Ova tema sadrži 260 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  ekoducan 4 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 241 članaka - 241 do 255 (od 261 ukupno)

mobilni telefoni

• Snezana J
    Član
    Snezana J

Ja sam dobila za 8.mart od muza NOKIJU X2-00.Super je.

dunja26
    Član
    dunja26

volim sto jednostavnije telefone, tako da imam obicni samsung na preklop i prezadovoljna sam, poruke, pozivi i baterija koja traje i po nedelju dana to je ono sto mi je najbitnije

njamiii
    Član
    njamiii

Moj je nokia n81 8gb, imam ga minimum 3 godine i idalje radi bez nekih problema, a padao je milion puta, uglavnom detetovom zaslugom, ali i mojom. Maska mu se zeznula, ali u principu ne smeta. Medjutim, mm menjao poslovni telefon i od firme dobio nokiu e72 i meni proradise pundravci. Mada, i ovaj me sasvim pristojno sluzi, tako da realna potreba za menjanjem i ne postoji, samo ona da komsiji crkne krava 😉

Angel
    Član
    Angel

N86 8MP i C3-00. C3 je od skoro aktuelan a N prodajem jer mi je vec dosadio posle dve godine. Ako je neko zainteresovan neka se javi.

Micka&Nidza

Angel koja je cena?
    mozes pp da mi posaljes.

Angel
    Član
    Angel

Imas pp 😉

Saky
    Član
    Saky

Dobila sam od mm za rodjendan Lg Optimus 2x
    8gb,8mp,full hd snimak,hdmi izlaz
    prezadovoljna

lance
    Član
    lance

Ja imam LG Chocolate touch. Sluzi svrsi a sad u oktobru imam mogucnost da zamijenim jer svake 2 godine dobijamo neki popust u nasoj tel. kompaniji pa mm hoce da uzmem iphone 5

Nikola76
    Član

lance
    Član
    lance

Nikola Samsung.

Micka&Nidza

Da, samsung je lepsi…
    ali moj definitivni favorit je Nokia….

krissty
    Član
    krissty

Možda jeste kao što Micka kaže Samsung malo lepši, ali ja Nokiu ne bih menjala ni za šta i nikada, tako da odluči na osnovu toga da li neku marku više preferira

alhemicarka

Nikola, glasam za Nokiu. Nekako mi je elegantniji.
    Uzgred, blago tvojoj zeni kad tako sa ljubavlju biras poklon 😉 !

lance
    Član
    lance

Ja sam uvijek bila ljubitelj Samsung telefona. Jos nekad davno kad su postali aktuelni, pa na preklop, pa klizni.
    Jos uvijek imam jedan Samsung koji nosim sa sobom kad idem u Bosnu.
    Inace ja sam prije 15-20 dana dobila od muzeka iPhone 4 i bas sam zadovoljna. Novija versija 4s je duplo skuplja a nije bas neka razlika pa se ja odlucih za 4-ku. Hihihi svi su mislili da se izaci petica kad onu 4s.

VesnaS
    Član
    VesnaS

Lanče taj iPhone 4 je meni extra ima ga mm, ali meni je bio skup pa sam se odlučila za Samsung Galaxy isto nije loš. Cmok

Gledanje 241 članaka - 241 do 255 (od 261 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.