Ova tema sadrži 185 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Micka&Nidza 6 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 186 ukupno)

Mali oglasi

• T3
    Član
    T3

tanja imas PP 🙂

sladjanam
    Član
    sladjanam

Ima li neko da prodaje polovnu stolicu za hranjenje, ogradicu i ljuljašku? Javnite se na pp.

srecna mama

Poz mame, je li ima neko da prodaje konjica polovnog, ili onog puzica sto se ljulja?

Fokica
    Član
    Fokica

Evo sta sve imamo pa kome treba neka se javi na pp.
    – dubak Peg Perego
    – kengur nosiljka Chicco
    – Giordani bebi alarm
    – Giordani grejac i sterilizator bocica kao jedan aparat
    – Avent pumpica za grudi- 2 puta koriscena
    – auto sediste 0+
    – Chipolino kisobran kolica
    – guralica Fisher Price

srecna mama

Fokice, napisi samo koliko kostaju chipollino kolica?Ovde ako mozes, molim te.

srecna mama

Dubaj peg perego imamo i mi,ali ne bih fa jos prodavala, zato nista i ne iznosim ovde, planiram barem jos jedno dete, a i rodbine koliko volite.Svi ocekuju nasledstvo:-)

Fokica
    Član
    Fokica

Cene su bas simbolicne, kolica su u odlicnom stanju 1,500 dinara.

srecna mama

to je sasvim ok cena.

Svetlana81

Fokice, nas interesuje bebi alarm.

Svetlana81

Evo, ja dajem moju Aventovu pumpicu za grudi bez flašice za 600 din.

Svetlana81

Navlaka za komodu, za presvlačenje bebe u odličnom stanju 700 din.

šestica
    Član
    šestica

Ja se razmišljam da li da uzmem novo autosedište ili polovno. Cene su mi previsoke za nešto što ću stvarno retko koristiti, pa ako neko ima u ponudi polovno sedište, neka napiše, da bi lakše rešila dilemu.

srecna mama

Sestice, napisala je Fokica.I, ja se slazem da je bolje kupiti polovno.Inace, ja imam plavi skafander, Todor, dobro ocuvan, plave boje.Okacicu sliku.Malo ej tanji, pa moze i za kasnu jesen i za ovakvo vreme.Neka bude 600 din.

srecna mama

img532.imageshack.us/i/skfander.jpg/][IMG=http://img532.imageshack.us/img532/8137/skfander.jpg][/IMG][/URL]

šestica
    Član
    šestica

Srećna mama, možda se nisam baš dobro izrazila u prethodno postu, ali mene najviše interesuje cena, a to ne vidim da piše 🙂

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 186 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.