Ova tema sadrži 1,246 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  bebabeba 6 godine, 6 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 1,247 ukupno)

Moja nova igracka

• Cvetic
    Član
    Cvetic

Ovo je u stvari MOJA nova igracka a ne bebina 😆 😆
    Meni su ruke slobodne ,ona u transu od srece.Bumbo stolica je za bebe od 3-14 meseci i u njoj uce da sede. Kosta 30tak eura i vredi zlata.

http://www.bumbo.ca/

Ima i posluzavnik ko stolica za hranjenje pa ce da nam sluzi i za to neko vreme dok ne porastemo za pravu stolicu.

Srcka
    Član
    Srcka

Cv etic, stvarno je super stolica, ovde nema da se kupi, i verujem da je zlata vredna. Stvarno je to pametna „igracka“ :-*

tanja.
    Član
    tanja.

Hvala Koka Loka :love: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

uniona
    Član
    uniona

cvetic, jel voli tvoja beba da sedi u toj stolicici? mislim, jel joj udobna? i koliko dugo hoce tu da sedi? pitam jer mi na slici izgleda da joj ne dozvoljava slobodu pokreta.
    kapiram da i treba da bude cvrsta da se bebi ne bi nesto desili, pogotovu od 3 mes., samo da li je beba zbog toga hoce?

Cvetic
    Član
    Cvetic

Angelina je veoma srecna, bar za sada kad je u njoj jer vidi svet iz drugacije prespektive.Nogice slobodno pomera, ceo gornji deo tela takodje, moze se okretati .Stolica nije cvrsta vec je od neke meke gume, ne mogu da opisem, nije tvrda ali nije ni toliko mekana da bude nestabila.Taman je. Nogice jos uvek ne dopiru do zemlje , to je planirano tako da one dodirnu tlo tek kad je beba oko 10tak meseci jer tada moze sama da ustane iz stolice.Meni je spas.Mada je ne ostavljam duze u njoj od 10-15min, a to je dovoljno da zavrsim poneki posao oko kuce ili da je spustim negde u trenutku ako treba i sl.
    Ane ima bas bucmaste butkice i ja sam se plasila da ce joj biti tesno al nije, ima jos mesta.

uniona
    Član
    uniona

kapiram sada, nego sa slika nisam provalila od cega su. mislila sam da su od neke plastike

Sanjalica
    Član
    Sanjalica

jel tom lap topu ekran u boji, videli smo neki Spider man, ekran je obican, bez boje i njemu se ne svidja

JOgi
    Član
    JOgi

Mi zelimo da se pohvalimo nasom novom igrackom. Ovo je nasa nova kravica, mekana je i ima praporce u svakoj nozi, tako da zvecka kada je Ognjen pipka ili nenamerno udari. Takodje je jakih boja pa privlaci paznju. Za sada nam je ona najbolja zanimacija, jer pocinje da ga privlaci zvuk, a sve vise mlatara rucicama i opipava okolinu. Posebno voli kada se probudi preko dana u svojoj klackalici i kada je vidi, onda guce i cici na sav glas. Kravicu nam je poklonila tetka Anita.

Ella
    Član
    Ella

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo:za sve tako lepe igracke, iskreno sve mi izgleda super i sve bi to pozelela mojoj devojcici! Fantasticno!

Posto mi ovde nismo ucestvovali ranije, stavicu par slikica, nakupilo se sad igracaka od praznika 😆 Istina, mi zaista nemam nista tako wauuu extra zanimljivo i lepo, ali ovo malo sto imamo je njoj interesantno. Vecina igracaka (skoro sve) sviraju, imaju razne melodije, i to nju najvise privlaci. Stavicu par slika:

Ovo je knjiga, slikovnica (prelepa prica), svaka strana ima svoju pesmicu, jako je lepa i zanimljiva…

Ovaj kamioncic je stvoren za one najmanje… ovde ucimo brojeve i slova.

i kada pritisnes na A B ili C, otvori se (iskoci neka zivotinjica) i pocne da peva…

Moram reci da je ovo Stellina omiljena igracka… Ovo je bubanj mali.. Ona udara rukicama i uz njeno udaranje pocne melodija… raznih melodija ima… cak i ponavlja njen ritam i tapkanje po bubnju…

njega ste mozda na slikama videli ranije, cuveni winnie puh, kada ga pipnes, odnosno krila pticice, pocinju razne lepe pesme..

