Ova tema sadrži 260 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  ekoducan 4 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 226 članaka - 226 do 240 (od 261 ukupno)

mobilni telefoni

• srecna mama

myche
    Član
    myche

ja sam danas uzela nokiu 2730, nije loš, sasvim običan meni je bitno da ima fm radio i da ne košta puno jer ih gubim i non stop mi ispadaju i lome se…dok se ne opametim još uvek ništa o touch screen …

Uploaded with ImageShack.us

Natasa
    Član
    Natasa

Myche bas ti je sladak fon.

T3
    Član
    T3

myche super ti je telefoncic..slican je mom..
    ma sta ce ti touch,nezahvalni su,ekran je osetljiv i brzo odlazi tj kvari se,a i dok napises poruku a recimo u zurbi si da poludis..
    ovakvi su najbolji…

myche
    Član
    myche

e baš vam hvala ženske, inače sam oduševljena sa njim, odličan je, brz, melodije su mu super, internet brz, i sve to za 1 din koliko sam ga platila preko mts-a na 2 godine sa paketom mix750.
    Ja inače svake godine uzmem tako mobilni, jedne godine preko mog paketa , sledeće preko mm i tako u krug za džabaka :)))))))))))

T3
    Član
    T3

i mi smo mirche tako radili tj uzimali svake godine po jedan paket i broj na pretplatu i zajedno s njim novi telefoncic..
    malo smo sad stali,mm oce da kupi neki s wirelesom i malo bolji treba mu zbog posla recimo nokiu n71 mislim da je taj model u pitanju,ja sam sad svoj zadnji kupila za kes tako da nikom nista ne dugujem tj nemam dvogodisnju obavezu..
    jeste to lepo uzmes telefon za dinar tj imas odma novi ali treba naredne dve godine placati samo pretplatu zsa zo a kad se ukljuci i pdv i porezi bude to i vise od te cerne jos ako i prica eto ti abnormalnog racuna..ko nbeka vrsta kredita..
    sad nam je sve isteklo ,imacemo telefone tj uzeti ih za pare i malo pauziramo..
    madfa cim izafje neki bolji model ovaj mi dosadi a taj mi se svidi eto mene u mts-u,telenoru ili vipu opet…hihihihi

myche
    Član
    myche

ja sam inče od početka korišnjenja mob. telefona uvek bila na računu, u početku tad nije bilo paketa već koliko potrošiš toliko plaćaš, i sad kad već plaćam to što potrošim(npr. mix750) i kada sam već vezana ugovorom što ne bi iskoristila i mobilni za dinar. Jeste da je dug period od dve godine , ali sam ja navikla da sam na računu pa mi ne predstavlja problem da sama sebe kontrolišem što se tiče „dodatnih troškova“. Bar nešto i ja da dobijem za dinar, tolike godine im plaćam, do sada bi mi kuću treba dati za dinar 😆

:caos:

Micka&Nidza

http://www.muamat.com/classifieds/1/posts/5_Buy_and_Sell/80_Mobile_Phones_Accessories_Parts/3900071_A_New_set_Nokia_2330C_for_sale.html

ovo je moj telefoncic… meni je super. ima super melodije, kamera je ok… ima i net ali ga ne koristim…..

nacafaca
    Član
    nacafaca

Ja sam kupila pre 2 nedelje samusng galaxy 3 i ok je telefon mada ne vredi toliko koliko kosta!

http://www.kupujemprodajem.com/Samsung-I5800-galaxy-3-533848-oglas.htm

malisha75
    Član
    malisha75

Eve da I ja konacno kucnem nesto sa mobilnog telefona! Odavno sam prestala da pratim tehnologije jer se prebrzo menjaju u odnosu na moje potrebe. Meni je dovoljno da mogu da telefoniram, da posaljem poruku, da imam alarm I da dugo traje baterija. Medjutim, sada sasvim nenadano koristim iPhone I izgleda da cu opasno da se navucem I to zbog omiljene aplikacije Baby Geek!Ima million mogucnosti u pracenju dece of trudnoce do tri godine. Preporucujem!

malisha75
    Član
    malisha75

Eve da I ja konacno kucnem nesto sa mobilnog telefona! Odavno sam prestala da pratim tehnologije jer se prebrzo menjaju u odnosu na moje potrebe. Meni je dovoljno da mogu da telefoniram, da posaljem poruku, da imam alarm I da dugo traje baterija. Medjutim, sada sasvim nenadano koristim iPhone I izgleda da cu opasno da se navucem I to zbog omiljene aplikacije Baby Geek!Ima million mogucnosti u pracenju dece of trudnoce do tri godine. Preporucujem!

malisha75
    Član
    malisha75

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

malisha75 – 25/3/2011 23:05

Malisha,koji imas trojku ili cetvorku?
    Ja sam koristila samsung(jos uvek ga imam),takodje na dodir i imao je dosta funkcija,moj muz je prvo sebi uzeo iPhone4,rekao je da ce i meni uzeti kasnije,iskreno nisam zelela,ali eto iznenadio me za dan zaljubljenih iako smo rekli da ne kupujemo vise nikakve poklone za taj dan.Meni se takodje svidja ,nema sta nema 🙂

malisha75
    Član
    malisha75

Ahaha, cek Ivo, moracu da pitam muza, toliko se ne razumem. Mislim da je najstarili model. Mm mi ga je dao jer su kod njega na poslu hteli da ga se rese. Koristili su ga za razvoj, a kako ga je pregazilo vreme, postao je visak. Za moje potrebe je vise nego odlican. Baci pogled u iTunes Store, ova aplikacija je bas super! Nadam se da ces uskoro moci da je koristis posto je prilagodjena i za trudnocu, odbrojava dane do termina, mozes da unosis razne podatke, da vodis dnevnik, ma ima milion opcija. Zao mi je sto je nisam ranije imala.

Gledanje 226 članaka - 226 do 240 (od 261 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.