne vrste ucenja,npr sam da ukljuci muziku povlacenjem igrackice,raznu vizuelnu stimulaciju itd sve je savladao i obozavao je.
    Bitno je sto pored svega zauzima jako malo prostora i laka je za nosenje i sklapa se lako.
    Stvarno je preporucujem svakoj mami.
    Kada je napunio sest i poceo da ustaje i shvatio da od ljuljaske ima dalje zaobilazio je u sirokom luku isto kao i ogradicu.
    Evo i slikice da vidite kakva je stvarno je velika pomoc,ako ne zelite da vam dete razvlace po rukama,ja sam ga u njoj drzala i svi su okolo do mile volje mogli da vilene i da ga zabavljaju,ali ne i da ga nosaju,tako da nas je to spaslo navikavanja na nosenje.

maxmara
    Član
    maxmara

Evo i nas sa 3. i 4. meseca hehe

A da smo birali uzeli bi ovu jer je super najbolja do sada napravljena:

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 151 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.