Ova tema sadrži 182 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  smehuljica 7 godine ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 183 ukupno)

Macina trava-Marrubbium vulgare

• katarina
    Član
    katarina

Moram vam napisati da ne biste bile u zabludi..bilo koja poza,noge u vis pa i tusiranje odmah posle nemoze pomoci to su samo zablude…zao mi je ako sam vas razocarala ali je med.dokazano…ako je bilo ovulacije i imali odnose desice se bez obzira u kom ste polozaju i kako spermici ce vec sami naci put pomoc im ne treba 😉 :caos:

dusica81
    Član
    dusica81

Ja sam ovaj caj pila u nekoliko navrata.
    Imala sam problema sa sekretom a za vrijeme plodnih dana skoro ni traga one rastezljive tzv. ovulatorne sluzi.
    Caj ne pijem vec 2 mj. a ovaj mjesec sam imala jaaakooo punooo sluzi za vrijeme ovulacije. U svakom slucaju caj je pomogao i ne moze da skodi. Pozdrav! Sretno svima koji piju macinu travu…

Marija_70
    Član
    Marija_70

I ja sam drage moje pila Macinu travu i jos nema rezultata..

Tijancica
    Član
    Tijancica

Neposredno prije nego cu ostati trudna pila sam macinu travu zbog bolnih menstruacija. Stvarno sam se patila sa njima, godinama. I samo rapten mi je mogao pomoci u smanjenju bolova, ali i njegovo dejstvo je pocelo da slabi. Nisam bila pristalica nikakvih prirodnih lijekova, ja popijem tabletu i u nju sam sigurna. Ali…Solja ovog caja bila je jednaka raptenu. Tablete sam pila samo kad nisam imala vremena kuhati caj. Ovo sve pisem jer zelim da istaknem kako je ovaj caj zaista bio dobar.
    Za njega sam cula kako pomaze zenama da ostanu trudne. Znam i za nekoliko primjera. A mozda se i moja trudnoca moze objasniti pijenjem ovog caja, jer sam ostala trudna i prije ovulacije. Zato svoje bebche ocekujem nekoliko dana prije termina jer znam da sam ranije ostala trudna.
    Zato ako se mozda niste sjetile ove trave, pokusajte, navalite. Izgubiti nista ne mozete. Mozda nekome i pomogne.
    :HAG:

sandrabgd
    Član
    sandrabgd

Jao kako je ovo divna tema… :bravo:
    Moze li mi neko reci gde u bg ima da se kupi ta trava i koliko se vremenski pije?
    Mislim da to nisam bas shvatila.
    I ako ne bude nista od :trudnica: koju cekam tako dugo bar da mi sredi problem bolne mestruacije. ;]

Tijancica
    Član
    Tijancica

Sandra u svakoj biljnoj apoteci bi trebalo da imas macinu travu.
    Ja sam je pila kad sam imala menstruaciju, prema potrebi. Ali cini mi se da sam danas negdje procitala tri solje dnevno.
    Pisace ti na uputstvu, ili pitaj u apoteci.

sandrabgd
    Član
    sandrabgd

Hvala puno na odgovoru…

Jeki
    Član
    Jeki

Dobro jutro svima i od mene. Cula sam od par zena da im je macina trava pomogla da :trudnica: ,pa sam je i ja od juce pocela piti iako mi je :vestica: jos uvjek u posjeti. Apotekarka je rekla da se treba piti 40 dana neprekidno po 4 solje dnevno, a zena koja je zatrudnila uz pomoc macine trave je pila 2l dnevno,pa cu i ja kada :vestica: ode.Sada pijem oko 1,5l.Nece naskoditi.Sve vas :-* i zelim puno uspjeha!

natasa21
    Član
    natasa21

Zdravo svima. Citam da pijete neku macinu travu.Ja sam iz Makedonije potocno iz Vele i kod nas ima jednu travrku koja daje neke trave.Ja sam kupila juce i od sutra pocinjem da pijem neki caj(neznam kako se zove)3 puta na dan po 100 grama,zatim neke kapi po 20 dva puta na dan i uvece obloge na stomak i vaginalno.Neznam kako se zovu sve te preparate jer normalno travarka mi nije rekla.Ovaj tretman je pomogao mnogim zaenama kod nas pa nadam se i meni.Reci cu vam za nekoliko meseca.Ona mi garantuje da cu ostati trudna za nekoliko meseca.NAdam se da ce se to desiti.

majaecs
    Član
    majaecs

pozdrav zenske ja ni sama neznam sa koliko cajeva sam se nalivala al sa tom macinom travom nisam samo sam cula da je gorka.
    Natasa jel ti travarka rekla da je pomogao mnogim zenama ili si ti cula i znas izvini na pitanju mozda je glupavo ali me bas intereuje :> :> :> :> ❓ ❓ ❓

natasa21
    Član
    natasa21

znam neki jludi kojima je pomogla ne samo zaovakve probleme nego i za kancer i druge bolesti.Pe nekoliko dana se porodila jedna zena koja je imala nekoliko god. probleme i nije mogla da ostane trudna uz pomaoc lekara pa je ostala sa tretman kiji i je trvarka dala.Ako te interesuje vise mogu ti poslati njen sajt pa citaj.Ja cu probati(vec od sutra pocinjem sa sve sto mi je dala) pa videcu sta ce biti.

natasa21
    Član
    natasa21

A MOZDA SI I TI CULA ZA NJU JER JE IMALO NEKO INTERVJU ILI TAKO NESTO SA NJOM U SVET.MNOGO LJUDI IZ CELE BIVSE JUG. DOLAZE KOD NJE.MISLIM DA JE REKLA DA SE NJENI CAJEVI PRODAJU I U NEKU APOTEKU U BEOGRADU ALI NISAM BAS SIGURNA.AKO HOCES RASPITACU SE,ALI ZA SVAKI COVJEK DAJE RAZLICITE TRAVE U ZAVISNOSTI OD PROBLEMA.

sandrabgd
    Član
    sandrabgd

Ja sutra idem da kupim tu macinu travu.Razmisljam,ne moze da mi nanese neko zlo(vece od ovog ne postoji 🙄 )
    Bas ih je dosta pisalo da im je na ovaj ili onaj nacin pomogla pa nista me ne kosta…
    Inace nikada nisam nista koristila te vrste… ;]

majaecs
    Član
    majaecs

moze moze posaljite mi sve sto imate o njoj stvarno nisam cula za nju
    Ja zivim u BG u kojoj apoteci se prodaju njeni cajevi ako saznate javljajte pa i g….. bi pojela ako treba samo da pomogne

natasa21
    Član
    natasa21

evo ti njen sajt pa citaj.ako mozes jai se kod nje reci joj kakav problem imas i ona ce tireci sta dalje.
    mislim da moras da secujes sa njom jer kako sta sam rekla za svaki slucaj daje razlicite trave

http://www.masokaherbs.com

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 183 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.