Ova tema sadrži 19 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Lavita 8 godine, 12 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 20 (od 20 ukupno)

Moj ormar

• kika
    Član
    kika

JA VOLIM KAD JE SVE ISPEGLANO I SPAKOVANO.
    IMAM I RITAM, PEGLAM SVAKOG DANA PO MALO.
    SVE MI JE SKOCKANO.

CAK I SMINKA.
    CAK I NOVAC U NOVCANIKU.

TAKO MI JE TO JEDNOSTAVNO I LAKO.

sladjanam
    Član
    sladjanam

Moj ormar je jednostavno premali. Mali stan, mali ormar. Rabim onaj u kući mojih roditelja za stvari koje skoro da uopšte ne nosim, i kod sveki u stanu, jedan, za stvari koje nisu ovosezonske.

MilicaCale

sredjen. Nije pod konac (jer se i onako rasturi kad izvucem prvu stvar) ali su stvari sklopljene i sortirane. ista stvar i sa dragim i savom. Naravno, ja sredjujem. Kad istumbamo, izvadim visak i lepo vratim (jednom u nedelju dana, u mesec dana, jednom po sezoni….). Tako je lakse i brze. Posle nemam problema sa trazenjem i sa ubacivanjem cistog vesa. Peglam po potrebi, ostalo nije guzvano (kupujemo tako da se ne guzva, vezba sa studija kad nisam imala peglu).
    Ormari, naravno, prepuni. Stvari, naravno, nikada dovoljno. Jos cuvam i ono od pre 8 godina (kao, vraticu ja kilazu), ma, uzas. Povremeno mi pukne film pa visak bacim ili poklonim.

srecna mama

Kao i kod Milice Cale, sredjen, ali ne pod konac, pored ovog sto nam je u spavacoj sobi, imam jos jedan stari koji nam je tetka dala, i u njoj odlazem neke jakne koje nosim recimo do prodavnice, i neke stvari zimske.Mali nam je ormar u nasoj sobi, ali dok imamo ovaj pomocni, dobro je.Inace, nikada ne uspevam da mi je ormar u potpunosti sredjen jer kao ste vec rekost kad izvucem prvu stvar , rasturi se, pogotovo kad nemam vremena, pa izvucem ono tso ne treba, pa ponovo i sve tako..

Lavita
    Član
    Lavita

evo sada je ovako stanje
    deciji sredjen
    i vanjin i jovanin pod konac
    fioke sve
    i sa igrackama ako verujete haha
    ali to je tako sada i mozda jos sutra hahaha

moj je onako boze me sacuvaj ali ne mogu da kazem da je sredjen
    uzas stvarno ali sta da radim
    mm je ok ali kada pocne da vadi stvari i ne vrati na mesto ja stvarno ne mogu da idem za njim da sklanjam
    pa onda se seti i kaze ajde da ,,sredjujemo ormare,, a na kraju ja ostanem da sredjujem a on se igra sa decom

ali sta je tu je
    bitne su mi neke druge stvari
    oko toga se ne nerviram puno

Gledanje 16 članaka - 16 do 20 (od 20 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.