Ova tema sadrži 150 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  sica9082 7 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 136 članaka - 136 do 150 (od 151 ukupno)

Luljaška za bebe

• T3
    Član
    T3

hipi aha ..e bas mi zao a ja bas htela da je opbradujem..
    super vam i ova ista sto je kupiste..
    ma nije ni bitna marka samo da bebice uzivaju…

hippeia
    Član
    hippeia

ma obradovace se ona kad vidi da mislis na nju :HAG: :-*

Dacag
    Član
    Dacag

Evo i naseg Ognjena u njegovoj Graco Silhouette ljuljasci

saskicabg
    Član
    saskicabg

Mi imamo Fisher Price ljuljasku sa jednom brzinom i isplatila se stostruko za ovih pet meseci!!!!
    Kada je bila faza grceva samo je ta vibracija uspevala da smiri bebu, provodila je bukvalno dane i noci u njoj.
    Sada su zubici i ista prica, kad krene kriza upali se vibracija i pravac san.
    Inace kad nas nista ne boli onda sedimo u njoj bez vibracije i tresemo je sami do besvesti i uzivamo.
    DEFINITIVNO ZA SAD NAJKORISNIJA BEBI SPRAVA, mnogo bitnija od vrteski iznad kreveca…….
    Kupljena u RK Leto marta za oko 6000 din.

lillyblue
    Član
    lillyblue

Mi imamo istu onakvu veliku plavu sto je andjelka depeures postavila gde moze da digne noge, i bas je posluzila, ustvari jos uvek sluzi. moze da se koristi sigurno do detetove 3. godine, jer je bas prostrana. Za razliku od mnogih koje su za bas male bebe, i brzo ih prerastu.

skljonco
    Član
    skljonco

E ja ovih dana krecemu potragu ;), Andrija je imao Chicco bouncer( mi smo je zvali gondolina), nije imala ni vibraciju, ni muziku, i super nam se isplatila, u njoj je lezao, vozio se , kasnije i jeo dok nije stigla stolica, a sada bih uzela ovu sa postoljem, tj ovu neku tipa Graco sto radi, sto je odignuta od zemlje i ima muzikicu.Ne bih da se navikavamo na ljuljkanje, nisam sa prvim pa se nadam da necu morati ni sada :).Bitno mi je da je odignuta od zemlje, jer je i Ani mali p ane znam bash za ove sto stoje na podu :).MM kaze da kupimo istu kao sto smo imali, a ja bih sad promenila, razlike u ceni nisu velike, pa eto , dobro ce mi doci vasha iskustva.Da najbitnije mi je to da beba moze od starta tu,jer nam je sada stan punooooooooo veci i stvarno bi mi bilo zao da mukica po ceo dan lezi u sobi u krevetcu sama,zato bih volel anesto ovako da mogu da stavim u dnevni boravak p aeto da se malo druzimo,po malo bash, a nesto mi bzv da bude u AS :neznam: ,eto pa ko moze nek me posavetuje sta mi jee raditi 🙂

animetta
    Član
    animetta

I ja sam u potrazi za ljuljaskom pa mi treba vasa pomoc pre nego sto kupim.. Moj bebac obozava da ga ljuljamo i drmusamo, samo to moze da ga smiri pa sam definitivno za tu varijantu sto ima vibracije i brzine ljuljanja.. Dopada mi se ta Graco sto je Dacaq postavila ali posto su malo poskupe zanima me misljenje mama koje ih imaju, dal vredi para..

Leptir
    Član
    Leptir

Angel – 27/4/2009 18:49

Hvala na informacijama devojke! Skupljala nam je prasinu jedno mesec dana i sad opet ljuljo manija :bravo: :> .

Zaista ovu ljuljasku toplo preporucujem.

Angel gde bi mogla da je nadjem?!

