Ova tema sadrži 423 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  sladjamala 5 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 421 članka - 421 do 424 (od 424 ukupno)

Menstruacija posle porodjaja

• alhemicarka

Angie, kod mene je isto bila situacija da dok sam dojila nisam dobila menstruaciju. Cim sam prestala :vestica: je stigla tacno nakon mesec dana. Dojila sam do 9 meseci. Moja kuma je, eto dojila 2 god, ali je menstruaciju dobila nakon 6 meseci. Dakle moguce ostati trudna i pored dojenja, kao sto rekoe mame. Ne znam da li ti dojis.
    Dragana, ne mogu se :buljavko: kako je tvojoj kumi bilo do :ukrevetu: mesec dana posle porodjaja 😆 . Mm se nacekao :ruganje: jadan previse.

Angie
    Član
    Angie

Jao dobila sam fala Bogu 🙄 Da sam opet trudna tacno bi se samoubila 😆 😆 😆 Salim se ali to mi najmanje treba sada.Hvala svima :-*

bogdancic
    Član
    bogdancic

Ja sam dobila prvu menustruaciju mesec dana posle porodjaja,od tada sam imala dva sasvim normalna ciklusa ali mi treci kasni 5 dana,radila sam test nisam trudna,ne dojim…da li neko zna da li je to normalno?

sladjamala

Menstrucacija je kao i sve ostalo individualna stvar, ali je potrebno izvesno vreme posle porođaja da se stabilizuje hormonalni status:)

Gledanje 421 članka - 421 do 424 (od 424 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.