Ova tema sadrži 260 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  ekoducan 4 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 261 ukupno)

mobilni telefoni

• Angel
    Član
    Angel

Obozavam mobilne! Sad imam Nokiu 6233 i odlicno me sluzi i ima SVE a ja sam jako izbirljiva i zahtevna sto se toga tice posto su mi do sada telefoni brzo bivali dosadni zbog manjka funkcija. Jako puno poruka salje, mms-ova i poziva i sve je to uglavnom sa muzem i mamom, mada 95% sa muzem a 5 sa mamom. Jako sam zadovoljna i toplo ga preporucujem! A i da pomenem da je 3G i da ima video poziv i da je to odlicna stvar!

Kronkusa
    Član
    Kronkusa

Prvi telefon koji sam imala bila je Nokia (taj telefon sad cuvam kao eksponat-ja ga zovem bilja 😆 ), sad koristim neki simensov model koji mi je poklonila sestra jer je moj prethodni (isto simens) riknuo. Ovaj nije los, ali mu je slaba baterija, tj. kratko drzi. Uskoro cu ga morati promijeniti pa cu najvjerovatnije kupiti Nokiu. Svidja mi se ona zlatna l’amor colection, a nisu puno ni skupe.

Jade
    Član
    Jade

Motorola V7,ok je!

grace
    Član
    grace

sony erickson K 610 i jako zadovoljna,ima suuuuuuuuuuuper kameru

Ivana B.
    Član
    Nemanjina mama

Nokia N95 Savrsen telefon!!! :bravo:

GaGaT
    Član
    GaGaT

Ja ne znam koji mi je model, znam samo da je samsung i nisam ni razmisljala koji je model. Moj telefon ima izgleda 9 zivota kao macka :-))) u vodi se „brckao“ par puta, a da ne kazem koliko puta je tresnuo o beton :-)) no jos uvjek je ok!

Lejni
    Član
    Lejni

Koristim Nokia 7390 i Nokia 6230. I nokia mi je ne prevazidjena.

zMayica
    Član
    zMayica

Samsung D500 white i ne treba mi bolji, za sve ostalo imam laptop

JOgi
    Član
    JOgi

samsung L760

irenapps
    Član
    irenapps

I ako obozavam Nokia telefone i bila sam zadovoljna istim,trenutno nosim SonyEricsson K530.Nemam zamerki.

Iki
    Član
    Iki

Nokia 5300, sluzi mi samo za telefoniranje i kad kad da smirim Laru ako place, posto ga obozava, ona moze lako da ga otvori i otkljuca, pa joj je to posebno interesantno.
    Sms saljem samo ponekad, kad nisam u kuci, za to koristim VoipBuster jer mi je tu mnogo jeftinije.

http://www.voipbuster.com/en/index.html

Anchy80
    Član
    Anchy80

Koristim NOkia N76 u crvenoj boji. Mnogo je lep al mi se skroz ogulila maska jer ga mnnoooooooooooogo koristim zbog posla!

bozana
    Član
    bozana

koristim samasung d 600 i za mene licno ekstra telefon,ima brdo memorije ,super kameru,evo imam ga vec jace od godinu dana i prezadovoljna sam telefonom i nemisli ga menjaati u skorije vreme.

ivaiva
    Član
    ivaiva

KORISTAM SAMSUNG SGH X-680.GO KORISTAM SKORO DVE GODINI AMA BAS I NE SUM MNOGU ZADOVOLNA OD KAMERATA.DOKOLKU BI GO SMENILA NEZNAM ZA KAKOV BI SE ODLUCILA.DO SEGA KORISTEV SAMO SIEMENS TELEFONI, OVOJ MI E PRV SAMSUNG.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 261 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.