Ova tema sadrži 150 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  sica9082 7 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 151 ukupno)

Luljaška za bebe

• MissGak
    Član
    MissGak

I mi smo imali tu mini ljuljaskicu,kao i BOUNCER,ona vibrirajuca stolica sa zveckicama iznad i kada beba mlatara svojim rucicama i nozicama ona se ljulja,poskakuje(„bounce“)Pored toga moze blago da vibrira sto delije opustajuce na tako male bebe imala je oko 10 pesmica + zvuci talasa,reke,vetra i sl.I nas je spasila a za razliku od klasicih ljuljaskica ova je super za male bebe.I sada je koristimo posto iz lezeceg moze da se podesi i za sedeci polozaj!

Prex
    Član
    Prex

Hvala na savetima 🙂 :-*
    Super izgleda, samo ja moram da vidim i sta ima u ponudi ovde kod nas. Nisam jos izlazila da trazim, ali nadam se da po prodavnicama ima bar nekoliko modela da mogu da biram…ne volim kad mi je suzen izbor 🙂 🙂 🙂
    Uzgred, Maxmaro Viktor je DIVAN, odusevila sam se kad sam videla sliku 🙂 Ima divne okice i duge trepavice, secer 🙂

VECKA
    Član
    VECKA

Prosli vikend smo suprug i ja kupili nasoj Lolici ljuljašku. Ova vrsta ljljaške se može postaviti u zid ili u štok vrata ili negde napolju. Mi smo je namestili u predsoblju. Lola je odusevljena novom napravom, svidja joj se i stalno se smeje. Imace mi sad imamo 8 meseci. Ljulaška je marke Kettler, sedalo je od plastike crveno-žute, ima sigurnosni pojas, preporučuje se za decu do četvrte god ili do težine 25kg. Cena je 4000din, a može se nabaviti u prodavnici turbo limac u Merkatoru u Bg. Stvarno je super stvar i istina je da bebe zaista obožavaju da se ljuljaju.

tijanast
    Član
    tijanast

Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
    Zanima me da li koristite neshto slichno i koliko su praktichne, videla sam na slichicama da Masha&Tasha ima neshto slichno i preslatko je.
    Ja sam ove videla na nekom sajtu i kada sam pozvala rekli su mi da ih trenutnonema u Srbiji. Ako neko zna gde moze da se nadje neshto slichno neka mi napishe, ja nisam videla nigde po radnjma ili jednostavn nisam obratila paznju 🙁

duki_swe
    Član
    duki_swe

babysitter ili bouncer kako se zove na engleskom je prava stvar sve jedno da li su oni sa vibracijom ili sto se beba zaljuska sama. moja deca su prvih 6. meseci proveli u tome i super je pomoc u pocetku, moze covek da jede na miru i istusira se…
    maltene sve bebice u tome uzivaju!pogledaj na stranicu od fisher price izasli, su prelepi modeli
    Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

JOgi
    Član
    JOgi

Drage mojwe

Dobili smo bebi klackalicu, ima vise polozaja – lezweci, polusedeci i sedeci i veoma je prakticna. medjutim i kada je u lezecem polozaju ona nije skroz ravna, vec je malo ulegnuta u sredini, gde dolazi bebina guza. To je neki kao anatomski oblik. U uputstvu za koriscenje i odrzavanje nije dato nikakvo ogranicenje ili upozorenje o vremenu koje beba provodi u njoj. Da li imate iskustva sa ovom spravicom i kakva su vasa misljenja?

Meni licno je vrlo prakticna za dnevni boravak bebe u njoj, lako se premesta, moze se ljeljati ili fiksirati i sl., ali…?

tijanast
    Član
    tijanast

Ako mislimo na isto, nije uopshte shtetno i mi je imamo i jako je praktichna, mogu Emu da stavim unutra, vezem i znam da je bezbedna pa ja mogu na miru da joj spremim da jede i slichno, kada je bila manja obozavala je tu da spava sada vishe ne… Mislim da nema razloga da razmishljash uopshte, ako se bebi svidja super. Moja Ema recimo nikada nije ni htela u taj skroz lezeci polozaj ni tu, ni u kolicima ni u ljuljashci, uvek je bila u polusedecem, i nishta joj ne fali, sa nepunih 6 meseci ona vec super sama sedi.

JOgi
    Član
    JOgi

Hvala Tijanast, puno mi znaci tvoje iskustvo.
    Pozdrav za tebe i Emu

Ivana B.
    Član
    Ivana B.

Hajde please, ako neko ima sličicu ili link baby klackalice neka postavi! Baš me zanima kako to izgleda!!!

tijanast
    Član
    tijanast

Evo Ivana, mada mi imamo chicco jer ove nisam mogla da nadjem kod nas
    http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2000&e=bouncers

Brandza
    Član
    Brandza

ja dajem glas za klackalicu,i mi smo koristili…joj kako su prelepe ove sa linka sto si dala tijana :love:

JOgi
    Član
    JOgi

Da to je ta klackalica
    Dopada mi se posebno zato sto moze da bude fiksirana i a se ne klacka, a moze da bude pokretna, tj, da se klacka. Jako je prakticna zato sto kad se beba uspava u njoj u dnevnoj sobi i neko nam svrati, lako prenesem bebu u drugu prostoriju ne budeci je.
    Jos sad kad cujem da nije stetna
    ma ih
    klackacemo se :bravo: :bravo: :bravo:

Prex
    Član
    Prex

Ma ne treba da razmisljas uopste, to je super stvar. Mi smo nasu posteno iskoristili sve dok nije pocela da sedi i vrpolji se i ustaje, pa joj postalo dosadno u njoj, presla devojka na „vece teritorije“, ali do tada je klackalica bila zakon.

Cvetic
    Član
    Cvetic

Od prvog dana iz bolnice (na prilozenoj slici) koristimo bouncer.

nacafaca
    Član
    nacafaca

I mi je korisitimo od 20 og dana zivota i super nam je ;]

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 151 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.