Ova tema sadrži 423 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  sladjamala 5 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 424 ukupno)

Menstruacija posle porodjaja

• JelaJana
    Član
    JelaJana

Dobila sam dva meseca posle porodjaja i bilo je bolno (mada su meni i pre trudnoce menstruacije bile bolne).

Marija
    Član
    Marija

Ja sam dobila 52 dan posle porodjaja i nije bilo bolno, za promenu (pre porodjaja su bile bolne).

Aleksandra

Dobila sam 45 dana nakon porodzaja.Nije bilo mnogo bolno ali bilo je veoma obilno :zvezda:

Irssa
    Član
    Irssa

ja izgleda da sam dobila danas, 40 dana posle porodjaja ali nisam sigurna, nesto je mnogo malo i nista me ne boli :neznam: :neznam: :neznam: :neznam:

pikola
    Član
    pikola

Ja sam dobila 2 meseca posle porodjaja, nije bilo bolno (ranije sam imala klasican PMS), i sto je najvaznije sada dobijam tacno na 28 dana, a pre trudnoce su mi stalno bile ne redovne.

MissGak
    Član
    MissGak

Hm…ja sam dobila sinoc i evo me sada u 5 sati ujutro budna sto ce dati odgovor na to da li je bolna-podjednako kao i pre porodjaja 😯
    Interesuje me koje su tablete protiv bolova sigurne s obzirom da dojim?

Sneki
    Član
    Sneki

Na, zalost, samo paracetamol.

kejti12
    Član
    kejti12

ja sam menstruaciju dobila posle 9 meseca prethodno je bila mnogo bolnija cak sam nekad i primala ketonal inekcije.Posle poradzaja menstruacija je postala bezbolnija, posle 2godine sam opet dobila bolove ali sad su mi bolove slabi.

aptjiha
    Član
    aptjiha

porodila sam se 13.decembra (spontani u 26.nedelji), krvarila sam do 2.januara i prvu sledecu menstruaciju sam dobila 12. februara. poslednja je bila 14. juna. sada sam dobila 14. nisu bolne ali su ooooooobilne! mada, mnoge prijateljice mi se zale da su poslednja 2-3 meseca imale obilnija krvarenja. veliki pozdrav svim srecnim mamama i veeeeeeeeeliki poljubac njihovim bebironima.

Sanja N
    Član
    Sanja N

Prvu menstruaciju posle porodjaja (7. jula) sam dobila posle tri ipo meseca,28. oktobra (bas na svom rodjendanu).Nemam bolne menstruacije,naprotiv,ranije su bile bolnije,sada sve prodje bez ikakvih bolova.Za sada je sve ok i super se osecam.

Sanjica__
    Član
    Sanjica__

Ja sam dobila dva ipo meseca posle porodjaja, nije bolna za razliku od pre, ali je izuzetno obilna! Svakih 10 minuta drugi ulozak, strasno! 🙁

crnokosa
    Član
    crnokosa

Oba puta dobila sam nakon 3 mjeseca i nije bila bolna mnogo ali obilna jeste.Ja i volim sto sam dobila da mi hormoni prije dodju u svoj red. 😡

Brandza
    Član
    Brandza

Ja sam dobila mesec dana posle porodjaja

pregnancy week by week

baby

ALEK2006
    Član
    ALEK2006

Pre trudnoce moje menstruacije su toliko bile bolne da prva 2 dana nekad i 3 nisam isla u skolu, kasnije na posao i uvek sam morala tih dana da prelezim. Nisam verovala da kada su mi rekli da jednog dana kada se porodim necu osecati menstruacije… :neznam:

Mesec ipo dana nakon porodjaja sam prvi put dobila i nisam ni znala, samo sam primetila na gacicama. Nazvala sam mog doktora sto me je i poradjao i pitala sta je to i da li je moguce da mi se vratilo posleporodjajno ciscenje. Rekao je da nema sanse i da je moguce da je to mens…. Otisla sam ipak na pregled gde je on potvrdio da jeste mens..

Nisam verovala kao ni sada da kad dobijem ja radim sve normalno i nepatim se kao pre. :bravo:

Priroda je stvarno CUDNA!!! :zvezda:

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

Prvu menstruaciju ma dobila 7.dana pred puna tri meseca od porodjaja, uh kako sam bila zbunjena …totalno sma se odvikla od te pojave,pa i od navike za kupovinom ulozaka
    ali ok brzo sma se prisetila

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 424 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.