Ova tema sadrži 21 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  T3 7 godine, 6 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 22 ukupno)

Masina za peglanje

• Beca
    Član
    Beca

Gledala sam pre nekog vremena, ne davno,prezentaciju masine za peglanje.Drage moje to je jedna bozanstvena sprava i daj Boze da zazivi njena proizvodnja sto pre.Izgleda kao i masina za ves, a procedura je takva da seizguzvana i vlazna stvar ubaci unutra, nameste se komande i posle izvesnog vremena kosulja je kao da ste je ispod pegle izvukli.Ne bas bukvalno jer nema ivice po sredini rukava.Super stvar, prezentirali su peglanje posteljine, kuh. krpe, decije stvari i sve izgleda fantasticno.
    Sta mislite o tome?

Karli
    Član
    Karli

To je Bogom dano!Mene inace ne mrzi da peglam ali puno oduzme vremena,tako da bi to bilo fantasticno!Pretpostavljam da je i cena paprena i da ce tek nasa deca kada budu kao mi moci da priuste!A mozda i gresim!

Maki
    Član
    Maki

Ja bih baš volela jednu takvu, baš i nevolim da peglam a pošto svaki dan perem, neki put i po 2-3 mašine, baš bi mi dobro došla, kao da imam vojsku u kući. Ali što kaže karlica kod nas će da zaživi taman za našu decu a o ceni i da ne pričamo.

sakicar
    Član
    sakicar

Fenomenalno, samo jos da zazivi 😆 😆

leptiric
    Član
    leptiric

to je super.
    masina.
    nadam se da ce doci na nase trziste.
    ali bice sigurno preskupa.
    ne peglam sada. ali kada budem zivela sama .moracu.

Bambina.
    Član
    Bambina.

:bravo: :bravo: :bravo: za tehniku!!!!!
    Uh kakva stvarcica!!!! Sto MRZIM peglanje, ne mozete ni da zamislite!!!! Gde bre ima to da s kupi? Jel u Austriji? Ima da odem da je kupim, majke mi!!! Sve cu pare da spiskam!!!!
    Mi imamo masinu za peglanje koja izgleda kao jedan rotirajuci valjak. Na njoj mogu da se ispeglaju peskiri, donji ves, posteljina ali ne mogu bas muske kosulje i tome slicno. Ma more, ta masinica dobro dodje, ipak me postedi malo muka.

Standzi
    Član
    Standzi

Ja imam masinu za susenje vesa koja I PEGLA VES !!! :HAG: znaci ima tu funkciju!
    Posto moj muz na posao nosi kosulje ,kravatu …svaki dan,nekad mi se desi da nemam za njega nijednu ispeglanu ili me mrzi da peglam ,a ja stavim kosulju u masinu za susenje vesa i okrenem na peglanje ,lepo ima znak mala pegla,i podesim za koje vreme zelim da je gotovo,ima od 10 minuta pa nadalje i jacina od 5-8, i to je to.Super je i jako mi dobro dodje!! Ma mozete da zamislite! :> :>

Seka
    Član
    Seka

Jaoj ala ste me obradovale ovom pricom..

MRZIM DA PEGLAM VISE NEGO BILO STA..

Divna stvarcica Stanislava, ajd bas vidi koliko kod vas kosta..

Valjda ce i kod nas stici uskoro.. Jooj bilo bi divno!!

makica 265

[QUOTE]Stanislava – 6/4/2007 4:04 PM

Ja imam masinu za susenje vesa koja I PEGLA VES !!! :HAG: znaci ima tu funkciju!

Imam i ja masinu za susenje vesa i za peglanje,ali ipak nakon te odradjene funkcije za peglanje moram ja malo da popeglam jer nije to to.

Irssa
    Član
    Irssa

Meni peglanje nije problem, volim da peglam. Vise bi mi pomogla neka masina za usisavanje stana 😆

Bambina.
    Član
    Bambina.

Irssa – 17/4/2007 12:55 PM

Meni peglanje nije problem, volim da peglam. Vise bi mi pomogla neka masina za usisavanje stana 😆

M U Z !!! 😉 😉

sAnjica06
    Član
    sAnjica06

Stnislava, koja je marka te mašina? Jel si je skoro kupila? I koliko je otprilike bila, da znam da potražim ovde, jer uskoro se selimo pa da uzmem. Nije mi teško da peglam ali ode vreme začas!

dacka
    Član
    dacka

Ni meni nije toliki problem peglanje mada :bravo: za tehniku verujem da ce zaziveti proizvodnja da nama zenama bude lakse,pa nismo vise u 18 veku.

cecans
    Član
    cecans

:bravo: :bravo: da li je moguce da i to postoji… dobro bi mi doslo

Iva_A.A.A.

Ja mrzim peglanje a ovo bi mi tako dobro doslo….valjda ce se kod nas pojaviti u neko skorije vreme

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 22 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.