Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Opšte teme Migracija foruma na novu bazu

Ova tema sadrži 55 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Fokica 11 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 56 ukupno)

Migracija foruma na novu bazu

• Mako
    Član
    Mako

Па мени се учини да на бројачу имам мање порука

Mako
    Član
    Mako

Е, да хвала на враћању ћирилице, сад ме има нисам више ???? :bravo: :bravo:

Ivanela
    Član
    Ivanela

Bravo za vracenu cirilicu! 🙂

GaGaT
    Član
    GaGaT

Mene zanima jel da pisem ili ne pisem, s obzirom da su obrisane poruke koje sam pisala.Hoce li biti jos migracija da znam???
    :-)))

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

GaGaT – 20/4/2008 02:07

Mene zanima jel da pisem ili ne pisem, s obzirom da su obrisane poruke koje sam pisala.Hoce li biti jos migracija da znam???
    :-)))

Mozete slobodno, nece biti vise brisanja, ovo je bio mali neuspesan experiment.

Zhunga
    Član
    Zhunga

htela sam samo da pitam kada cete opet da experimentisete, treba bas dugo da se otvore stranice i dupliraju se poruke, a ja imam ADSL. mogu da zamislim kako je onima koji ga nemaju 🙁

racic
    Član
    racic

Ja imam kablovski net, kod mene je sve ok, mozda samo malo sporije, ali ne cekam dugo da se otvore stranice niti se dupliraju poruke :neznam:

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

zhunga – 23/4/2008 09:35

htela sam samo da pitam kada cete opet da experimentisete, treba bas dugo da se otvore stranice i dupliraju se poruke, a ja imam ADSL. mogu da zamislim kako je onima koji ga nemaju 🙁

Sada radimo na tome da ove greske koje smo uvideli experimentom popravimo i da sledeci put kada budemo prebacivali ne bude experiment nego definitivno, nadam se …

JOgi
    Član
    JOgi

Od jutros, pri svakom pokusaju da otvorim neku stranicu, javlja mi se sledeca greska:
    “Active Server Pages error ‘ASP 0113’

Script timed out

/category-view.asp

The maximum amount of time for a script to execute was exceeded. You can change this limit by specifying a new value for the property Server.ScriptTimeout or by changing the value in the IIS administration tools. “

Da li je to do mog neta ili do baze?

tijanast
    Član
    tijanast

Jelena, i meni se isto to pojavljuje, znachi nije do tebe.

Bambina.
    Član
    Bambina.

juce jedva da sam otvorila 2 strane, izludeh i odustah nacisto!!!!

sta se desava???

Zhunga
    Član
    Zhunga

isto, samo sam ujutru uspela da otvorim i to jedva. a ja se navukla na forum, joj bas je bilo strasno 😯

Mozart
    Član
    Mozart

Juce je bilo uzasno. Ceo dan nisam mogla da pristupim forumu. Od jutros vec bolje radi.

Sigurno ste nesto isprobavali. Za vikend kad ste radili migraciju brze su mi se otvarale stranice i nije se zakucavao.

racic
    Član
    racic

Kako sam juce ostavila post da kod mene ne ide tako lose, stalo je skroz 😆 😆 😆

Joanna
    Član
    Joanna

Ja nisam mogla uopste juce da otvorim forum, celo poslepodne…
    Sad ga kao jedva otvaram, ali na vecini tema ne mogu da pisem postove…
    ista gorepomenuta greska je u pitanju.

Eto.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 56 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.