Ova tema sadrži 185 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Micka&Nidza 6 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 186 ukupno)

Mali oglasi

• nicegirl
    Član
    nicegirl

Prodajem kolica visepolozajna, dobro ocuvana, imaju zimsku navlaku, torbu za stvari, ogromnu tendu, sediste pristojne velicine, i dole veliku korpu za stvari, kolica su malo koriscena. Cena 5000 din, ako je neko zainteresovan, neka salje poruku na pp, a moze i ovde da se javi

Fokica
    Član
    Fokica

Prodajem Graco stadium duo kolica, vozic /za blizance ili starije i mladje dete/ u odlicnom stanju. Braon boje. Cena 100 evra.

zokili77
    Član
    zokili77

Prodajem dva Peg Perego Primo Viaggo Tri-Fix auto sedista, 0-13kg (green bubble) 75eur/kom i 2 skafandera Okaidi i Kanz original za devojcice 3-6 i 6-9 meseci 25eur/kom

secer
    Član
    secer

T3 ovo ti je super ideja!!!

T3
    Član
    T3

ima li ko da mu vise netreba i da prodaje skafander za bebu od 0-3 ili 0-6 meseci za decaka tj u nekim adekvatnim bojama pogodnih za njih..
    i po nekoj relativno povoljnoj ceni recimo od 1000-1500 dinara posto su po radnjama novi od 2 pa nadalje..
    po mogucstvu pozeljna je i slika …
    ko ima ponudu nek mi posalje pp ili nek se javi ovde..
    unapred hvala..

Angel
    Član
    Angel

T3 jbg imam potpuno nekoriscen nov skafander iz Todora ali…roze :neznam: ;]

T3
    Član
    T3

Angel – 5/12/2009 17:52 T3 jbg imam potpuno nekoriscen nov skafander iz Todora ali…roze :neznam: ;]

ti si vec deseta koja mi je ponudila isti ali roze,ili crvene boje.. :uzid:

hvala u svakom slucaju..nacemo valjda neki da je plavi ili zeleni.. 😆

Fokica
    Član
    Fokica

T3 imamo mi braon, super je. Za uzrast od 1 do 4 meseca.

Angel
    Član
    Angel

I eto transakcije! :>

T3
    Član
    T3

Fokica – 5/12/2009 20:17 T3 imamo mi braon, super je. Za uzrast od 1 do 4 meseca.

BRAON..JEEEEEE :bravo:

fokice imas PP! ;]

Angel
    Član
    Angel

Eto da nisi pomenula skafander, ne bi mi palo na pamet da ga izvadim i probam Sari. Obzirom na to da su joj mnoge stvari od prosle zime odlicne i sad, ispade da je i skafander! 😆
    Tako da ce ove zime biti perfektan! Hvala T3 :bravo:

secer
    Član
    secer

T3 ja imam plavi skafander i bas je za kad se beba rodi ali kako bih ti ja poslala???…dala bih ti ga i za 5 evra samo kako?gde ti bese zivis….?a i verovatno si nasla neki…..

T3
    Član
    T3

angel eto bas mi je drago ,pa meni su sad u glavi samo bebece stvari pa i vas podsecam na iste… 😆
    secer srce si HAG: ali sto kazes kako da mi ga posaljes … malo je teze .. 🙄 a po svoj prilici sam ga vec nasla.. :bravo:

hvala u svakom slucaju svima na odzivu i ponudama.. :-*

T3
    Član
    T3

ima li ko baby gum ili ti podlogu za igru da mu vise netreba da nam proda ili posudi-vracamo cim je prerastemo i ljuljalicu za bebe tipa ove http://dodyshop-prodavnica.com/product_info.php?products_id=1344
    kupila bi ja nove , ali mi nekako puno da dam toliko novca za tako kratko vreme koje ce koristiti iste,bolje da dam te pare za nesto drugo prakticnije i sto ce mu vise znaciti i duze sluziti..a bebi polovne stvari su ko nove tako da mi je ovaj nacin pronalazenja istih bebi pomagala svakako laksi,isplatljiviji,i bolji…
    hvala svima unapred na odazivu..

tanja.
    Član
    tanja.

Ako nekome treba ljuljaska ,auto sedista ,kolica za blizance neka mi se javi . Pun mi je stan -zaista ne znam šta ću više sa tim. Sve kao čuvam … e ne mogu više …

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 186 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.