Angel
    Član
    Angel

Oprosti mi, nisam bila ucestala na forumu u zadnjih godinu dana i vise i sad sam tek videla poruku 🙁 🙁 🙁 . Pretpostavljam da si je do sada nasla?
    Inace, ako nekoga zanima, ja nasu prodajem za 2.500din. Potpuno je sacuvana, malo koriscena, nikada iznosena iz stana. Tenda je neraspakovana i ide uz nju.

sica9082
    Član
    sica9082

MOLIM VAS MAME,AKO JE VASHA BEBA PRERASLA ELEKTRICHNU LJULJASHKU I ZELITE DA JE PRODATE,TU SM! 😉 ZELELA BIH DA KUPIM SVOM SINU LJULJASHKU POLOVNU U DOBROM STANJU ILI NOVU.TAKODJE HRANILICU-LJULJASHKU „PegPerego Dondolino Prima Pappa“ ILI NEKU NA TU FORU,NE MORA TA MARKA.LJULJA BI BILA IDEALNA DA SE SKIDA SEDISHTE I KORISTI I KAO DANDOLINA.HVALA UNAPRED SVIM MAMAMA.MOZETE MI SLATI PONUDE SA CENOM NA
    [email protected]
    ILI POZVATI NA BROJ 0652815277

sica9082
    Član
    sica9082

MOLIM VAS,DA LI SLUCHAJNO PRODAJETE CRVENU LJULJU?UNAPRED HVALA NA ODGOVORU.
    [email protected] 😉

sica9082
    Član
    sica9082

[MOLIM VAS,VOLELA BIH DA MI OBJASNITE KAKO STE NARUCHILI LJULJU DA STIGNE OD „PREKO“ ?JA BIH NARUCHILA NE FISHER PRICE KOJIH NEMA KOD NAS…KAKVE SU CENE TAMO,KOLIKO IZADJE POSJHTARINA ILI KAKO TO VEC IDE?UNAPRED HVALA NA ODGOVORU.BILA BIH VAM ZAHVALNA! 😉 POZDRAV !

sica9082
    Član
    sica9082

KUPILA BIH I OVAKVU,AKO JE PRODAJET? POZDRAV!

sica9082
    Član
    sica9082

KUPUJEM HRANILICU -LJULJASHKU „PegPerego Dondolino Prima Pappa“(MOZE I BILO KOJA DRUGA MARKA,ALI DA SLUZI U ISTU SVRHU) ILI ELEKTRICHNU LJULJASHKU „GRACO“,“FISHER PRICE“ ,ILI BILO KOJE DRUGE MAKE SA VISHE POLOZAJA,TACNOM,MUZIKOM,ITD….BILO BI IDEALNO DA SA LJULJE MOZE DA SE SKIDA I SEDISHTE I DA SE KORISTI KAO DANDOLINA.KUPUJEM NOVO ILI POLOVNO U DOBROM STANJU!SHALJITE SLIKE I CENU NA MAIL!VELIKI POZDRAV SVIMA I HVALA UNAPRED!
    0652815277 MIRJANA!

sica9082
    Član
    sica9082

KUPUJEM HRANILICU -LJULJASHKU „PegPerego Dondolino Prima Pappa“(MOZE I BILO KOJA DRUGA MARKA,ALI DA SLUZI U ISTU SVRHU) ILI ELEKTRICHNU LJULJASHKU „GRACO“,“FISHER PRICE“ ,ILI BILO KOJE DRUGE MAKE SA VISHE POLOZAJA,TACNOM,MUZIKOM,ITD….BILO BI IDEALNO DA SA LJULJE MOZE DA SE SKIDA I SEDISHTE I DA SE KORISTI KAO DANDOLINA.KUPUJEM NOVO ILI POLOVNO U DOBROM STANJU!SHALJITE SLIKE I CENU NA MAIL!VELIKI POZDRAV SVIMA I HVALA UNAPRED!
    [email protected]
    0652815277

Gledanje 136 članaka - 136 do 150 (od 151 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.