Ova tema sadrži 423 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  sladjamala 5 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 406 članaka - 406 do 420 (od 424 ukupno)

Menstruacija posle porodjaja

• Vajman
    Član
    Vajman

Koliko dana vam je trajala prva menstruacija?

krissty
    Član
    krissty

Meni redovno kao i uvek, nekih 5-6 dana

bebironce
    Član
    bebironce

meni je trajala 8 dana,a pre mi je trajala 3,4 dana i nije bila toliko obilna kao sada, ali me je pre mnooogo boleo stomak,a sada nista:bravo: :bravo: :bravo:

Vajman
    Član
    Vajman

krissty i bebironce hvala na odgovorima:)
    meni je bas obilna,videcemo koliko ce trajati:)

bebironce
    Član
    bebironce

ma bolje da bude obilna nego bolna;] ne znam kako je vama bilo,ali je mene posle drugog porodjaja jako boleo stomak dok sam bila u bolnici,bolovi recimo tri puta jaci nego menstrualni. posle prvog porodjaja nista me nije bolelo,osim epiziotomije naravno,ali sada je bilo da se iskoci iz koze. Babica u Visegradskoj mi je rekla da posle svakog sledeceg porodjaja stomak jace boli dok se materica skuplja. Sto to,nemam pojma:hmm: Zato je jedna jadnica htela da se onesvesti od bolova,a rodila je sesto detei rekla da je stomak nikada nije toliko boleo.kad se setim najezim se majke mi,ali mi je bilo lakse da trpim bol nego da pijem kombinovani prasak koji daju u Visegradskoj.To je katastrofa:galamdzija:

Vajman
    Član
    Vajman

bebironce ne spominji mi visegradsku tamo sam se poradjala i nikaad vise.sledeci put idem negde drugde.

Veca81
    Član
    Veca81

Ja sam dobila dva meseca posle porodjaja i trajala je 5 dana,bez bolova/jos uvek dojim.
    videcemo kad ce sledeca

bebironce
    Član
    bebironce

jao devojke,ja u svom ovom haosu nisam ni primetila da ja dobijem menstruaciju na 20 dana,ovo je vec treci put.Nemam pojma je li to normalno jer jos uvek dojim bebca?jel imala neka od vas ovakvo iskustvo?

Vajman
    Član
    Vajman

ja sam dobila posle 26 dana ponovo.Ovo je drugi put.Menstruacije su mi od posle porodjaj bas obilne,i traju 6-7 dana.

milenka
    Član
    milenka

Kod mene je isto kao pre porođaja, na 30 dana, traje 5-6 dana. prvi put sam dobila 6 meseci posle porođaja.

mimi i mima

Ja sam se porodila pre tri ipo meseca i prvu menstruaciju sam dobila pre desetak dana.Trajala je duze ( 8 dana) , a inace traje 4-5 dana.
    I bila je obilnija nego inace i bez bolova.

Angie
    Član
    Angie

Ja sad ko retard uopste ne mogu da se opasuljim da li moze ili ne da se ostane trudan posle porodjaja.Porodila sam se u januaru 2012 i jos uvek nisam dobila menstruaciju pa me zanima da li moze da se ostane trudan ? 😆
    Ako neko zna neka mi odgovori posto se tripujem uzasno 🙂

MilicaCale

o, da, moze 🙂

njamiii
    Član
    njamiii

😆 😆
    Moja prijateljica je tako ostala trudna sa blizancima (prethodna trudnoc je bila putem vto), mali joj je imao 4, 5 meseci. Jos mi komentarisale kako joj je porastao stomak (inace je izrazito vitka) :> Kad ono :trudnica: ali eto, nije ni pomislila na to jer joj se nije ni vratio ciklus. Tako da… godinama su pokusavali sa prvim, a sa drugim i trecim porefili ga bas po sred srede. Do duse, trebalo joj je malo vremena da to psihicki i emotivno svari (i izadje na kraj sa hormonima)

drdraganadimitrov

Ako dojis,ciklus moze da izostanesve dok dojis.Ja jos uvek nisam dobila,a porodila sam se pre 16 meseci,a nisam trudna tj.pre mesec dana nisam bila kadsam radila kompletni gin pregled. A da mozes da ostanes trudna posle porodjaja maltene odmah mozes,moja kuma je jedno rodila oktobra,a sledece jula,razlika je 10 meseci.
    Aako sumnjas da si trudna,uradi test i poseti gin,tako ces biti sigurna 100%.
    Poz i javi kako si

Gledanje 406 članaka - 406 do 420 (od 424 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.