Ova tema sadrži 423 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  sladjamala 3 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 424 ukupno)

Menstruacija posle porodjaja

• markova mama

Kada vam se vratila i da li je bila bolna. Kod mene jos nista, iako sam smanjila dojenje..

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

e ala cu da se nagledam ove teme i to me interesuje sta ce biti kad se porodim

petra
    Član
    petra

meni se vratila treci mesec posle porodjaja i nije mi bila bolna samo malo obilnija ,ali vec sledeca je bila ok

May05
    Član
    May05

Meni se vratilla cim sam prestala da dojim,nije bila uopste bolna,i to na isti datum sam dobila kad mi je zaostala mislim kad sam ostala trudna imala sam 14 zadnju,tako sam i prvu posle porodjaja dobila 14-tog.

Mirche
    Član
    Mirche

E i meni na isti datum 11 meseci od poslednje. Posle porodjaja nepuna 2 meseca…e i meni 14…i normalne su bile, nisam primetila bas nikakvu razliku.

RELJINA_MAMA

Ja jos nista,a vidim Marko i Relja su tu skoro isti (iskreno sasvim sam zaboravila na tu posetu 😆 )

kalet
    Član
    kalet

Ja sam nakon trudnoce imala hormonski poremecaj, pa sam krvarila 4 meseca skoro. Ali, prava menstruacija je onda dosla i isti datum kao i zadnja pre trudnoce.

mamaLi
    Član
    mamaLi

ja sam dobila 11 meseci posle porodjaja. i sve je kao i ranije…

krisstina
    Član
    krisstina

Ja sam dobila ubrzo,ne secam se tacno,ali mislim izmedju 2. i 3.meseca.
    Nije bilo neke vece razlike u kolicini i trajanju,razmaku…
    Jedino sto sada redovno osecam ovulaciju.Tacno na polovini ciklusa me par sati boli jajnik,ne jako ali ga osecam.
    A dan dva pred menstruaciju sam toliko nervozna i histericna da samu sebe ne podnosim! :neznam:
    Ne secam se da sam takva bila pre!

Amara
    Član
    Amara

ja sam dobila posle 4 meseca(sa prvim detetom),a drugi put posle 12 meseci,a nastavila sam jos da dojim,ali mnogo redje
    Nisu bile bolne,sve je bilo kao i ranije

…danijela…

koliko se secam posle blizanaca sam dobila oko mesec dana posle porodjaja,za sad jos uvek nemam i ako je proslo 32 dana,videcemo,inace prosli put sve je bilo sasvim normalno nisam imala cak ni bolove 😉

Danijela Mirosavljev

❓ ja jos uvek nisam dobila a evo proslo je vec tri meseca ali eto vidim da ima i drugih zena koje nisu dugo dobile menstrualni ciklus cak i nisam znala da moze tako dugo da se ne dobije menstruacija

…danijela…

evo ja da prijavim da sam dobila,ni malo mi nije bila bolna samo mi se pojacao apetit 🙄 :>
    al ne da curim 🙄 trosim uloske samo tako i to always 🙄 pa vi sad vidite ❗

kalet
    Član
    kalet

Kompi, pardom …danijela… nista neobicno, samo smireno i polako.

Mirche
    Član
    Mirche

Danijela Mirosavljev – 12/9/2006 6:51 PM

❓ ja jos uvek nisam dobila a evo proslo je vec tri meseca ali eto vidim da ima i drugih zena koje nisu dugo dobile menstrualni ciklus cak i nisam znala da moze tako dugo da se ne dobije menstruacija

Polako, dobices…bolje je sto kasnije :>
    Zavisi i da li dojis bebu…ima to veze i sa hormonima.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 424 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.