Ova tema sadrži 1,246 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  bebabeba 4 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 1,247 ukupno)

Moja nova igracka

• mayya
    Član
    mayya

Imate novu igracku, planirate da je klupite, zeleli bi ste da saznate nesto o nekoj igracki?
    Mislim da bi trebala da postoji ovakva tema.

I mi imamo odmah novu igracku, koju smo dobili za rodjendan, pa bi nasu radost podelili sa vama. Samo malo kasnije.

Sanjalica
    Član
    Sanjalica

Urosu je uskoro rodjendan, videli smo u Aksi deciji lap top, ima puno igrica, edukativne, zabavne, raznorazne. Sve je na srpskom jeziku, cena mu nije ni malo pristupacna, kosta 5.200. Da li se isplati za te pare, da li neko ima takvu igracku i kako vam se cini? U radnji ne mogu da je probam pa da vidim o cemu je rec, a ako ne vredi da trazimo nesto drugo. Hvala unapred na odgovorima

Koka Loka
    Član
    Koka Loka

Moja drugarica je kupila, ne znam da li isti, i kaže da je glupost.

Srcka
    Član
    Srcka

Mayyo, SUPER TEMA :bravo: :bravo: :bravo:

Mislim da znam o kom lap topu se radi. U Nisu ga ima u Turbo Limacu i cena mu je oko 5000,00 din.
    Neznam nista o tome jer smo jos mali za takve igracke ali znam da je ta igracka postavljena kao HIT i izdvojena od ostalih. Verovatno i da je edukativna, cim toliko kosta.

mayya
    Član
    mayya

Uros i Aleksa – 6/2/2008 21:58

Urosu je uskoro rodjendan, videli smo u Aksi deciji lap top, ima puno igrica, edukativne, zabavne, raznorazne. Sve je na srpskom jeziku, cena mu nije ni malo pristupacna, kosta 5.200. Da li se isplati za te pare, da li neko ima takvu igracku i kako vam se cini? U radnji ne mogu da je probam pa da vidim o cemu je rec, a ako ne vredi da trazimo nesto drugo. Hvala unapred na odgovorima

Evo informacije iz prve ruke.
    Nas Strahinja ima 8 godina.
    Za novu goinu smo mu kupili lap top Nindza Kornjace.
    Odusevljen je igrackom!
    A i mi smo jako zadovoljni.
    Na njoj postoji ucenje gramatike, matematike, geografije i srpskog jezika.
    Pored toga imaju i razne igrice.
    Moja topla preporuka za ovu edukativnu igracku!!!

Izgleda ovako…

Photobucket

mayya
    Član
    mayya

evo i nase nove igracke.
    Neca sledece nedelje puni jednu godinicu, pa je dobio svoj prvi rodjendanski poklon.
    I odusevljen je njime!

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

tanja.
    Član
    tanja.

Neco mnogo su ti lepe igracke :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: :HAG: imas najbolju mamu na svetu!!!!!! :love: :love: :love: :love:

Koka Loka
    Član
    Koka Loka

Divan je lap top :bravo: a i Necina igračka :bravo:

I mi merkamo poklon za prvi rođendanko i ne znamo još šta bi :hmm:

Sanjalica
    Član
    Sanjalica

Da to je taj lap top, samo nisu nacrtane nindza kornjace, bas super sto i vredi, pogledacu i u Turbo Limacu, pa cu se odluciti, hvala na savetima

Srcka
    Član
    Srcka

Da li neko zna neki od sajtova gde mogu da narucim neku igracku osim enci-mencija i baby kataloga gde se narucuje preko info centra.

Zelela bih da obradujem bratanca koji ne zivi ovde
    🙂

Koka Loka
    Član

mayya
    Član
    mayya

Bravo koka loka :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
    Sajtovi su fenomenalni!!!

Koka Loka
    Član
    Koka Loka

Srcka
    Član
    Srcka

:bravo: :bravo: :bravo: Koka i puno hvala :-* :-* :-*

ivy
    Član
    ivy

Neco odlicna je igracka!!!
    Posebno mi je drago sto mu se svidja!!! :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 1,247 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.