Ova tema sadrži 150 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  sica9082 7 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 151 ukupno)

Luljaška za bebe

• vesna972
    Član
    vesna972

jao kako je to pametna i prakticna stvar, lepo i bebi i roditeljima, ali mi je zao sto je nismo imali ,
    nekako sve da kupimo, danas sutra i tako prodjose meseci…
    Ivana divne li klackalice sa ovim predivnim detetom! Za naseg vrsnjaka

Ivana B.
    Član
    Ivana B.

Aha, to je ta klackalica! Hvala vam, tijanast, Ivana Lukina mama i ostale djevojke!
    Znači kad ste sve zadovoljne i ja ću da je kupim, zvuči kao velika pomoć dok su još mali! :bravo:
    Gledala sam ovdje u Grčkoj 3 modela sa Tijaninog linka! Baš super izgledaju!
    Ali ja kad sam ih vidjela u prodavnici nisam znala da ima tu funkciju za klackanje, nego sam mislila obične ležaljkice sa prikačenim igračkicama! Sad znam! 😛

Julija SG
    Član
    Julija SG

Mi smo nasu poceli da koristimo, kada je Lea imala oko mijesec dana. Super stvar, bebi je udobno i lijepo, a mama odmara ruke. Lea je puno spavala u njoj, obozavala je da zaspi tako u dnevnoj sobi dok cuje nase glasove.

JOgi
    Član
    JOgi

Nasa nije bas toliko savremena kao Ivanina i kao one sa linka ali ima istu funkciju. Igrackice na obrucu su zakacene cicak treakom, pa sam ih ja ad skinula jer jos nemaju funkciju, a stavili smo narandzasti cvetic koji Ogi obozava – gleda u njega, guguce, onda mlati rukama i dodiruje ga u prolazu. Sada cemo okacit i one mekane zveckice … ma prava uzinancija

JOgi
    Član
    JOgi

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

He,he Jelena mi imamo i ovu najobicniju bez ikakvih igrackica i ona mi je supre sluzila,nije vazno kakva je vazno je da beba uziva u njoj 😉

Prex
    Član
    Prex

Ma da, i nasa je bila skroz obicna, ustvari nije ni nasa nego smo je pozajmili od naseg malo veceg kumceta Stevana koji je prerastao u medjuvremenu pa smo je taman mi nasledili, i super nam je posluzila, i kad smo prerasli vratili smo je…uopste ne mora da ima neke cyber funkcije vazno da sluzi svrsi…

tamiboki
    Član
    tamiboki

Evo i mi se javljamo kao zadovoljni korisnici bebi klackalice! Mi smo je koristili i kao sediste u voznji kolima, posto jos nismo kupili pravo. Super je i ima dodatak sa visecim igrackicama i stocic za ruckanje kad pocnemo da klopamo.Ima vise polozaja, od skroz lezeceg do skroz uspravnog sedeceg. Fino se i ljuljuska, samo nasa Tea nije uvek raspolozena da leskari u njoj 😥 Uzeli smo kao unisex varijantu da bi mogo da koristi i drugi beban ako bude decak 😆 Nasli smo u aksi, ima fin izbor i nisu skupe!

evo kako uzivamo…

kerefeka
    Član
    kerefeka

tamiiboki i mi imamo identicnu njihalicu (klackalicu ili kako se vec zove) 🙂 samo je nezno plava sa nekim medicama. Nama se extra dopala, a draga cera nije bas nesto odusevljena, vise voli da lezi u fotelji 😐 Nesto mislim da ce da je zavoli kad je podignemo u onaj polulezeci polozaj, imace bolji pregled situacije 😆 mada ko zna… mozda je (jos jedna) promasena investicija…

JOgi
    Član
    JOgi

I mi nasu sad koristimo i u kolima i super je. Ogija vec podizem malo, onih 30 stepeni i stvarno uziva. Preporucujemo …. :bravo: :bravo: :bravo:

tijanast
    Član
    tijanast

Ne znam koliko je pametno koristiti je u kolima, narochito shto su vam bebe josh uvek male…

LediIv
    Član
    LediIv

ja sam vec pitala na dve teme gde imaju da se kupe ljuljaske u beogradu, nisam procesljala prvo da vidim da li ima starih tema o tome 😳 :batinepoguzi:
    dakle, jesu i ljuljaske na baterije super, ali u stvari ovaj bouncer sto vibrira je bas ono sto ja hocu. ja imam neki prastari (maltene iz vremena kad sam ja bila mala), i ivan hoce da bude u njemu ali samo ako ga drmusam, pa bih volela da nabavim neki gde ce baterije to da rade umesto mene 😆
    dakle, da pitam i na trecem mestu – gde se to kupuje u beogradu? ako necete da reklamirate radnje javno, mozete da mi posaljete i pp, mada mislim da bi bilo korisno i drugima da cuju gde to ima.

bubili74
    Član
    bubili74

mi smo naš Fisher&Price dobili i kupljen je u Kozmolinu. Imaš ga na našim slikama kad je Joja bila mlađa, nismo skoro izlazili iz njega 😆

LediIv
    Član
    LediIv

koliko znam, kozmolino je pretvoren u turbolimac, pa ne znam da li i dalje moze tamo da se nadje? ako neko zna neka javi, ako ne moracu da nadjem vreme da odsetam do tamo

tijanast
    Član
    tijanast

Jeste, ja sam skoro bila, ali imaju dosta robe koja je ostala iz kozmolina, bilo je tih bouncer-a ali ne znam da li ih ima josh uvek jer turbo limac ne uvozi fusher price, pa su imali samo ono shto je ostalo, videla sam i u Enci menciju dosta bouncer-a ali ne znam da li su oni obichni ili ima i tih vibrirajucih, pozovi pa pitaj.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 151 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.