Ova tema sadrži 260 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  ekoducan 4 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 256 članaka - 256 do 261 (od 261 ukupno)

mobilni telefoni

• Veca81
    Član
    Veca81

jos jedan glas za iphon4s,dobila sam od mm za novu godinu i odusevljena sam telefonom,inace sam htela sa uzmem samsung galaxy

ps. vesna bas je lepo videti te ponovo na forumu,videla sam da si aktivirala viber,skini i whats app
    super je. btw,kad cemo opet u kafance za II crtice:> ?

VesnaS
    Član
    VesnaS

Veco tebe takođe:-))
    Ej nije ni Samsung Galaxy los, ja sam se navikla, mada je nekako velik:lol:

VesnaS
    Član
    VesnaS

Veco mogle smo bar preko vibera da se zvrcnemo:-)
    Potraži me na skajpu ako imas vremena.
    A sto se tice dve crtice, hm..razmišljam:-)

lance
    Član
    lance

Mi preko nase tel. kompanije imamo pravo na neke popuste i svakih 18 mjeseci mozes da promjenis tel i tako da sam ja , tj mm platio iphone 4 nekih 100$ , jer naravno tad je vec bilo izasao 4s s mm kad ga je kupovao, bio je oko 200$. Nikad ne bi dala 600-700$ za tel. Mozda kad bi imala milione.

Svetlana024

Dali mi neko moze pomoci. Ne znam kako da se postavim. Kupila sam mobilni telefon u prodavnici mobilnishop.
    Kada sam htela da promenim karticu, nisam videla se ona menja sa strane ( prvi put mi je suprug postavio) i onda sam otvorila poklopac i izvadila bateriju i pri tome ostetila neki flet kabal. Priznajem, moja greska. Ipak, smatram da su me trebali obavestiti da se kartica stavlja sa strane, onda nebi dosla u situaciju da ga otvaram. Uostalom, u garantnim uslovima : http://www.mobilnishop.com/servis-i-garancija/ , to nigde ne pise. Odbili su mi garanciju. Šta da radim?

ekoducan
    Član
    ekoducan

PXD MOBI ČIP Neutralizator štetnog elektromagnetskog zračenja

Neutralizator štetnog elektromagnetskog zračenja

Princip rada: Radi na principu promene polariteta elektromegnetskog zračenja koje postiže pomoću metalnih kristala ugrađenih u staze gravure antene specificnog titrajnog kruga. Promenom polariteta, zračenje gubi svoj štetni efekat na ljudske ćelije koje su pozitivno polarizovane za razliku od izvornog zračenja koje je negativno polarizovano. Pritom se rad aparata ne menja, a štetnost zračenja se smanjuje za 96%.

Skinuti zaštitni papirić sa lepljive površine na zadnjoj strani neutralizatora i pritisnuti ga na aparat. Pazite da zarez bude okrenut naviše.

Mesto za čip: mobilni telefon – zadnja strana ili u unutrašnjosti kod baterije ili SIM-kartice, ako ima mesta; TV ili monitor – na sredini okvira iznad ekrana; mikrotalasna pećnice, fotokopir-aparat, radiobudilnik, fen za sušenje kose i drugi aparati – po sredini uređaja.

Dimenzije: prečnik 22 mm, debljina 4 mm.

Materijal metalni kristali bakra, cinka i nikla.

Rok upotrebe: neograničen.

PXD MOBICHIP testiran je radiestezijski, pomoću Kirlijanove fotografije i EEG.
    Detaljnije o proizvodu pogledajte na: http://www.dailymotion.com/video/x2ejaqc_biopiramida-i-mobicip-zastita-od-stetnih-zracenja_lifestyle

Gledanje 256 članaka - 256 do 261 (od 261 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.