E ovaj winnie ne peva, on je dobar i cuti, ne budi Stellu nocu 🙂 Ona rado spava sa njim…

Ovu pudlicu/torbicu smo nedavno dobili na poklon, ma skroz je luda, bas je cool. Cim prohoda mala smizla, svoju tasnicu/pudlicu ce nositi sa sobom 😆

Ovaj lepi akvarium smo dobili od prabake iz Svedske. Navece nam sluzi kao lampica u Stellinoj sobi. Stella uziva gledajuci i pokusavajuci uhvatiti rukicama koju ribicu 😆

Kravicu smo dobili takodje na poklon od moje drugaice iz BGa, obozavamo je sto je tako velika i mekana… sa njom se grlimo i mazimo…

Ovo je moj favorit, obican meda, ali neki super materijal, i na njemu su svuda jagode… tako je nezan pod rukom i njega nosimo svuda sa sobom, obicno sa njim Stella voli da zaspe. Prelep je!

Ova cinijica na oko izgleda totalno nezanimljiva, ali greska! Ova cinijica takodje proizvodi razne zvukove… Zajedno sa njom dodju 3 loptice (mi smo vec izgubili jednu 🙁 ). I svaki put kad ubacis jednu lopticu u nju, pocne muzika i razni glasovi dece ili npr zivotinja. Jako je zanimljiva, jer ima mali milion raznih zvukova. Onda se ja i Stella igramo kviza i pogadjamo koja je npr to zivotinja ili koja je pesma 🙂

Jako mi je zao sto moja cica mica izgleda ovde uplaseno 😆 Ali sam je iznenadila slikajuci je :). Ovde je nas lepi kamioncic sto smo dobili od druga Luke na poklon. Cesto se vozamo u njemu, ne samo u stanu, vec i ispred zgrade, kao sto vidite ovde, mi smo aktivni i nocu 😆 Kamioncic je super stvar, i najvise voli da se voza u njemu napolju

Eto toliko od nas, ovo su najblize njene igracke sa kojima se ona najvise igra i najvise ih voli!

:caos:

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Sve igracke su lepe,a Luka je vec imao prilike da se igra sa nekim Stellinim igrackama koje mu je ona velikodusno dala…

Winnija imamo isto,kao i kamioncic nas je crvene boje,a gde su ti igrackice iz njega nisi ih valjda izgubila 🙁

Torba pudlica je super,kao i meda sa jagodama :love:

JelenaPetrovic super je glodalica i ovo zadnje cudo sto si postavila,kao i Nmenjin stocic :bravo:

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Ajde i mi da postavimo neku igracku,mada mnoge ima i u Lukinom albumu…

Ova slagalica koja ima tri slike,leptir,bubamara i pcelica,i ima par melodija…

Ova vrteska se lepi za sto i snjom se zabavlja dok jede…

Mobilni telefon,koji ima puno funkcija,gde je ekran menjaju se slike,ima pod posebnim brojevima prica kad zove mamu,tatu,babu,dedu pa kao javi se sekretarica,pa onda brojeve,oblike krug,kvadrat,trougao,srce,zvezda,i govori boje crvena crvena,zuta,plava i zelena…

Onda ovaj veseli volan koji nece da radi dok se ne okrene kljuc kao i svaki auto,ima na njemu kocnica,onda zvukovi policije,hitne pomoci,vatrogasaca i buldozera i kao mali mobilni telefon,ispod je podloga kao polukrug

