Ova tema sadrži 423 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  sladjamala 5 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 424 ukupno)

Menstruacija posle porodjaja

• Maki
    Član
    Maki

Ja sam krvarila posle porođaja skoro mesec dana a dobila sam 3-4 meseca posle porođaja iako je beba sisala do godinu dana.
    Sada su mi menstruacije mnogo obilnije u duže traju.

andela
    Član
    andela

ni kod mene jos uvek nista a evo vasilije ce sad skoro 5 meseci u prve dve trudnoce odmah posle porodaja posle mesec dana sam dobila i sve je bilo ok.

andela
    Član
    andela

evo da vam javim ja sam prekjuce dobila prvi put posle 5 meseci bas kad smo bili u francuskoj.nemam nikakve bolove i nije mi uopste povecana normalno kao i do sada.

Ivka
    Član
    Ivka

Ja sam posle porodjaj krvarila skoro 40 dana i to me izludela, a dobila sam 6 meseci nkaon porodjaj i sada mi nisu bolne kao ranije ali su obilnije.

ummi-emina

ja sam posle porodjaja krvarila 2 meseca,pa prestalo me,do sledeceg meseca,i nastavila sam redovno menstruaciju,kao i pre,isto dana bi mi trajala,drugi dan bi imala samo vise nego inace,ali nista strasno.

Manana
    Član
    Manana

Dobila sam nakon dva meseca,pa posle 15 dana opet i onda nista,pa sam se prepala da nisam opet :trudnica: i otisla kod ginekologa koji mi je objasnio da je to samo bio signal da mi jajnici opet rade ali ne punom parom,jos uvek,i da cu dobiti nakon 6 meseci,tako je i bilo.Neke zene dokle god doje ne dobiju.Sad mi je sve ok,tacna je kao svajcarski sat i uopste nije bolna a pre trudnoce sam skoro svaki put isla u hitnu da mi daju inekciju jer sam se kocila,i to bukvalno,od bolova.Sad je to proslost,hvala bogu!I traje mi oko 3 dana,a pre je oko5,6 dana.Cini mi se da nije ni tako obilna kao pre. :bravo: :zvezda: :smizla:

Mirche
    Član
    Mirche

I ja sam cula da ako imas bolne mens. posle porodjaja budu mnogo lakse…valjda se karlica malo rasiri pa sve to bude drugacije.

MissGak
    Član
    MissGak

Blago tebi…poznato mi je kocenje od bolova i hitna!!!
    Ja sam se pomalo zbunila juce…krvarila sam sve do pre tri cetiri dana i juce sam ponovo malo prokrvarila!Pomislila sam da sam dobila,medjutim dojim pa rekoh malo je verovatno!Na otpusnoj listi iz bolnice pise da postoji mogucnost da se krvarenje ponovo povrati,ali i ja planiram da posetim ginekologa vec od ponedeljka!Valjda nije nista strasno…

Manana
    Član
    Manana

Ma verovatno nije nista strasno u pitanju,mislim da se to desava… 🙄

Standzi
    Član
    Standzi

Manana ,isti slucaj je kao i kod mene! :bravo: i ja sam se kocila,ali doktor dolazio kod mene kuci i to svakog 2. u mesecu jer mi je bila bas tacna ! i imao je uvek unapred pripremljenu inekciju za mene!mislim uzas! padala sam u nesvest,kocila se,povracala ,ma umirala,i trajala po 5 dana.
    sad je isto kao i kod tebe,krace traje,jos uvek je tacna,ali najvaznije VISE NE BOLI cak se nekad uplasim da necu ni osetiti kad dobijem a zadesim se na pogresnom mestu :> …ali tacna je pa unapred se naoruzam 😆
    bilo ,proslo i neponovilo se!zao mi je samo sto moja sestra jos uvek pati… 😥 kao sto sam ja nekad..

MissGak
    Član
    MissGak

Nadam se da nije nista strasno…SmileyCentral.com,ali jedva cekam ponedeljak.Uradili su mi PAPA test u utorak na pregledu,ali ukoliko i dodje do malog krvarenja usled toga to se desi odmah nakon,a ne par dana posle,tako da mi to nije uteha!
    Ma valjda ce sve biti ok!

spuki
    Član
    spuki

Prvu menstruaciju sam dobila mesec ipo dana nakon porodjaja i nije bila bolna,ali je bila izuzeeeeeetno obilna. :galamdzija:

andela
    Član
    andela

ja sam moju dobila prvi put 2.10. pa cemo sad da vidimo ocu li opet a porodila sam se 30.04. znaci posle 5 meseci inace dojim bebu i bila mi je normalna

[email protected]@

Ja sam prvu menstruaciju dobila posle deset meseci nakon porodjaja, ali to je bilo kratko. Tek nakon 2 meseca krenulo je normalno. I to tacno na rodjenda mog Stefana. Od tad imam redovno.

Sneki
    Član
    Sneki

Posle oba porodjaja sam dobila nakon 40 dana 😕 Valjda su to hormoni. Obilnije su i bolnije nego ranije 😕

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 424 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.