Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Opšte teme Migracija foruma na novu bazu

Ova tema sadrži 55 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Fokica 11 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 56 ukupno)

Migracija foruma na novu bazu

• Lukina mama

Dogovoreno!!!

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Ipak smo vratili forum na staru verziju posto je bilo previse problema, generalno forum je radio brze ali je to veoma oscirilo.
    Veliki problemi su bili sa pojedinim stranicama i nismo mogli da pristupimo administriranju foruma.
    Pored toga cirilica nije funkcionisala, sto mozda i nije toliko bitno i da se ispraviti, ali korisnici koji su imali nick na cirilici nisu se mogli ulogovati.
    Imamo spisak problema koje cemo resavati i na kojima cemo raditi pa cemo pokusati ponovo kada sve nedostatke ispravimo.
    Hvala svima sto su bili od pomoci.
    Zao mi je sto su izgubljene poruke za proteklih 30tak sati.

Zhunga
    Član
    Zhunga

smrc, taman sam htela da pohvalim da je onako bilo mnogooooooo brze, iako imam firefox. bas sam se bila ushitila!!! 😆

stancha
    Član
    stancha

Pa nista,drzimo fige sledeci put,a poruke :hmm: …pa kucamo ponovo :caos:

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Radimo i dalje, nismo digli ruke, ali za sledeci put moramo imati spremno da sve radi, ovako je bilo nemoguce ostaviti na ovoj verziji, a nisam hteo da duzim sa testiranjem jer bismo izgubili i previse poruka.

ma-ta
    Član
    ma-ta

Moram da primetim da forum jako brzo raste, tako da ce u neko dogledno vreme baza na koju moze 100 korisnika da se uloguje biti opet mala. Ona koju ste isprobali jeste bila za nijansu brza, ali uzevsi sve probleme u obzir… 🙄
    Mi mozemo to laicki da komentarisemo, ali Akro, uzdamo se u tvoju strucnost!
    :caos:

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Problem je sto su mnoge slike i postovi nestali od juce,a mnogi clanovi misle da mi moderatori mozda brisemo iste,molim vas objasnite da to nije do nas.

pahuljica
    Član
    pahuljica

Nestadose moji postovi od juce!

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Ivana-Lukina mama – 19/4/2008 17:08

Problem je sto su mnoge slike i postovi nestali od juce,a mnogi clanovi misle da mi moderatori mozda brisemo iste,molim vas objasnite da to nije do nas.

Pa zar nisam objasnio u prvoj poruci na ovoj temi, i kasnije kada sam rekao da nije uspela migracija?
    Ova tema stoji kao prva aktuelna tema na naslovnoj strani …. neznam sta vise mogu da uradim da bih objasnio.
    Ostavite im link ka ovoj temi ko nezna sta se desava.

Zhunga
    Član
    Zhunga

dosta njih nije posetilo ovu temu, ja sam na drugom trisemestru napisla da bi znale o cemu se radi, i vidim da skoro niko nije znao :neznam:

Kronkusa
    Član
    Kronkusa

Jutrosnjih poruka na cavrljanjima roditelja djece od 3-6 god. nema 🙁 :hmm: .

Brandza
    Član
    Brandza

pa nema nigde poruka koje su juche kuckane….ni na jednoj temi…

Bojana I Anja

Akrosoft je rekao da ce neki postovi biti obrisani i da se na to pripremimo.

Kronkusa
    Član
    Kronkusa

Brankica021 – 19/4/2008 18:22

pa nema nigde poruka koje su juche kuckane….ni na jednoj temi…

Dobro, samo reko’ da obavijestim. Nisam bas tako aktivna na forumu da sve pohvatam ko brandza 😆 .

Ivanela
    Član
    Ivanela

Ja se smorih zbog toga, nemojte na vise to raditiii 🙂 🙂 🙂

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 56 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.