Ova tema sadrži 182 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  smehuljica 7 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 151 članaka - 151 do 165 (od 183 ukupno)

Macina trava-Marrubbium vulgare

• adrijana.t

Cao drage moje! Posle dugo vremena iscitavanja vaseg, naseg, foruma resila sam da vam kazem da ste divne…..Svakodnevno proucavam i divim se i vama i sebi…Veoma studiozno sam proucila sva vasa izlaganja i resila da vam se pridruzim. Pre tri dana pocela sam da pijem macinu travu…………….kakva gorcina…..inace pokusavam postati mama 4 godine, presla sve moguce pretrage, kazu sve u najboljem redu!!!!U CEMU JE ONDA PROBLEM! NADAM SE DA CETE ME PRIMITI I POMOCI DA PREBRODIM OVO SR***!
    Daj Boze da pronadjemo spas u MACINOJ TRAVI! Ljubim vas…

adrijana.t

Evo danas mi je 4 dan kako pijem macinu travu i ne znam da li umisljam ili ne, ali osecam nekakvu napetost u jajnicima, kao da se nesto desava…
    Pisite me molim vas vasa iskustva, da li je nekome pomogao ovaj cajic, bilo bi mi mnogo lakse da ga pijem. :upomoc: :upomoc:

tashaaaa
    Član
    tashaaaa

Meni se pojacala sluz na pocetku plodnih dana, a evo je 2 dana do ovulacije a sada nema sluzi…hm mozda smo napravili bebana pa sad nema vise potrebe… :hmm:
    I ja osjecam napetost u jajnicima i u cijelom stomaku. Cak su mi i grudi osjetljivije…
    Eto, to bi bili moji simptomi..
    Da, pijem je prvi mjesec, tako da nemam previse iskustva, al mozda moze pomoci…

adrijana.t

To Tashaaa volim kada cujem optimizam, macina trava ce nam sigurno pomociiii!
    Samo neka se igra sa nama pa ce dobiti :kadtedovatim: :anene:

ziina
    Član
    ziina

Zelim vam puno srece u terapiji sa macinom travom.Meni licno nije pomogla,ali zeni od mog tetica jeste.Ona je macinu travu pila svaki dan umjesto vode,znaci dnevno oko
    litar(terapija je trajala par mjeseci).Pored terapije sa macinom travom ona je jos koristila i divlju svinjsku mast,koju je stavljala na gacice,prije spavanja(ta mast izvlaci sve bakterije i upalu ako je ima,
    koja dovodi do zacepljanja kanala).
    Macinu travu mozete mjesati i sa drugim cajevima npr.kao sto je neven da ublazi malo tu gorcinu.Puno vam svima srece zelim i da uskoro javite sretne vijesti.

ziina
    Član
    ziina

Zaboravila sam reci.Nakon nekoliko mjeseci,do pola godine,ona je dobila sina

adrijana.t

ziina hvala ti na divnim recima, PUUUNNNOOO mi znace….:love:
    Nadam se da ce nam svima pomoci!

Okica
    Član
    Okica

Hej zene evo i ja sam kupila ocajnicu, pocecu je piti od sledeceg ciklusa.

Nastasija
    Član
    Nastasija

Oqucko, samo draga da ti napomenem da pijes iskljucivo ocajnicu,a ne onu drugu mislim da se zove valerijana jer ona sluzi za PMS. A ako te interesuje kako se pije i ostalo, tu sam

Okica
    Član
    Okica

Da, ocajnicu sam kupila, cula sam da se pije do ovulacije, probacu :love: Da li je ti pijes Nastasija?

Okica
    Član
    Okica

Da, ocajnicu sam kupila, cula sam da se pije do ovulacije, probacu :love: Da li je ti pijes Nastasija?

Nastasija
    Član
    Nastasija

Oqucko, je nepijem nista, jer mislim da nema potrebe, a zbog cega je ti pijes, jer nemas O ili?? Cajevi su ok za sve, ali moramo biti obazrive, pa zbog toga pitam.

dragana_77m

Ja za macinu travu znam od malena, posto sam iz jednog malog mjesta u Bosni, pa cim stigne neka mlada u selo , svekrva joj odmah daje da pije tu macinu travu kako bi sto pre ostala trudna. I uglavnom su sve jako brzo ostajale trudne.
    Ja sam je isto pila , ali ne zbog trudnoce nego zbog regulisanja mjesecnice, i isto je uspjevalo. Ostala sam trudna iz prve ali nisam je pila u tom periodu, sad pokusavam ponovo trudnocu pa malo nam sporije ide i bas razmisljam da je kupim pa da probam i tako.

Okica
    Član
    Okica

Ja je pijem iz ocaja! Kako samo ime govori… Ne znam da li imam ovulaciju, niko mi to nije ni gledao, doktor mi kaze da treba da cekam
    da pokusavamo dve godine pa ce onda to da proverava… Kaze imam vremena jer tek imam 30 godina…e, tek… A dve godine kako pokusavamo je u decembru… Do tada cu da se ubijem…
    Ja nemam tu plodnu sluz, mozda mi ovulacije nisu bas. Ne znam.Samo jedan ciklus imala sam sluz – kad sam pocela da pijem ulje nocurka, ali je i to prestalo…

Nastasija
    Član
    Nastasija

Oqucko, draga moja prijateljice, moras da znas, jedno,ponovicu mila,nisu sve gadure ovulatorne, i ne zaboravi neke zenice ostaju trudne i par dana pre gadure, zato svaki drugi dan i mora da upali! A sto se tice plodne sluzil,ona samo olaksava da vojnici dodju brze i lakse do jajne celije, i sigurno da imas O, ali ti to ni neprimecujes jer je mozda gledas i pratis samo u odredjene dane. Opusti se, i samo svaki drugi dan to ti je savet i ne razmisljaj, veruj da bice i BICE!!!!

Gledanje 151 članaka - 151 do 165 (od 183 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.