Lukina omiljena igracka kantica gde ubacuje odredjene oblike,ili se ja salim pa kazem idi na pijac kupi voce i povrce i on stavlja oblike unutra i ide na pijac :ruganje:

Ovu mekanu loptu Teletabisi je dobio,ima razne zvukove,ali meni ide na zivce kako hodam po stanu ona i na najmanje mrdanje i lupanje reaguje,pa cesto zavrsi u fijoku…

Lukin stocic njega obozava i dosta vremena provede igrajuci se na njemu,stocic je kao za rucavanje,kad okrece tanjir peva alfabet,kada dira kruzice na keksu onda brojeve od 1-10,ima mala casa kad nju pritiska prica puno,prazno,sok od voca, i kao opet sipajte molim,onda kad dodiruje voce kaze banana,banana zuta,banana gnjecena,jabuka,jabuka crvena,borovnica,onda kad dira parce pizze kaze pica,pa onda parce pice i onda oblike krug,kvadrat i trougao …Ima super pesmice

Lopta ,,Skocko,, on sedne na nju i ova rucka mu bude izmedju nogu i ja ga pridrzavam i tako skace mada vise ce mu sluziti kasnije nego sad,mada i ovako je gura i igra se sa njom

Ovog savitljivog crva obozava

U ovog medu se zavuce ruka i onda mu ja pokazujem tasi,tasi i pricam i on se uvek lepo nasmeje

Ovog medu mu je kupila baba u Srbiji i portiklu crvena zvezda,iako je mama Partizanovac,ja se ne ljutim jer je tata zvezdas!!!

Ovu zirafu,jastuce i zvecku ,i ove dve mede kupio mu tata na poslu

Srcka
    Član
    Srcka

Ella, :bravo: :bravo: :bravo: mnogo lepe i edukativne igracke, plisane obozavam

Ivana, isto :bravo: :bravo: :bravo: divan izbor igracaka, stolic je fenomenalan, kutija sa oblicima isto…

Bambina.
    Član
    Bambina.

Iako se tema zove „Moja prva igracka“ postavljam slicice igracaka sa kojima se Nadja rado igra.

glodalice, zvecke

igracke 9

igracke 8

mekane, tj. tekstilne, zvecke

igracke 7

lopte i ostale okrugle stvarcice

igracke 4

visece igracke (za ogradicu od kreveta, auto sediste…)

igracke 5

cebence igracke

igracke 6

vrteska iznad kreveca

krevetac

mekane knjige

igracke 3

vece plisane igracke koje sviraju, zveckaju ili samo kuliraju u Nadjinom krevetu 8)

igracke 2

vece igracke koje imaju razne „zeze“ (ovu jednu nismo stigli da otpakujemo, mislim da ne bude posle da sam promasila temu pa nisam stavila sliku nove igracke 😆 )

igracke 1

eto tolko od nas ;]

mamaTanja
    Član
    mamaTanja

Bas su vam super igracke i ja bi se igrala sa njima.
    Bambina i mi imamo istu vrtesku iznad kreveca a i plisane zvecke mede samo u plavoj boji 🙂

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Bambina sve igrackice su vam prelepe,mi smo odavno prerasli takve igracke pa ih nisam ni slikala,ali sve mi se svidja Nadjino,ama bas sve!!!

Evo nove Lukine igracke kupili mu u subotu,jako je zanimljiva,a on na moje zadovoljstvo odusevljen samo se igra,pomera figurice,kruzice,kvadratice,racunaljku,metalofon udara.

Igracka je drvena gornji deo gde je Zoo vrt moze da se skida kao i sve cetiri strane od kutije.

Zoloski vrt gde se ove zivotinje pomeraju,kao i malene fijurice na ovim tankim sipkama

Ove fijurice se pomeraju

Ima i metalofon stigle su i one palice ,ali ih nisam slikala

Onda ovi kruzici koji se svuda pomeraju

Onda ova racunaljka koju moze koristiti i kasnije jer se sve cetiri strane skidaju…

I kocke za uzrast od 12+

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 1,247 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.