Ova tema sadrži 185 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Micka&Nidza 6 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 181 članaka - 181 do 186 (od 186 ukupno)

Mali oglasi

• Micka&Nidza

da li neko prodaje garderobicu za decake i devojcice?

Ushtipak
    Član
    Ushtipak

Mi ne prodajemo, ali bismo rado poklonili malo nosenu garderobu za decaka od tri i cetiri godine. Naime dobili smo i od kumova i od devera, imamo cetiri kofera stvari, sto jedno dete u zivotu nece moci da obuce, uglavnom pantalone, majice dugih i kratkih rukava, duksevi, ima i jedna jakna plave boje, nesto je firmirano, nesto nije. Ako je neko zainteresovan, moze da se javi na pp, samo napominjem da po stvari mora da se dodje jer mi nemamo auto 🙁
    Ako hocete neku menjazu, primamo polovne igracke zauzvrat, narocito ako neko ima tricikl za malu decu, ali ne mora, nije to uslov 🙂

Oljica
    Član
    Oljica

Prodajem Peg perego nekoriscena kolica i Nania Ferari nekorisceno auto sediste 0658899553

makic80
    Član
    makic80

Pozdrav! Oljice, koji model Peg Perego prodajete?

Oljica
    Član
    Micka&Nidza

Ponovo da se oglasim. Imam dosta stvari za devojcice od 1-2 godine. Sve Sofijino, slabo noseno. Haljinice, suknjice, duksici, farmerkice….Obuceno pa 2-3 puta.
    Nazalost nemam slike da vidite sta nudimo.Prodala bih ih, ili ih zamenila za stvari za devojcicu od 5 godina.

Gledanje 181 članaka - 181 do 186 (od 186 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.