Ova tema sadrži 185 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Micka&Nidza 6 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 186 ukupno)

Mali oglasi

• T3
    Član
    T3

ja imam jedan predlog,vidjala sam tu temu po nekim drugim forumima,pa zasto je ne bismo uveli i ovde. 😛

evo o cemu se radi… moj predlog je da ubacimo male oglase tacnije da majke koje imaju bebe,dvoje,troje dece nebitno mogu svi ucestvovati i dati svoj doprinos …i koje imaju ,a svi ih imamo odece,obuce,pribora za bebe,opreme koju vise ne koriste i netreba im,stave u oglas tj napisu da prodaju,postave slike,napisu cene,a neko kome treba bi se sigurno javio i kupio za manje pare svakako nego u radnji.

dalje dogovaranje oko dogovora cena, isporuke,velicine,mera ,postarine,..itd.. mogu se dogovarati i direktno na temi ili na pp.

isto tako mozemo i trudnicku odecu,ili nase stvari koje nam se vise nesvidjaju,nemozemo obuci,netrebaju nam iz nekog razloga prodati,takodje postavimo slicicu,a zainteresovani ce to videti i javiti se.

verujem da je tema vrlo zanimljiva jer verujem da ima mnogo mama koje bi se odazvale ,postavile i same svoje oglase ili samo ucestvovale kao potencijalni kupci.

nadam se da se shvatili sta sam htela reci,pa sta kazete? 😆

lelly
    Član
    lelly

http://www.roditeljportal.com/oglasi.aspx
    oglasi vec postoje na portalu.

T3
    Član
    T3

nisam videla isprva ove na portalu,ali ovo su oglasi tipa standardnih onih novinskih,ovde na forumu sa slikama bi bilo drugacije i komentarisanja i preporuka itd..mislim nekako medju nama bi to izgledalo i ta prodaja i kupovina daleko zanimljivije…

ali dobro ja sam predlozila …

T3
    Član
    T3

ja bi da pitam ipak..posto se niko niti obazire niti odaziva na moj predlog za ovu temu…ima li neka od vas trudnicke farmerice sa onim umetkom tj produzenim delom ,pojasom ili kako se vec to zove da joj netreba i nece joj vise koristiti.
    ja bi kupila ,nepitam za cenu jer ovde kod nas u zr ih nema nigde…a mnogo bi mi i znacile i sluzile…
    hvala unapred,ko god ima i zeli da mi ih prosledi ,sliku i sve ostale informacije oko dogovora moze mi poslati na pp
    hvala jos jednom.

Fokica
    Član
    Fokica

Trudna 3 ja imam 3 para trudnickih farmerica. Jedne klasicne i 2 para letnjih tri cetvrt. Klasicne i jedne tri cetvrt su velicina 3 a druge tri cetvrt su br. 2 ne znam da li bi ti velicine odgovarale.

T3
    Član
    T3

Fokice sta podrazumevas pod velicinama 2 i 3,jel to S,M ili L?
    Ajde ako ti nije problem,posalji mi slike i 2 i 3 velicine tj i klasicnih i tri cetvrt na pp ili ih stavi ovde da vidim otprilike jesu li jako velike ili bi mi odgovarale.

I ovako kad uzmem ili gledam velicine s ,m ili l variraju pa neznam ovako napamet da ti kazem koja bi mi bila dobra…nisu svi modeli i velicine isti.

šestica
    Član
    šestica

Trudna 3 pogledaj u Tekstilovom tržnom centru (kod stare pijace), ja sam tamo kupila baš takve pantalone kakve ti tražiš, cena im je bila oko 1.200din.

T3
    Član
    T3

sestice hvala ti…znam gde je to (tamo sam nekad i radila)…to je nas cuveni trzni centar,u cetvrtak idem do grada pa sigurno svracam tamo…a kazi mi jel ih prodaju na tezgama zajedno sa dzinsom jer ipak su i one farmerice ili na posebnim tezgama sa odecom za trudnice?
    ima puno tezgi pa da ne lutam…Hvala ti jos jednom na informaciji,nadam se da cu konacno naci to sto trazim…

šestica
    Član
    šestica

Nisam ni videla da ima tezga sa trudničkom odećom. Ja sam moje uzela na tezgi sa "običnom" odećom.

T3
    Član
    T3

šestica – 1/7/2009 17:00 Nisam ni videla da ima tezga sa trudničkom odećom. Ja sam moje uzela na tezgi sa "običnom" odećom.

ok, thanks sutra idem u potragu za njima 🙂

T3
    Član
    T3

nisam bila u trznom centru gde mi je sestica savetovala da cu naci farmerke koje trazim,nisam imala vremena danas ici cu neki drugi dan …a danas sam nasla jedne crne pantalone kao farmerke krojene samo sto nisu teksas sa tim gumenim lastizom ili pojasom sa kojim sam i trazila da budu kod kineza i to slucajno razgledajuci trenerke za 700 din.
    super mi stroje jako su lagane i udobne i bas se radujem sto sam nasla bar deo onog sto sam trazila.

fokice oce biti nesto od tih slika tvojih trudnickuh farmerice…??!!!

Vanessa_K70

Ima li ko hranilicu da mu vise ne treba????

Vanessa_K70

Trazim skafander za sina …za godinu dana!!

Angel
    Član
    Angel

Posto oglasi na sajtu ne rade, ovde cu…

Prodajem Cam kolica oznake "Pretty Evolution" i auto sediste "Bye Bye" koje se moze montirati i samo na ram, a nosivosti je od 0-13kg. Bye bye ima tendu i pojaseve i na njega se mogu montirati kisna i zimska navlaka koje idu uz kolica.

Naslon sedeceg dela moze se potpuno oboriti, a pored obicne jos ide i letnja tenda. Kolica su koriscena sest mesec, a samo Bye Bye na ramu isto toliko. Jako su ocuvani. Prednji tockovi se rotiraju, a i prednji i zadnji imaju amortizere. Cena 170e.

Ako je neko zainteresovan, postavicu ili cu mu poslati slikice.
    Za vise informacija 064/4007-107

Zhunga
    Član
    Zhunga

Caos!
    prodajem GRACOVU ljuljasku (plave boje) do 13 kg, malo kosriscenu. Cena: 7.000 din
    Ko je zainteresovan neka mi posalje pp.

Pozzzzzzzzz

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 186 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.