Ova tema sadrži 260 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  ekoducan 1 godina, 10 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 261 ukupno)

mobilni telefoni

• leptiric
    Član
    leptiric

koliko su nam vazni ,posebno nama zenama.
    da li vise zovete,saljete sms,slicice,
    koji model imate i kako vas sluzi,sta vam se svidja kod njega.
    prosto je postalo nemoguce da se negde mrdne bez njega.

MissGak
    Član
    MissGak

VOLIM TEHNIKU i dok sam zivela u Srbiji uglavnom sam imala Nokia telefone i maximalno koristila sve njegove funkcije.Sada imam beli Samsung na preklapanje,cak ne znam koji model(morala bih pogledati),iskljucivo ga koristim za razgovaranje,sms uputim samo u Srbiju,mada i to retko.Slicie razmenim samo sa mm i to fotkice naseg bebana…i to je to…Dopadaju mi se neki noviji modeli,ali ne razmisljam o kupovini,vazno da me ovaj sluzi…

Karli
    Član
    Karli

Ja imam samsung na preklapanje x660 i koristim za razgovor,poruke retko!
    Sledeci tel. hocu nokiu jer je stvarno najbolji!
    Vazan mi je tel. i dosta ga koristim a ponekada ga iskljucim

Irssa
    Član
    Irssa

imam sony ericsson z600, bitno mi je da mogu da pozovem, posaljem SMS, svidja mi se sto ima bluetooth pa sa kompa prebacujem slike i saljem sestri MMS. Koristim ga dosta jer nemam fiksni u stanu. Vazno mi je da je dobra baterija i da sam uvek dostupna. Koristim jos i alarm i od funkcija mi vise nista nije potrebno

andela
    Član
    andela

imama sony ericsson k750i i koristim ga dosta a najvise za razgovor i kao budilnik ujutru.cesto saljem i slike muzu od klinca ili kratke filmove kad ga snimim preko dana kad muz nije kod kuce pa mu posaljem da vidi sta je mali novo naucio

jan
    Član
    jan

ja imam nokiu 6070
    odlican je
    al je najbolji kad padne
    nisam ni znao u koliko delova moze da se razleti
    al sto ima zvuk kad se rasuri
    nesto kao cangrrrrrrrrrrrrrr

jan
    Član
    jan

hej,pa ja niam primetio kako imas prelepog sina.
    ja imam troje dece.
    dea 9 godina.
    stefan 5 godina i andjela 10 meseci.
    kako je u usa?
    ja sam mogao ici u kanadu nekada davno
    nisam hteo
    jbg
    mozda sam pogresio
    mozda i nisam

inace praavo je zadovoljstvo pricati sa nekim ko ima tako lep id i tako slatko dete

skorpijamaya

Imam Nokiu 6600,takozvano `jaje`,
    obla je i debeljuskasta,veci ekran,fenomenalna.

sAnjica06
    Član
    sAnjica06

Imam Nokiu 6600, onu „debelu“. Nju koristim već dve ipo godine, i ne menja mi se, baš je volim. Mnogo volim telefone i ne razdvajam se, ponekad ga isključim kada spavam da me nebi zapitkivali gluposti. Najviše volim SMS i MMS, ali naravno dosta e pričam, prebacujem sličice IC portom i bluetooth-om, ponekad alarm i to bi bilo to.

leptiric
    Član
    leptiric

JA SAM PRE 10 DANA KUPILA.
    SAMSUNG X510.NA PREKLOP.
    SVIDJA MI SE.
    IMA SVE STO MI TREBA SMS, DOBRO ZVONO,KALENDAR, NEKE IGRICE.
    LAK JE KADA SE NOSI.
    KAMERICA JE SOLIDNA,CISTO DA SLIKAM DETE KADA SMO U GRADU ILI PO STANU.

Sanjica__
    Član
    Sanjica__

Imam sony ericsson w550i walkman, imam ga vec godinu ipo i nikako da se pokvari da uzmem drugi hehe. Malo je glomazan pa mi se bas i ne svidja ali radi besprekorno. Sa baterijom sam prezadovoljna, drzi po nedelju dana.
    Sad sam snimila neki novi sony ericsson ne znam tacno koji model ali mnogo lepo izgleda, i dosta ga hvale al sumnjam da nije dobar, pola strane crno pola crveno, tanak, tanak ma prelep. Uzecu ga obavezno! 😆

ZZ
    Član
    ZZ

trenutno imam samsung E-530 i jako sam zadovoljna sa njim..
    inače mob telefon dosta koristim ,podjednako i za pozive i za sms..često mi se desi da puno posla odradim sms-om,a zgodan je i da sa mužićem razmenim koju nežnu porukicu kojom jedno drugom ulepšamo dan..
    a sad kad sam ponovo počela da radim,prosto mi je nemoguće zamisliti život bez mobilnog telefona..

Lukina mama

Mislim da ne bih mogla bez mobilnog, doduse, sada sam uglavnom kod kuce, pa je tu i fiksni za zvanje, ali bez dopisivanja porukicama, nikako!

Julija SG
    Član
    Julija SG

Ja imam Nokiu E65. Uzela sam ga prije par mjeseci, jer mi se svideo na oko. Ima nekih funkcija koje ja pojma nemam ni zasta su! Ja ga koristim za pozive, poruke, podsjetnik i sat za budjenje. Prije nisam mogla da zivim bez mobilnog, a sad ponekad ne znam ni gde mi je.

mikica
    Član
    mikica

LG 3300

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 261 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.