Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Opšte teme Migracija foruma na novu bazu

Ova tema sadrži 55 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Fokica 11 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 46 članaka - 46 do 56 (od 56 ukupno)

Migracija foruma na novu bazu

• Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Juce je bio zatvoren forum poslepodne zbog problema prepodne, nadam se da smo malo ispravili stvari.

racic
    Član
    racic

Da, da ispravljene su stvari meni je sad super, ali ipak bolje je da cutim da se ne desi kao juce 🙂

Sanjalica
    Član
    Sanjalica

Uf al sam se obradovala kada sam videla da radi, juce su mi zivci otisli u out. Nadam se da ce od sad biti sve ok

leptiric
    Član
    leptiric

Juce celi dan ,i noc nisam mogla na forum. Bas sam se nervirala.
    Nadam se da ce danas biti bolje.

Angel
    Član
    Angel

Leptiricu takodje! Mada danas je ok, nadam se da ce potrajati.

Masha&Tasha

Akro, jel ti nisi imao nista pametnije da radis za rodjus nego da ceprkas i brckas po forumu?! Ajde priznaj da smo namerno bile kaznjene zbog neprimernog ponasanja :ruganje: :ruganje: :ruganje:
    Malo se salim 😉
    E sto se tice foruma, zaista je bilo problematicno, iskreno receno, mislim da se forum mnogo brzo siri i da je mozda bolje odmah ici na neku vecu i kvalitetniju bazu nego se stalno seljakati i doradjivati,cisto zbog nekog vaseg vremena,a i samog kvaliteta, brzine i td.
    E sad sto se mene tice, meni se desava da mi stalno kaze da ne moze da otvori stranicu,a kad otvorim portal onda su tu neki silni kodovi i crvenim slovima pise error on page, ja se salim pa kazem talasi na okeanu, ali poprilicno mi se cesto desava to, recimo kad hocu da se na nekoj temi vratim stranicu unazad, nece, nego moram da se vratim na podforum pa odatle da izaberem konkretnu stranicu, posti kad ostavljam ista prica, moram da idem na back, pa onda opet da ga posaljem. Ne znam da li ce sad biti bolje, ako imam poboljsanja javicu, mada upravo mi se desilo sa prethodnim postom!

LediIv
    Član
    LediIv

jao, zene, pa mi smo stvarno zavisnici…
    i ja juce siznuh, ali ni danas mi nije bilo dobro kad sam otvarala od mojih, uzasno je tesko otvarao stranice. mislila sam da je do njih ali nije, druge sajtove sam najnormalnije otvarala. mada, evo, sad od kuce otvaram i deluje ok. pu, pu 😉

JOgi
    Član
    JOgi

Fala administratorima sto nam sredise forum, sad mozemo da zadovoljimo nasu zavisnost. 😯 😯 😯

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Masha&Tasha – 24/4/2008 18:33

E sto se tice foruma, zaista je bilo problematicno, iskreno receno, mislim da se forum mnogo brzo siri i da je mozda bolje odmah ici na neku vecu i kvalitetniju bazu nego se stalno seljakati i doradjivati,cisto zbog nekog vaseg vremena,a i samog kvaliteta, brzine i td.

Sve znam …. razbih glavu koje je najbolje resenje, ovo i jeste bio pokusaj da se prebaci na bolju bazu, ali nije uspeo, mada jos nismo odustali od toga. Poslednjih dana razmisljamo da uzmemo neki bolji forum, ali je to veliki problem posto treba migrirati celu bazu na bazu koja je obicno drugacije strukture …. pored toga treba prevesti ceo forum, napraviti sve isto, od smajlica, prava pristupa, opcije administriranja/moderiranja itd …. to je ogroman posao za koji mozemo da znamo da li ce dati rezultate tek kada zavrsimo, sto je preveliko kockanje, platis, radis mesec dana i onda kazes e ovo ipak ne valja. Jos nismo digli ruke sa enterprise baazom i ovim forumom, to je onaj experiment koji smo probali, samo da ispravimo one greske koje su nam se nasle na putu. Ako to ne uspe onda cu definitivno sesti i napisati potpuno novu aplikaciju za forum, bice puno posla ali cu je prodati na nekoliko mesta tako da bi se verovatno isplatilo…. do tada … strpljenje, sta da vam kazem.

stancha
    Član
    stancha

Mozgaj,mozgaj shefe… :hmm:

Fokica
    Član
    Fokica

Nadam se da ce se naci odgovarajuce resenje :hmm:

Gledanje 46 članaka - 46 do 56 (od 56 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.